Horoskop na měsíc BŘEZEN 2002

4. 3. 2002
Horoskop na měsíc BŘEZEN 2002
Budete mít přebytek sil, jen s nimi dobře hospodařte. Budete plná bláznivých nápadů a velkých přání. V tomto měsíci by se vám konečně mělo začít dařit.

Horoskop na měsíc BŘEZEN 2002
Připravila Věra Várady

Beran 21.3. - 20. 4. Býk 21. 4. - 20.5.
Budete mít přebytek sil, jen s nimi dobře hospodařte. Co se týče práce, mělo by se vám poměrně dařit, ale k žádným velkým změnám se raději nechystejte.
Finanční otázky ? změny kont, nové fondy atd. raději nechte na jinou dobu, protože byste mohla přijít o peníze. V lásce by to mělo docela klapat, vcelku úspěšný měsíc.
Využijte své příslovečné trpělivosti a postupujte ve svých plánech a cílech krok po kroku a jestliže se nebude dařit jak chcete, nevzdávejte se. V tomto měsíci máte také reálnou šanci jestliže hledáte nového přítele seznámit se s někým opravdu přitažlivým, proto změňte prostředí a vyjděte si na místa, kam jinak moc nechodíte.
Blíženci 21. 5. - 21.6. Rak 22. 6. - 22.7.
Tento měsíc budete plná touhy zažít nevšední zážitky a poznat nové lidi a zajímavou společnost. Zřejmě vás již nudí stále stejný stereotyp a proto potřebujete změnu. Odvážně do toho a nebojte se chovat zcela netradičně. V práci budete také plná nápadu a chutě měnit zaběhané systémy, jednejte však opatrně, aň nikoho neurazíte. I vy se pomalu probouzíte ze zimního spánku a docela s radostí očekáváte jaro ? s otázkou co vám přinese ? Možná, že i vaše zasuté city se probudí a budete až s náruživostí očekávat novou lásku nebo nový náboj ve starém vztahu. Budete tedy řešit city a práce půjde jaksi stranou, raději si proto poznamenejte, co máte udělat.
Lev 23.7. - 22. 8. Panna 23. 8. - 22. 9.
Budete plná bláznivých nápadů a velkých přání typu odjet okamžitě na krásný tichomořský ostrov, jestliže tuto šanci nemáte, věnujte se reálnějším cílům. V tomto měsíci totiž opravdu můžete natrefit na toho pravého, který vám možná i takovéto vyhození z kopýtka může v budoucnosti dopřát, takže se dejte do gala a vzhůru do světa. Vaše znamení je tak trochu opatrné a nedůvěřivé, zvláště v případech, kdy jednáte s novými lidmi, takže si na tuto vlastnost vzpomeňte, zvláště v případě, že půjde o podpis nějaké smlouvy, raději si vše přečtěte vícekrát, než cokoliv ztvrdíte svým podpisem. Ani vám se v tomto měsíci milostné
chvění nevyhne, ale jednejte uvážlivě.
Váhy 23. 9. - 22. 10. Štír 23. 10. - 22. 11.
V tomto měsíci by se vám konečně mělo začít dařit, jestliže budete hledat novou práci, nebo změnu bydliště, směle se do toho pusňte, pozitivní výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Buďte však obligátně diskrétní, tak jako vždy, protože kolem vás budou intriky a můžete se dovědět více, než je zdrávo. V lásce se také vyjasní? Možná, že v tomto období budete cítit více napětí než jindy, učte se trpělivosti od svého protilehlého znamení ? Býka a hlavně se nelitujte, protože ne všem hned vše vychází tak, jak si kdo přeje. Zaměřte se do sebe, relaxujte, nabírejte energii a plně se pozitivními myšlenkami a cíli a výsledky si jistě brzy dostaví.
Střelec 23. 11 - 21. 12 Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Budete mít spoustu plánu do budoucna ? začněte je také realizovat a přestaňte se zbytečným sněním a fantaziemi. Realita vám může být v tomto období značně vzdálená, opravdu ne všechno vychází tam jako na filmovém plátně. V práci se snažte dodržet termíny a slíbené úkoly vyřídit, v lásce bude střídavě oblačno. Cítíte-li vnitřní napětí a stres může to být i špatnou životosprávou, přehodnoňte proto svoje stravovací návyky a přestaňte se odbývat, vždyň alespoň jednou za čas může být jídlo takový malý obřad. Popudlivá můžete být i v práci a rodině, jestliže nepůjde vše po vašem. A vzpomeňte si ? kdy
naposledy jste někomu udělala radost ?
Vodnář 21.1. - 20. 2. Ryby 21.2. - 20. 3.
Možná by bylo na čase udělat si malý prodloužený víkend buď s přítelem, nebo kamarády a užít si volných dnů a přírody, která se pomalu probouzí. Vaše tělesná schránka si totiž zaslouží trochu aktivního odpočinku a odreagování
se. Jinak by mohl být tento měsíc co se týče práce i partnerských vztahů docela vyvážený a klidný.
Hezké narozeniny, milé rybky a hodně síly na zdolání vaší přecitlivělosti. V březnu vám půjdou záležitosti vašeho života úspěšně, ale nesmíte podléhat melancholickým náladám a stavům typu ? vždyň je to vlastně všechno jedno.
Nebojte se experimentovat a dovolte si změnu, které se možná již delší dobu obávát.
Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se chcete v práci zviditelnit, podívejte se na svět pozitivníma očima. V tento den jste akční a prahnete po úspěchu. Pokud chcete povýšit, máte jedinečnou šanci na vítězství.…

Nejčtenější články

Doporučujeme