Horoskop na měsíc Červenec

3. 7. 2002
Horoskop na měsíc Červenec
Vaše ohnivá povaha bude v tomto letním měsíci na vrcholu, jak v pozitivním, tak bohužel i negativním slova smyslu. Proto kroňte svoje vášně a výbuchy emocí, protože později byste mohla litovat a vzít zpět vyřčena slova již nejde.

Horoskop na měsíc ČERVENEC 2002
Připravila Věra Várady

Beran 21.3. - 20. 4. Býk 21. 4. - 20.5.
Protože tento měsíc budete mít spíše náladu agresivnější, obrňte se trpělivostí a nepouštějte se do sporu, ani doma, ani v zaměstnání. V partnerském životě bude také zataženo, tak jako počasí, které nám v červenci dopřeje nadbytek vláhy. Zkuste se usmívat a nebrat problémy vážně. Zkuste relaxovat, jízda na kole nebo procházka lesem vaší špatnou náladu jistě spraví.
Pracovní náladu zrovna mít nebudete, možná budete ještě více než jindy inklinovat k lenošení a zahálení a budete se ladit na dny dovolené. Toto období je pro vás neutrální, velké změny nečekejte ani ve své kariéře, ani v partnerství shoda u vás může panovat až po dvacátém dnu tohoto měsíce. Užívejte si léta plnými doušky.
Blíženci 21. 5. - 21.6. Rak 22. 6. - 22.7.
Tento měsíc bude pro vás vhodný na dovolenou, jestliže jste si ji naplánovali na jiný termín, alespoň si dovolte prodloužený víkend a zajeďte si někam s přáteli. Budete na společenské vlně, vítaná a obdivovaná ostatními, takže se snažte této pozitivní vibrace co nejvíce využít.
Aktivním odpočinkem dobijete svoje baterky.

Ty, z vás, které jsou nezadané a stále sní o novém partnerovi a hezkém vztahu mají tento měsíc šanci potkat někoho zajímavého, nejspíše v období po desátém se začínejte více rozhlížet a hlavně nesedňe doma, protože tam jej jistě nepotkáte. Toto období kolem vašich narozenin by pro vás mělo být velmi příjemné a klidné.
Lev 23.7. - 22. 8. Panna 23. 8. - 22. 9.
Vaše ohnivá povaha bude v tomto letním měsíci na vrcholu, jak v pozitivním, tak bohužel i negativním slova smyslu. Proto kroňte svoje vášně a výbuchy emocí, protože později byste mohla litovat a vzít zpět vyřčena slova již nejde. Vyhýbejte se nahodilým známostem a nového přítele si raději prověřte a pořádně prolustrujte.
Budete nezvykle toužit po nových zážitcích a milostných dobrodružstvích, vaše příslovečná cudnost půjde stranou a budete si chtít také vyhodit z kopýtka a zažít něco příjemné vzrušujícího. Nalaďte se proto na strunu bezstarostnosti a užívejte do plna vlahých letních večerů a všeho co je s tímto časem spojeno.
Váhy 23. 9. - 22. 10. Štír 23. 10. - 22. 11.
I pro vás bude milostné vlnění to nejdůležitější, budete chtít být se svým přítelem sama bez jeho přátel a kamarádů, vyjeďte si proto někam do přírody. U čerstvějších vztahů alespoň poznáte s kým máte tu čest. Dařit by se vám mělo co se týče práce a vašich cílů spíše v druhé polovině měsíce, v tomto období jednejte.
V tomto měsíci by se vám mělo dařit zvláště v práci, podaří se vám díky vašemu umění taktiky a diplomacie uspět v důležitém jednání, budete se věnovat postupu a plánovat do dalších dnů nové cíle. Tato doba je vhodná pro důležitá rozhodování, takže se nebojte i riskovat, vyplatí se to. V lásce vám bude osud také příznivě nakloněn.
Střelec 23. 11 - 21. 12 Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
I vaše ohnivá letora vám dá tzv. zabrat, zvláště opatrná byste měla být v důležitých rozhodnutích, při podpisech různých smluv atd., nešetře na právníkovi, protože v budoucnu se vám tato investice může vyplatit. Jestliže jedete v tomto měsíci na dovolenou, buďte opatrnější a nevyhledávejte zbytečná nebezpečí a problémové situace.
Budete chtít skály lámat, ale pozor na situace pod tlakem, zvláště partnerství byste mohla svým nepředloženým chováním a slovními potyčkami dosti zkomplikovat. Vaše konzervativní chování a citová chladnost může přece jen občas vašemu partnerovi jít na nervy, zkuste být někdy milá a nic nevyčítat. V pracovní sféře bude klid, žádné velké výkyvy.
Vodnář 21.1. - 20. 2. Ryby 21.2. - 20. 3.
Tento měsíc vám klade různé úklady, zvláště pozorná byste měla být v práci, a žádné úkoly nezanedbávat, protože by se tzv. po vašich zádech mohla na vaše místo vyškrábat nová kolegyně. Buďte tedy obezřetnější, než obvykle býváte a zkuste si i v tomto letním období zklidnit svojí mysl. Láska vás bude zajímat spíše okrajově.
I ve vašem případě se vyplatí obezřetnost a spíše rozumové jednání, žádné ztřeštěnosti a zbytečné pózy, protože vaše okolí, jak v práci tak doma má vašich nálad už dost. Naučte se lépe koncentrovat na jeden cíl, který si vyberete a dodávejte si odvahu a vůli k jeho naplnění. A jako správné vodní znamení choďte co nejvíce k vodě.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vaše pracovní plány jdou jako na drátku a vy můžete být spokojení. Určitě se vám podaří získat šéfovu důvěru. Nadřízený si totiž uvědomil, jaký poklad pro něj představujete. Klidně si…

Nejčtenější články

Doporučujeme