Horoskop na leden: Ryby z kamaráda udělají milence, Váhy řeší miminko

28. 12. 2017
Horoskop na leden: Ryby z kamaráda udělají milence, Váhy řeší miminko
Mluvit se sice může a bude o lecčems, ale nakonec stejně převládne zdravý rozum. V první dekádě, kdy je Merkur ve Střelci, si v lásce a s láskou ještě pohráváte. Následně však přijde zodpovědnost vůči člověku, s nímž jste ve vztahu, i ke vztahu jako takovému. Nebude to sice moc dobrodružné, ale zase vás nebude hryzat svědomí kvůli tomu, co jste pod přívalem citů natropila.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Jde o měsíc, který je dost náročný. V práci toho máte až nad hlavu, což znamená, že se domů vracíte pořádně unavená. Je tedy nasnadě, že nestojíte o žádné problémy, které byste musela řešit, ani o bouřlivé vášně, které byste musela tišit. Problémy může v tomto směru dělat váš vládce Mars, který je až do 26. ledna v žárlivém Štíru. Když žárlí partner, není to problém. S tím zacházet umíte. Větší potíž vznikne s vaší vlastní žárlivostí. Tu zvládáte jen s problémy, a stejně máte dojem, že se vám to moc nedaří.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Mars vstupuje do vašeho znamení, a proto jste aktivní a činorodí. Sebevědomí prudce stoupá a nebojíte překonat stereotyp. Nadřízený je z vašich výkonů nadšený a do budoucna s vámi určitě…

Nejčtenější články

Doporučujeme