Horoskop na listopad: Lvi, přestaňte se přepínat, Býci, podrží vás přátelé

Horoskop na listopad: Lvi, přestaňte se přepínat, Býci, podrží vás přátelé

Komu Jupiter vytvoří příznivou situaci pro jeho finance, kdo by si na peníze naopak měl dát pozor? Kdo si doma užije pohody, komu proti tomu hrozí emoční přeháňky? Podívejte se, co vás podle hvězd čeká v listopadu 2018.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Práce a peníze

Na začátku měsíce vás mohou potkat nevýhodné obchody i špatné finanční transakce. Pozor na zbrklost! Naštěstí 8. listopadu začíná Jupiter pracovat ve vašich službách a slibuje zacelení děr v rozpočtu.

Rodina a vztahy

V domácnosti to vypadá na italskou atmosféru, kterou hlavně v polovině měsíce podněcuje jistá osoba ženského pohlaví. Vaší velkou výhodou je schopnost odolávat tlaku a nehroutit se kvůli maličkostem.

Zdraví a kondice

Nesnažte se zajídat citové strádání ani stres v soukromém životě. Trávicí ústrojí je v listopadu extrémně citlivé a dalo by vám pocítit jakékoliv negativní výkyvy v životosprávě. Držte chutě zkrátka.

Pokračování 2 / 12

Býk (21.4. - 21.5.)

Práce a peníze

Poslední listopadová dekáda vám vynahradí všechno, co se v uplynulých dnech nepodařilo. Cítíte se sebejistí v kramflecích a na pracovních výsledcích je to znát. Také nadřízení oplývají mnohem veselejší náladou.

Rodina a vztahy

Přátelé slouží jako katalyzátor na problémy. Díky zábavě po jejich boku se vám každá starost zdá snesitelnější. Navíc se díky nim vrátíte ke koníčkům, které se pod tíhou povinností zdály být ztracené.

Zdraví a kondice

Organismus je náchylný k nejrůznějším zánětům. Vyplatí se preventivně navštívit lékaře a nepodceňovat počínající zdravotní obtíže. Platí to i pro zuby, jejichž bolest by vás mohla hodně potrápit.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Práce a peníze

Jupiter se od druhého listopadového týdne neblaze podepíše na bankovním účtu Blíženců. Máte chuť utrácet a podléháte zdánlivě výhodným nabídkám. Navíc na vás začíná působit předvánoční nákupní shon.

Rodina a vztahy

Zatímco s dětmi prožíváte fantastický měsíc, jako téma hovoru bude výchova ratolestí velmi ožehavé. S drahou polovičkou a staršími příbuznými se na společných krocích v závěru měsíce nedomluvíte.

Zdraví a kondice

Nečekejte s očistou organismu až na jaro a začněte ihned. Tělo bude na změnu životosprávy reagovat přísunem energie a dobrou náladou. Zlepší se kvalita spánku i pleti. Pozor si dávejte na své kyčle!

Pokračování 4 / 12

Rak (22.6. - 22.7.)

Práce a peníze

Jste produktivní a zvládáte povinnosti za několik kolegů najednou. Organizace většího týmu vám nečiní potíže, proto vám nadřízení svěří důležitý projekt. Chtějí si vás otestovat před možným povýšením.

Rodina a vztahy

Jakmile se někdo z rodiny začne plést do výchovy vašich miláčků, je oheň na střeše. Své ratolesti milujete až opičí láskou, na druhé straně děláte, co můžete. A ony jsou vám za to neskonale vděčné.

Zdraví a kondice

Jestliže udržíte svou psychiku bez větších výkyvů, prožijete listopad bez zásadních zdravotních komplikací. Vesmír nezatěžuje žádné orgány ani pohybovou soustavu. Přesto nezapomínejte na prevenci.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Práce a peníze

V první polovině měsíce se pošťuchujete s nadřízeným. Máte pocit, že na vás schválně nakládá ty nejhorší úkoly a sekýruje vás za maličkosti. Zatněte zuby, po 15. se atmosféra vrátí do zajetých kolejí.

Rodina a vztahy

K dětem máte momentálně nejblíž z celé rodiny. Zdá se vám, že si nejlépe rozumíte a hlavně jim nemusíte nic vysvětlovat. Snažte se, aby se jich nedotkly listopadové hádky. Berou si je hodně k srdci.

Zdraví a kondice

Máte pocit, že vás nikdo a nic nedokáže zastavit, proto se snažíte přehlušit tělo volající po odpočinku. Organismu by ale prospěla opačná taktika. Kvůli přepínání vám hrozí psychické i fyzické potíže.

Pokračování 6 / 12

Panna (23.8. - 22.9.)

Práce a peníze

Mějte se na pozoru před rádoby výhodnými smlouvami i pracovními nabídkami. Je v nich háček, kvůli němuž byste na celé záležitosti prodělali. Pomůže konzultace s odborníkem nebo zkušeným kamarádem.

Rodina a vztahy

Rodinné spory vás dokážou pořádně vyčerpat. Jediné, co vám po celý měsíc dobíjí baterky, jsou optimismem prýštící ratolesti. Nechte se nakazit jejich nezkaženým viděním světa. Vyléčí vás to raz dva.

