Horoskop na listopad: Týká se vás krize s energiemi? Komu hvězdy slibují peníze?

Horoskop na listopad: Týká se vás krize s energiemi? Komu hvězdy slibují peníze?

Jaký bude letošní listopad? Kdo bude plný energie, kdo naopak mele z posledního? Podívejte se, co vašemu znamení předpovídají hvězdy. Jaký je váš horoskop na listopad 2021?

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Práce a peníze

I když ne vše jde podle plánu, umíte najít rozumné východisko a zachránit hořící termíny. Tím si u nadřízeného šplhnete! Je vám jasné, že bez práce nejsou koláče. Proto se otáčíte jako na kolovrátku.

Rodina a vztahy

Zpočátku si chcete podzimní dny užívat naplno a snažíte se nebýt mimo společenské dění. S přibývajícím měsícem se pozitivní naladění vytrácí. Jste nervózní a málokdo se vám se svým nápadem zavděčí.

Zdraví a kondice

Pečujte o své psychické zdraví, protože je vaší nejnamáhanější částí a zároveň má vliv na vaši fyzickou kondici. Obklopte se hřejivými barvami, zklidněte rozháranou mysl bylinnými čaji i aromaterapií.

Jak muži prožívají přechod? Co na slábnoucí erekci? Podívejte se na video: 

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. − 21. 5.)

Práce a peníze

S financemi se snažíte zacházet s rozmyslem, ale neočekávaný výdaj vás stejně dostane do úzkých. Hvězdy však po 5. listopadu slibují finanční injekci ve formě daru nebo ukončení vleklého prodeje.

Rodina a vztahy

Vábí vás myšlenka dalšího vzdělání nebo nového koníčku, ale u ničeho dlouho nevydržíte. Ve druhé polovině listopadu stočíte pozornost ke svému zevnějšku. Máte skvělý vkus a poznáte, co vám sluší.

Zdraví a kondice

S blížícím se chladným obdobím se metabolismus zpomaluje. Týká se to hlavně spalování tuků, které se ukládají na horší časy. Upravte svůj jídelníček a ani na podzim nezapomínejte na pravidelný pohyb.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. − 21. 6.)

Práce a peníze

I když se vám něco nepodaří, neztrácejte drive. Máte možnost přesvědčit nadřízeného, že jste nepostradatelným členem pracovního týmu. Chybovat je lidské, ale musíte umět potíže napravit, ne utíkat.

Rodina a vztahy

Volný čas umíte využít do poslední minuty. Hlavně kolem 12. listopadu máte diář naplněný na maximum. Poté začne docházet vitalita. Stěží v sobě nacházíte sílu na plnění všedních domácích povinností.

Zdraví a kondice

Profitujete z vynikající pohyblivosti a po většinu měsíce také z dostatku energie. Žádné závažné zdravotní problémy se ve hvězdách neobjevují. Doporučuje se ale nepřepínat síly a myslet i na oddech.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. − 22. 7.)

Práce a peníze

Profesně nestagnujete. Dostanete několik příležitostí k rozšíření obzorů a sami jste aktivní ve vyhledávání nových možností. Klienty i nadřízené překvapíte skvělými nápady. Pracovní sebejistota roste. Musíte ale lépe zacházet s financemi. Venušina opozice ukazuje na četné ztráty a zbytečné utrácení. I když se vám v kariéře daří a podáváte výjimečné výkony, na odměnu si musíte počkat.

Rodina a vztahy

O všech vztazích hodně přemýšlíte a nechcete být špatným přítelem, partnerem ani rodičem. K rodinným příslušníkům jste chápaví. Nabízíte pomocnou ruku a také plánujete program, aby se nikdo nenudil.

Zdraví a kondice

Imunita je v listopadu na vysoké úrovni. Pokračujte v jejím posilování, ať už vhodnou stravou, otužováním či vyváženým denním rytmem. Věříte v léčivou sílu přírody a preventivně se dopujete vitamíny.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. − 22. 8.)

Práce a peníze

Musíte se poprat s úkolem, který nenáleží do vašeho profesního portfolia. Jste z toho nervózní a snažíte se přehodit práci na někoho jiného. Nadřízení vám kvůli tomu mohou dokonce sáhnout na výplatu.

Rodina a vztahy

Chvilku potrvá, než pochopíte význam přísloví, moudřejší ustoupí. Zařadíte zpátečku a přestanete si všímat člověka, který neustále vyvolává konflikty. Při sportování neriskujte. Vyvarujete se úrazů.

Zdraví a kondice

Zpomalené trávení můžete do značné míry ovlivnit jídelníčkem. Po celý listopad nejsou vhodná těžká jídla, která mohou nejen způsobit potíže s žaludkem a žlučníkem, ale i zbytečně namáhají také játra.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. − 22. 9.)

Práce a peníze

Pracujete sice rychle, ale také precizně. Hlídáte každý detail, protože nechcete ztratit přízeň nadřízených ani zákazníků. V listopadu získáte samé skvělé recenze. Nebojte se zkusit trochu inovovat.

Rodina a vztahy

Krásné chvíle strávíte ve společnosti přátel, dík nimž můžete potkat zajímavou osůbku. V rodině si po 24. listopadu přestáváte rozumět. Od hádek utíkáte ke svým koníčkům. Čekáte, až se dusno rozplyne.

