Horoskop na měsíc ČERVEN 2001

4. 6. 2001
Horoskop na měsíc ČERVEN 2001
Co nového vás čeká tento měsíc?

Horoskop na měsíc ČERVEN 2001
Připravila Věra Várady

Beran 21.3. - 20. 4. Býk 21. 4. - 20.5.
Čeká vás bezesporu zajímavý měsíc, plný rozruchu, tak jak to máte ráda. Mělo by se vám poměrně dobře dařit jak v lásce, muži kolem vás budou kroužit jako můry kolem světla, tak i na co �sáhnete� půjde samo od sebe. Mohla byste si i krásně zalenošit a vzít si od všeho �rozruchu� dovolenou, zvláště v posledním týdnu měsíce. I vám býkům by měly tento měsíc hvězdy přát. Měli by se splnit dlouhodobější cíle, jestliže jste však na nich intenzivně pracovala, budete sklízet ovoce, zvláště co se týče finanční sféry. Avšak ani s láskou by to u vás nemělo být špatné. Získané finance však bezhlavě neutrácejte, myslete také na dovolenou a nějakou tu rezervu.
Blíženci 21. 5. - 21.6. Rak 22. 6. - 22.7.
Období kolem vašich narozenin bude značně náročně, hlavně společensky. Nebudete chtít chybět na žádném večírku a ty nezadané z vás budou přímo náruživě hledat novou lásku. Ani co se týče citu nebudete zaostalá, naopak se u vás projeví netušené stránky vaší povahy, soucit a ochota pomoci druhým. Takže všechno nejlepší ! Asi budete pomyslně dohánět to, co jste během prvního pololetí tohoto roku nestačila, hlavně v pracovní sféře a kariéře se stanete neskonale ctižádostivou a náročnou sama na sebe i své okolí. Nic se však nesnaže přehánět, aň své okolí nevyděsíte a sebe samu zbytečně neunavíte.Myslete také na pěkné víkendy v přírodě a trochu klidu.
Lev 23.7. - 22. 8. Panna 23. 8. - 22. 9.
Neřešte, co vás nepálí, zvláště mezilidské a partnerské vztahy, nechte si raději vše na léto, kdy budete při plné �síle�. Zvláště se nepouštějte do nových partnerství, nemusela byste mít ten nejlepší odhad, raději si užívejte sluníčka a zkrášlujte se vnitřně i navenek. Zkuste také nezištně někoho pochválit nebo někomu pomoci. Jako správná pořádkumilovná představitelka tohoto znamení si budete chtít dát své věci do pořádku. Jak svůj osobní život � budete se snažit přežité a nefunkční vztahy ukončit, tak i sféru pracovní a finanční. V posledním týdnu tohoto měsíce si určitě vyjděte do společnosti, můžete se seznámit s někým pro vás opravdu přitažlivým.
Váhy 23. 9. - 22. 10. Štír 23. 10. - 22. 11.
V tomto měsíci budete řešit především svoje vztahy, konečně si vyberete bez váhání toho pravého, nebo si alespoň budete myslet, že tím pravým je váš drahý. Užijte si tu chvilku klidu od své nerozhodnosti a váhavosti a uvěřte, že i vy můžete mít ve svém životě trochu štěstí a lásky, protože si jí jako zástupkyně Venuše zasloužíte. Dávejte na sebe tento měsíc pozor, nezačínejte nové projekty, ani vztahy. Snažte se ubrat něco ze své nekompromisnosti, vždyň ruku na srdce, ani vy nejste docela dokonalá. Nezoufejte, to, co by se vám mělo v červnu dařit je materiální oblast a finance, přísun peněz, dobré nákupy a investice, zaměřte se na tuto sféru.
Střelec 23. 11 - 21. 12 Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Budete přímo sršet energií, možná by bylo dobré ji vložit do nějakých smysluplných projektů. Koncem měsíce přijde jisté oslabení, takže šetřete svými silami a myslete na dny budoucí. Co se týče milostného života můžete mít různé nápady, jak si jej zpestřit, ale musíte myslet i na následky svých činů, jestliže již nejste sama. Tento měsíc nebudete typickým konzervativním a opatrným kozorohem, ale mladým kůzletem, které chce vše poznat, prozkoumat a hlavně se dobře bavit. Proto se s klidným svědomím vrhněte s přáteli do víry velkoměsta a jistě si užijete spousty legrace a milých zážitků. Na partnera však nezapomínejte, stojí-li vám ovšem za to�.
Vodnář 21.1. - 20. 2. Ryby 21.2. - 20. 3.
I přes míru dobrých nápadů se zkuste zkáznit a přemýšlet nejen o chuti dake-kiri, ale i obyčejných plánech do budoucna. Zájem o vás bude, toho se nemusíte bát, strach můžete mít spíše ze svých bláznivých nápadů a přání. Možná nebude na škodu zamyslet se i nad svou pracovní aktivitou a chutí něco u sebe vylepšit nebo změnit Budete zřejmě řešit svojí kariéru, neciňte se zbytečně zneuznaná, protože si většinou za všechno můžeme stejně sami, proto se nelitujte, ale bojujte. Milostná sféra vašeho života bude příznivější, láska se vám nevyhne, ani kdybyste chtěla. Vcelku jde pro vás o velmi vzrušující období, plné vášně a změn, které vás nenechají v klidu.

Podívejte se také na horoskop na celý rok 2001

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadšení pro věc vám rozhodně nechybí, a proto berete veškeré pracovní úkony velice vážně. Vaší iniciativy si všímá jindy nabručený šéf a zlepšujete mu náladu. Konečně si troufáte říci, že…

Nejčtenější články

Doporučujeme