Horoskop na měsíc březen

1. 3. 2001
Horoskop na měsíc březen
Co nás všechny čeká v březnu? Budeme mít hodně práce, ale nesmíme zapomenout na zábavu.

Horoskop na měsíc BŘEZEN 2001
Připravila Věra Várady

Beran 21.3. - 20. 4. Býk 21. 4. - 20.5.
Vaše ohnivá energie po 7 t.m. pojede na plné obrátky, můžete toho využít po svém. V polovině měsíce však raději brzděte, mohla byste zažít čas plný hádek a střetů. Klidně zkuste přeměnit přebytek své
energie ve velký úklid, nebo pobyt ve fitness centru, což může vaše nervy dokonale uklidnit.
City s vámi budou lomcovat po celý měsíc. Jestliže cítíte neomylně svým instinktem, že je to ten pravý, nebraňte se. Vůbec vám také neuškodí soustředit se na svou práci a kariéru, kterou jste mohla během února poněkud zanedbávat. Pracovní úkoly a starosti se v tomto měsíci na vám jen pohrnou.
Blíženci 21. 5. - 21.6. Rak 22. 6. - 22.7.
Těžkosti vás zřejmě neminou, proto je dobré se na kritičtější situace
připravit. Možná byste mohla zvolnit ve společenském životě a spíše si v klidu rozmyslet, co vlastně opravdu chcete a co má ve vašem životě prvořadý význam. Je zbytečné se honit za chimérami, zkuste se
stát více realistkou.
Vaše příslovečná přecitlivělost vám může připravit v tomto měsíci lecjaký problém. Proto važte dvakrát každé slovo, které řeknete. 
Možná byste se mohla zamyslet nad svými stravovacími zvyklostmi, jestli se moc neodbýváte. Zkuste něco sama uvařit a pozvat pár dobrých přátel.
Lev 23.7. - 22. 8. Panna 23. 8. - 22. 9.
Rozhýbejte své tělo, uvidíte, že když překonáte počáteční nechuň a lenost bude vám skvěle.
Po druhé polovině měsíce se ty z vás, které jsou nezadané mají možnost seznámit, chce to však jiskru, která může být v tomto zimním období poněkud  uhašená. Konec měsíce může zlepšit vaše finance.
Přestaňte s analýzou, neberte se tak smrtelně vážně a kriticky. Chce to změnu, nebojte si někam vyrazit, a nebo naplánovat akce, které běžně nepodnikáte. Vždyň život není jen sama povinnost a práce, ale také legrace. Minulost nechte minulostí a začněte znova a uvidíte, že se mnohé podaří.
Váhy 23. 9. - 22. 10. Štír 23. 10. - 22. 11.
Tentokrát by se vám mělo dařit v práci a jestliže se budete snažit, mohou si toho nadřízení povšimnout a ocenit vás. Poslední týden měsíce vám bude vyloženě přát, ovšem v partnerských otázkách buďte raději opatrnější a nic důležitého neřešte a nenavrhujte, čas vše vyřeší za vás. Planeta Venuše vám přidá na citlivosti, takže si ji nenechte jen pro sebe. V pracovní sféře by se vám mělo také poměrně dobře dařit, kolem poloviny měsíce se zkuste ovládnout, vyplatí se to. Konflikty jsou přeci zbytečné, buďte nad věcí, tento měsíc by se vám mělo dařit.
Střelec 23. 11 - 21. 12 Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Zvláště co se týče vaší práce a podnikání buďte opatrná a nenechte se
vtáhnout do neperspektivních projektů. Budete prožívat zmatky nejen v citové, ale i pracovní sféře, proto hvězdy radí opatrnosti a střízlivému odhadu. Nepodlehněte však panice a rozmýšlejte svá rozhodnutí
opatrněji než jindy.
Není to nejlepší doba k seznámení, takže se raději zaměřte sama na sebe a pokuste se lépe vyjadřovat své city k těm nejbližším - přátelům, kolegům i rodině. Možná se můžete naučit něčemu, co se vám bude v budoucnu hodit. V pracovní sféře by se vám mělo poměrně dařit, zvláště v první dekádě-týdnu.
Vodnář 21.1. - 20. 2. Ryby 21.2. - 20. 3.
V tomto měsíci je pro vás připraveno společenské vyžití, večírky, seznámení, ale spíše charakteru flirtu.
V polovině měsíce raději prověřte, zda svojí práci neberete na lehkou váhu, protože vám to může přinést problémy, takže buďte střízlivější a opatrněji v tom, co řešíte. S pomocí přátel můžete jako vždy počítat.
Kolem narozenin nám osud často tropí hlouposti, nebo to tak můžeme vidět.
Proto své problémy neřešte sama, ale svěřte se důvěryhodné osobě a uvidíte, že nic není tak černé, jak to vypadá. Zkuste se naladit na bezstarostnou notu a užít si trochu volna a samoty, prodýchat se do klidu a nebo se potěšte pěkným dárkem.

Podívejte se také na horoskop na celý rok 2001

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Víkendové toužení po společnosti ostatních členů rodiny je marné. Každý má svůj program a na vás jim moc času nezbývá. Pokud to jen půjde, věnujte se svým ratolestem. Stejně jste je v…

Nejčtenější články

Doporučujeme