Horoskop na leden: Ryby z kamaráda udělají milence, Váhy řeší miminko

28. 12. 2017
Horoskop na leden: Ryby z kamaráda udělají milence, Váhy řeší miminko
Mluvit se sice může a bude o lecčems, ale nakonec stejně převládne zdravý rozum. V první dekádě, kdy je Merkur ve Střelci, si v lásce a s láskou ještě pohráváte. Následně však přijde zodpovědnost vůči člověku, s nímž jste ve vztahu, i ke vztahu jako takovému. Nebude to sice moc dobrodružné, ale zase vás nebude hryzat svědomí kvůli tomu, co jste pod přívalem citů natropila.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Jde o měsíc, který je dost náročný. V práci toho máte až nad hlavu, což znamená, že se domů vracíte pořádně unavená. Je tedy nasnadě, že nestojíte o žádné problémy, které byste musela řešit, ani o bouřlivé vášně, které byste musela tišit. Problémy může v tomto směru dělat váš vládce Mars, který je až do 26. ledna v žárlivém Štíru. Když žárlí partner, není to problém. S tím zacházet umíte. Větší potíž vznikne s vaší vlastní žárlivostí. Tu zvládáte jen s problémy, a stejně máte dojem, že se vám to moc nedaří.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ještě před pár dny byste si ani nepomysleli, že vám do cesty vstoupí nápadník, který zaujme hned na první pohled. Ode dneška vnímáte svět naprosto jinak. Jste v báječném rozpoložení a nic…

Nejčtenější články

Doporučujeme