Zdraví a kondice

Slabší nervová soustava přináší výkyvy nálad i nervozitu, která ovlivňuje denní fungování i spánek. Zkuste se zklidnit bylinnými odvary i meditací. Pokuste se také najít aktivitu, co vám dělá radost.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. − 23. 10.)

Práce a peníze

Vypadá to, jako byste se do práce chodili bavit s kolegy, vyřídit své soukromé záležitosti a povinnosti musí čekat. Toto chování nezůstane dlouho bez odezvy. Největší bič si na sebe nachystáte sami.

Rodina a vztahy

Nervózní atmosféru se snažíte zlikvidovat díky společným zážitkům. Chystáte pro své blízké různé výlety i sportovní akce. Pokud chcete obstarat dárky pod stromeček, hrozí, že se nestrefíte do vkusu.

Zdraví a kondice

Nepodceňujte zdravou životosprávu a pozornost soustřeďte hlavně na ledviny a žaludek. Dostatečný přísun tekutin, méně kořeněná jídla s minimem soli, teplé oblečení i obuv jsou základní radou prevence.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. − 22. 11.)

Práce a peníze

Když něco nejde, jste rozzlobení na celý svět. Dokonce začnete okolí obviňovat, že vám dělá naschvály. Zkuste změnit taktiku a místo osočování požádejte o pomoc. Na pracovní úkoly nemusíte být sami.

Rodina a vztahy

Po celý listopad ve vás pomalu narůstá nespokojenost se stavem domácnosti i rodiny. Příbuzní si vaší nervozity všímají, ale nedokážou zabránit výbuchu nahromaděných emocí. Potřebujete změnit klima.

Zdraví a kondice

Tláskání pátého přes deváté přináší častější trávicí obtíže. Věnujte pozornost správné skladbě potravin a najděte si čas na to, abyste se najedli v klidu. Emoce se ukládají právě do oblasti žaludku.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. − 21. 12.)

Práce a peníze

Nenechte v sobě zvítězit pocit vlastní nedostatečnosti. I když se něco nepodaří, držte hlavu vzhůru. Chyby se dají napravit, tak se zbytečně neznervózňujte. Při pracovním pohovoru máte co nabídnout.

Rodina a vztahy

Nesedíte na jednom místě, ale jste v pohybu. Zamlouvá se vám myšlenka vycestovat do zahraničí a spojit příjemné s užitečným. Učíte se cizímu jazyku, poznáváte vzdálené kultury a čerpáte novou energii.

Zdraví a kondice

Chraňte dolní končetiny před úrazem i zablokováním. Pokud začínáte se sportováním, nezapomeňte se rozehřát a rozcvičit. Ani při turistice nepřeceňujte svou kondici, abyste druhý den vstali z postele.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. − 20. 1.)

Práce a peníze

Pokud se vám podaří udržet stávající náladu na pracovišti co nejdéle, máte vyhráno. Překypujete kreativitou a nadřízení na vás pějí chválu. Blahodárný sextil Merkuru ukazuje, že udělat kariérní skok je hračka. V novém zaměstnání si uděláte dobré jméno. Pokud dostanete nabídku k povýšení, což znamená i vyšší peníze, zvažte ji. 

Rodina a vztahy

Ani soukromý život netrpí nedostatkem pozornosti. Chcete si zajistit útulné bydlení a máte skvělý vkus nejen při výběru zařízení do domácnosti, ale vylepšíte i svou image. Vaše sebedůvěra jde nahoru.

Zdraví a kondice

Jedna aktivita střídá druhou a nejraději byste stihli všechno, co se vám nabízí. Kvůli roztržitosti i únavě si můžete vykoledovat častější úrazy a zranění. Někdy stačí zpomalit a více se soustředit.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. − 20. 2.)

Práce a peníze

Povinnosti vám nejdou podle vašich představ. Jako by vás něco brzdilo shůry. Počítejte s nejrůznějšími prodlevami, změnami a komplikacemi. Určitě nevzdávejte boj v polovině. Ještě můžete zvítězit.

Rodina a vztahy

Proměnlivé nálady nepomáhají k rodinné pohodě. Nechápete stížnosti svých blízkých a místo řešení problémů utíkáte ke koníčkům a hledáte rozptýlení. Na konci měsíce najdete pochopení u svých přátel.

Zdraví a kondice

Zpomalený metabolismus dáte do pohybu nejlépe pravidelným sportováním. Choďte co nejvíce pěšky, dopřejte si potraviny bohaté na vlákninu a vitamín C. Zkuste i očistnou kúru se šťávou z kysaného zelí.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. − 20. 3.)

Práce a peníze

Jedenáctý měsíc je fantastický pro kariéru Ryb. Podáváte skvělé výkony a vidina blížícího se konce roku vás motivuje ke zrychlení. Chcete mít čistý stůl a klidný adventní čas. Do 23. 11. můžete za svou dřinu získat sladkou odměnu. 

Rodina a vztahy

Na začátku měsíce jste nesmírně aktivní a věnujete se sportovním aktivitám i namáhavé práci v domácnosti. Poté se zklidníte a myslíte hlavně na duševní rozkvět. Fascinuje vás psychologická literatura.

Zdraví a kondice

Listopad je náročným obdobím pro všechny osoby trpící problémy dýchacího aparátu. Astmatici a alergici by se měli vyhýbat prostředí, ve kterém se hromadí jejich alergen. Vyzkoušejte domácí inhalace.

Doporučujeme

Články odjinud