Horoskop na měsíc DUBEN

4. 4. 2002
Horoskop na měsíc DUBEN
Tento měsíc bude vašemu znamení přát. Příliv energie a chuti do života se obnoví. Láska bude to, co vás bude nejvíce zajímat.

Horoskop na měsíc DUBEN 2002
Připravila Věra Várady

Beran 21.3. - 20. 4. Býk 21. 4. - 20.5.
Tento měsíc bude vašemu znamení přát. Příliv energie a chuti do života se obnoví ? budete chtít přímo skály lámat a budete se vrhat do nových experimentů jak v práci, tak v lásce, a nikdo a nic vás nezastaví. I v přátelských vztazích se začne vyjasňovat a různá nedorozumění se vysvětlí. Budete se mít zkrátka dobře. Láska bude to, co vás bude nejvíce zajímat a co budete chtít řešit, možná budete jednat zcela nekompromisně a přenošené vztahy vás už neuspokojí. A udělejte si radost, vždyň jako správné zemní znamení vám pěkná, nová věcička do bytu, nebo nějaký nový, elegantní svršek či krásný parfém opravdu zvednou dobrou náladu.
Blíženci 21. 5. - 21.6. Rak 22. 6. - 22.7.
Kupodivu vás bude zajímat kariéra a pracovní postup, jednejte s rozmyslem a moudře, nenechejte se vtáhnout do žádných intrik a nelobujte. Co se týče lásky, raději nic neřešte a problémy s partnerem raději překousněte, hvězdy
radí v milostných věcech klid a zhluboka dýchat a řešení si nechat až na období po 25. dubnu.
Vaše rozpaky budou postupně mizet, můžete se chovat zcela netypicky ke své povaze, přímo můžete zažívat chvilky dovádivé nálady, ovšem ne každý s vámi musí být na jedné vlně, takže se připravte i na odmítavější reakce bližních. Poslední dubnový týden na sebe dávejte více pozor a jednejte asertivně, vyplatí se vám to.
Lev 23.7. - 22. 8. Panna 23. 8. - 22. 9.
Čeká vás měsíc plný překvapení a nejen v tom příjemném duchu. Ale s vaší povahou, která se hned nevzdává, se nemusíte ničeho obávat. Jednejte spravedlivě a uvážlivě, nedejte se zatáhnout do hádek a problémů druhých lidí, i v tom případě, že jim chcete pomoci. Myslete zcela sobecky na svůj vnitřní klid a dopřejte si chvíle ticha. I vám láska nedá s přibývajících jarem spát, možná se vám zatočí hlava z nové známosti, můžete potkat někoho velmi, velmi přitažlivého. Nezapomínejte však na svojí příslovečnou opatrnost a nedejte se vlákat jen tak lehce do milostných sítí, z kterých se můžete jen těžko dostávat. Práce, bude to, co vás nebude moc zajímat.
Váhy 23. 9. - 22. 10. Štír 23. 10. - 22. 11.
Planety vám v tomto měsíci budou poměrně přát, při špatné náladě neseďte doma a vydejte se do společnosti, kde rozptýlíte svoje chmury. Co se týče závazků pracovních, budete se snažit dát mnohé resty do pořádku a co se týče milostných a přátelských vztahů, to, co se nedařilo půjde samo od sebe. Čeká vás vzrušivý měsíc. V žádném případě se nebudete nudit, věci se dají do pohybu, a to, o co jste hodně stálá se zdaří, ale spíše ve sféře pracovní. V milostném životě to půjde spíše ouha a těžce. Vaše nálady se mohou střídat nezadržitelnou rychlostí a nic vám nebude dost dobré. V případě takovýchto "výpadků" se spíše stáhněte do sebe a nic neřešte.
Střelec 23. 11 - 21. 12 Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Vaše ohnivá letora se dá málokdy zvládnout, což je potíž zvláště pro vaše okolí, proto na to myslete a leckterá slova raději spolkněte nebo raději na ně zapomeňte. Přebytek agresivní energie můžete zúročit pohybem a sportem. Co se týče pracovního nasazení můžete dostatek nápadů a jarního přílivu energie dobře využít. Budete mít chuň řádit, první jarní sluníčko vás probudí do skvělé nálady a formy, které budete chtít využít ve společnosti a na různých večírcích. Ty, z vás, které jsou nezadané budou hledat někoho, s kým by mohly trávit romantické večery ve dvou. Začátek měsíce bude pro vás značně bouřlivý zklidníte se až koncem dubna.
Vodnář 21.1. - 20. 2. Ryby 21.2. - 20. 3.
I s vámi udělá jaro své, budete nabitá sex-appelem a muži se vám budou dvořit v houfech. I v práci se můžete posunout trochu dál a nebo výš, záleží však jen na obratnosti s kterou budete volit slova. V tomto měsíci je možné vyřídit i nemožné, co se týče institucí a úřadů, zvláště, když budete jednat s muži máte napůl vyhráno. Trochu taktiky vůbec neuškodí, neříkejte hned každému co si myslíte. Spolehněte se na svůj instinkt a ne na rady druhých, sama nejlíp víte, co je pro vás nejlepší. Jednejte rázněji, než je u vás zvykem, možná, že mnohé vyvedete z míry, ale dosáhnete tak lépe svých cílů. V lásce budete něžná a hravá, jako májové kotě.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani na chviličku nepomyslíte v práci na odpočinek, přitom byste ho tolik potřebovali. Valí se na vás hromada úkolů a máte potíže s jejich vykonáváním. Především se uklidněte a zbytečně…

Nejčtenější články

Doporučujeme