Horoskop na listopad: Lvi, přestaňte se přepínat, Býci, podrží vás přátelé

30. 10. 2018
Horoskop na listopad: Lvi, přestaňte se přepínat, Býci, podrží vás přátelé
Komu Jupiter vytvoří příznivou situaci pro jeho finance, kdo by si na peníze naopak měl dát pozor? Kdo si doma užije pohody, komu proti tomu hrozí emoční přeháňky? Podívejte se, co vás podle hvězd čeká v listopadu 2018.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Práce a peníze

Na začátku měsíce vás mohou potkat nevýhodné obchody i špatné finanční transakce. Pozor na zbrklost! Naštěstí 8. listopadu začíná Jupiter pracovat ve vašich službách a slibuje zacelení děr v rozpočtu.

Rodina a vztahy

V domácnosti to vypadá na italskou atmosféru, kterou hlavně v polovině měsíce podněcuje jistá osoba ženského pohlaví. Vaší velkou výhodou je schopnost odolávat tlaku a nehroutit se kvůli maličkostem.

Zdraví a kondice

Nesnažte se zajídat citové strádání ani stres v soukromém životě. Trávicí ústrojí je v listopadu extrémně citlivé a dalo by vám pocítit jakékoliv negativní výkyvy v životosprávě. Držte chutě zkrátka.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dny uhánějí jako zběsilé a je tady opět pátek. Z profesního hlediska se pro vás nic nezmění a o zaměstnání se nemusíte bát. Pokud by nastala změna, nebude to vaší vinou. Nyní jste šéfem…

Nejčtenější články

Doporučujeme