Zdraví a kondice

Chladnější počasí vás láká k mlsání a tučnější stravě. Kvůli tomu se vám může připomenout podrážděný žlučník a potíže s trávením celkově. Držte své rozbouřené chutě na uzdě a uvařte si bylinkový čaj.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23.9. - 23.10.)

Práce a peníze

Nejste v zaměstnání spokojeni, pomýšlíte na vlastní podnikání nebo hledáte způsob, jak požádat nadřízené o vyšší mzdu? Listopad je nakloněný všem podobným změnám. Odvaha udělat první krok vám nechybí.

Rodina a vztahy

Velkým pomocníkem vám bude empatie, díky níž eliminujete dopad sporů. Ty vás mohou zaskočit kolem 12. listopadu. Naštěstí chápete, že blízcí kopou kolem sebe, protože s něčím nejsou sami spokojeni.

Zdraví a kondice

Je na čase odstranit bloky v metabolismu a rozproudit energii v těle. Změna životosprávy by měla být následovaná pravidelným pohybem i pomocnou terapií. Vhodná je zejména akupunktura či akupresura.

Pokračování 8 / 12

Štír (24.10. - 22.11.)

Práce a peníze

V první půli měsíce jste v zaměstnání nervózní a nejistí. Navíc vás rozčiluje šéf se svými neustálými dotazy. Po 14. se karta obrací a konečně můžete celému světu ukázat, jaký potenciál skrýváte.

Rodina a vztahy

Každý si povídá tu svou a ani jedna ze zúčastněných stran nemá zájem vidět problém očima druhého. Obrňte se trpělivostí a věřte, že po 15. bude všechno jinak. Snaha o změnu by stejně nikam nevedla.

Zdraví a kondice

I mnohem mladší ročníky by vám mohly závidět momentální vitalitu. Po fyzické stránce si rozhodně nebudete mít nač stěžovat. Pomalu odeznívají i vleklé zdravotní komplikace, které vám bránily v pohybu.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23.11. - 21.12.)

Práce a peníze

Jupiter se snaží, abyste měli dostatek prostředků pro své výdaje, ovšem nedokáže zázraky. Snažte se ukočírovat chuť utrácet za hlouposti a raději zamkněte kreditku do trezoru i s větší hotovostí.

Rodina a vztahy

Zejména kolem 9. jste s rodinou v báječném spojení. Vzájemně se inspirujete, radíte si a podporujete v náročných situacích. Pokud mezi vámi vznikly nějaké nejasnosti, teď se vám je podaří rozmetat.

Zdraví a kondice

Stačí málo, aby se nálada proměnila o sto osmdesát stupňů. Psychika na tom v listopadu není nejlépe. Velkou váhu mají výkyvy počasí i chování blízkého okolí. Snažte se dělat věci, které vás baví.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Práce a peníze

S nadřízenými jste naladění na jinou tóninu. Jste sice pracovití a zadané úkoly odevzdáváte včas, přesto je šéf neustále nespokojený. Zatněte zuby a myslete si své. Pracovní přestup teď není řešením.

Rodina a vztahy

Klima v domácnosti se proměňuje jako aprílové počasí. To bouřkové bohužel bude převládat. Velkým pomocníkem se špatnou náladou jsou ratolesti. Kvůli nim se překonáte a nahodíte na tvář veselý úsměv.

Zdraví a kondice

Vesmírní vládcové přináší pozitivní zprávy, pokud jde o vaše zdraví. Nijak nezatěžují váš organismus a dovolují vám zlepšit psychickou i fyzickou kondici. Změnu přijme tělo snáz než v jiných měsících.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Práce a peníze

Bystré myšlení a schopnost pádné argumentace se hodí v každé profesi. Nenecháte se zastrašit konkurencí, i když vám jindy schází ostré lokty. Listopad je jednoduše měsícem, který je vám zasvěcený.

Rodina a vztahy

Otevírá se šance k vykouzlení harmonického hnízdečka. Jste rození estéti, navíc se k přestavbě přidají i příbuzní. Společně vymyslíte zázraky, o jakých se vám ve stávajícím interiéru ani nesnilo.

Zdraví a kondice

Nálady se sice proměňují každým okamžikem, ale to je jediná kaňka na vašem zdravotním listě. Kondice stoupá a vleklé zdravotní potíže se zmírňují. Můžete tomu napomoci bylinkami i pohybem na vzduchu.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21.2. - 20.3.)

Práce a peníze

Okolo 17. listopadu máte tendenci rozhazovat finance za zbytečnosti. Chcete dělat radost širokému okolí, ale nakonec máte pocit, že si toho nikdo neváží. Moudřejší bude zajistit se na horší časy.

Rodina a vztahy

Myslíte to sice dobře, ale snaha podat příbuzným pomocnou ruku vyjde naprázdno. Rodina vás dokonce může podezřívat z toho, že se snažíte s daným člověkem manipulovat. Počkejte, až za vámi přijde sám.

Zdraví a kondice

Při sportování a fyzicky náročné práci buďte extrémně opatrní. Po celý měsíc vás provází riziko nepříjemných úrazů a zlomenin horních i dolních končetin. Riskovat nebo spěchat se rozhodně nevyplácí.

Doporučujeme

Články odjinud