Horoskop na listopad: Kdo by neměl v listopadu raději utrácet ani si brát půjčky?

1. 11. 2020
Horoskop na listopad: Kdo by neměl v listopadu raději utrácet ani si brát půjčky?
Zatím se příliš neblýská na lepší časy, nejsme coby společnost v jednoduchém období. Která znamení ho zvládnou lépe, kdo bude bojovat? Podívejte se, co vašemu znamení předpovídají hvězdy. Jaký je váš horoskop na listopad 2020?

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Práce a peníze

Máte chuť utrácet za každou líbivou hloupost, která lahodí vašemu oku. Proto se v závěru měsíce můžete dostat do situace, kdy musíte sáhnout do úspor. V zaměstnání se snažte neztratit podporu kolegů.

Rodina a vztahy

Naplánujete si spoustu aktivit v domácnosti, ale k jejich realizaci se nemůžete přimět. Jednak se rychle vyčerpáte, jednak hůř vycházíte se svým okolím. Máte schopnost své blízké jednoduše naštvat.

Zdraví a kondice

Nejzatíženějším místem těla jsou ledviny. Snažte se jim ulevit pravidelným popíjením bylinného odvaru a držte je v teple. Také dostatečný pitný režim pomůže tělo pročistit. Hrozí ledvinové kameny.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Konečně je tady konec pracovního týdne a čas na víkendovou relaxaci s přáteli. Finančně na tom nejste nejlépe, ale kamarádi vás pozvou někam na chalupu k vodě. Tam peníze nepotřebujete a o…