HOROSKOP na měsíc listopad

1. 11. 2000
Připravili jsme pro vás zceka novou a pravidelnou rubriku ASTROLOGIE. Pravidelně budou vycházet horoskopy, články o astrologii a tarotových kartách. Připravujeme také astro PORADNU.

Horoskop na měsíc listopad
Připravila Věra Várady

Beran 21.3. - 20. 4. Býk 21. 4. - 20.5.
Opatrně při nakupování a zvýšených nákladech, raději si rozmyslete, zda to či ono opravdu potřebujete. Také byste měli posílit míru tolerance a zbytečně nežárlit a pokusit se ovládnout emočně vypjaté situace, zvláště v druhé polovině měsíce. Naskýtá se Vám možnost vyřešení vašich majetkových sporů a dědictví. Čeká vás bohužel období zvýšené nervozity, což už mohlo být patrno i v druhé polovině října. Pozor na rychlá milostná vzplanutí, raději si dopřejte pobyt v přírodě, pár zahřívacích koleček Vás uvolní. Můžete se cítit vyloženě na dně, bez energie, myslete více na sebe, ale poslechněte si i názory druhých, třeba na nich také něco může být.
Blíženci 21. 5. - 21.6. Rak 22. 6. - 22.7.
Dejte své věci do pořádku, nebuďte zbrklí, větší pozor věnujte při
podepisování smluv a také řízení auta, při nepozornosti mohou vzniknout
problémy, neriskujte zbytečně. Raději odložte různá rozhodnutí
dlouhodobějšího charakteru, nemuseli byste totiž volit nejlépe. Opatrnost je vhodná i při navazování milostných vztahů.
Očekávejte zvýšené erotické vlnění, při kterém můžete pozapomínat na různé závazky, jak pracovní tak i jiné...
Mohlo by se Vám i docela dařit finančně, můžete čekat jisté zlepšení, dejte však na svůj vlastní úsudek. Jestliže byste rádi změnili svojí práci máte dobré vyhlídky, takže na nic nečekejte a pusňte se směle do hledání.
Lev 23.7. - 22. 8. Panna 23. 8. - 22. 9.
Určitě si co nejvíce užívejte společenského života, večírku atd. - bavte se, veselte se, ale s mírou. Pozor na hádky týkají se majetku a financí s rodinnými příslušníky, uvědomte si, že každý má právo na svůj vlastní názor, nejen Vy. Volte opatrně slova, a snažte se být při každé příležitosti milí a taktní, i když si myslíte, že máte pravdu Vy, vyplatí se Vám to. Buďte pozornější a pečlivější, tak jako Vaše znamení ostatně bývá. Dopřejte si konečně setkání s přáteli, bavte se a komunikujte, dozvíte se mnoho zajímavého. Zkuste si užívat života, věci se mohou dát do pohybu, jak v kariéře tak i v osobním životě, vždyň víte, že už to chce změnu, a proto nečekejte a začněte realizovat své plány.
Váhy 23. 9. - 22. 10. Štír 23. 10. - 22. 11.
Mělo by se Vám docela dařit, zvláště koncem měsíce, chce to více energie, možná že se na Vás budou obracet i s žádostí o pomoc, neodmítejte, nikdy nevíte, kdy budete potřebovat pomoc i Vy. Chce to víc pohybu a razance, nic nenechávat náhodě, tento měsíc můžete zazářit a být středem pozornosti, takže si to nezkazte. Kolem svých narozenin můžete zažívat zvratové, zlomové období. Pozor proto na silné návaly emocí, jak pozitivních tak i negativních. Nic přeci není tak horké, jak to vypadá. Dobrá zpráva - Vaše finanční situace se může zlepšit.
Je pro Vás dobré relaxovat a oprostit se od všedních starostí, udělejte si
čas jen na sebe, uvidíte, že pak lépe vyjdete i s ostatními.
Střelec 23. 11 - 21. 12 Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
U ještě nezadaných, nebo nespokojených je docela dobrá možnost seznámení, proto také neseďte doma, a pusňte se do světa, opatrně však při výběru. Hvězdy také radí větší pozornosti v oblasti financi, podnikání a práce, pozor na rychlá rozhodnutí, zvládněte svojí ohnivou povahu a vyhnete se tak spoustě problémů. Nepodléhejte svému konzervatizmu, mohou přijít příležitosti, které se hned tak nezopakují, platí to pro práci i partnerský život. Opatrně s Vaším sklonem ke kritičnosti, nemusíte mít přece vždy pravdu. Jestliže něco zkazíte, netrapte se a nic si nevyčítejte, co se stalo, nemůže se již odestát. Na obzoru je také zlepšení finanční situace.
Vodnář 21.1. - 20. 2. Ryby 21.2. - 20. 3.
Více soustředění Vám jistě neuškodí, slibujte opatrně, mohly by vzniknout nepříjemnosti. Začít dařit by se Vám v práci mělo až v poslední třetině měsíce, naproti tomu lásce a citu se věnujte spíše v prvním listopadovém týdnu. Protože hýříte nápady, využijte jich také v praxi. Potkáte zajímavé lidi a můžete získat dobré kontakty. Opatrnost a ještě jednou opatrnost ve všem co děláte, opravdu raději dvakrát měřte.... Budete mít nezvykle mnoho energie až to může spolupracovníkům a partnerům vadit. Vyhněte se konfliktům jak v práci, tak i doma. Nesnažte se druhým radit a pomáhat za každou cenu, vždyň sami dobře víte, že to stejně není nic platné...
Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Partnerská krize je zažehnána, ale řítí se na vás další problémy v lásce. Hlavně nic neřešte s horkou hlavou a mějte pochopení. Sedněte si ke krbu a relaxujte společné s dětmi. Mile vás…

Nejčtenější články

Doporučujeme