Horoskop na měsíc Prosinec

1. 12. 2000
Nový horoskop na prosinec. Co nás asi čeká o vánocích?

Horoskop na měsíc Prosinec
Připravila Věra Várady

Milé přítelkyně astrologie a tarotu,
musím se Vám omluvit, že jsem na Vaše dotazy nějakou dobu neodpověděla, ale byla jsem v přechodovém období - stěhování, takže i můj počítač - spojení s Vámi nebyl delší dobu k dispozici. Chtěla bych také uvést něco k Vašim dotazům, které se často opakují, takže možná budou tyto informace pro Vás důležité.
Mnohé z Vás žádají vypočítání ascendentu - pro ten je nutné znát nejen datum narození, ale i přesný čas a také místo narození, což některé tazatelky opomněly uvést. Vypočítat celý nebo částečný horoskop je nad rámec této poradny, jestliže budete mít některá z Vás zájem, můžete se obrátit přímo na mě moje  nové tel. číslo je  02/57 21 71 42 na kterém je také možné si domluvit osobní konzultaci s výkladem tarotu a zdravotně - energetickou diagnostikou i vypracování osobních nebo partnerských  horoskopů.


Těším se na další dotazy a úvahy na téma horoskopů, výkladu karet a numerologie

Věra Várady

Beran 21.3. - 20. 4. Býk 21. 4. - 20.5.
Čeká Vás dosti neklidné období, kdy se bude střídat nákupní horečka s rozmrzelostí a únavou.
Nepodávejte se, vždyň jste beran ! Těšte se na klid vánočních svátků a nevyčítejte si, co všechno jste nedokázala stihnout, čím budou vánoční svátky blíž, tím Vám bude lépe a vše se zklidní.
I Vás čeká období neklidu a roztržitosti, jestliže nepůjde vše tak, jak si představujete nevadí, chce to přeci trochu trpělivosti.
Od poloviny měsíce by se Vám mělo dařit, i Vaše příslovečná těžkopádnost, kterou můžete ostatní iritovat se vytratí a Vaše rozhodnutí budou nečekaně rychlá.
Blíženci 21. 5. - 21.6. Rak 22. 6. - 22.7.
Blížence naopak čeká příjemný předvánoční čas, dokáží vše s přehledem zvládnout a mohou být naopak více citlivější a vnímavější než obvykle.  Kolem období měsíce v úplňku můžete mít problémy či nedorozumění v pracovní sféře nebo se svými blízkými, ale víte, že připraveným štěstí přeje. Vaše znamení nám také naznačuje, že kupodivu prožijete čas před vánocemi klidně, vše budete s přehledem stíhat  a dokonce budete experimentovat s neobvyklými dárky, budete více přemýšlet, jak ostatní potěšit. Při řešení profesních záležitostí a problémů zůstaňte raději stranou.
Lev 23.7. - 22. 8. Panna 23. 8. - 22. 9.
I Vy budete mít dobrou náladu a dost energie všechno to předvánoční martírium dobře zvládnout. Raději preventivně posilujte tělo vitamíny, protože se Vám tato péče v lednu a únoru zúročí.
Chovejte se jako pravá lvice a přehledněte s nadhledem nedostatky u vašich blízkých i kolegů.
Dejte si pozor na zbrklé jednání a neuvážené nákupy, kterých můžete posléze litovat. Najděte si chvilku pro sebe, zastavte se na chvíli ve všem tom schonu, zajděte na výstavu nebo jděte na procházku.
Naučte se nejdříve zvládat chaos sama v sobě a brzy se výsledky dostaví i ve Vašem okolí.
Váhy 23. 9. - 22. 10. Štír 23. 10. - 22. 11.
První týden v prosinci může přinést značně rozmrzelou náladu a vnitřní neklid. V druhém týdnu už to bude mnohem lepší, vrátí se Vám pocit dobré nálady a radosti ze svátků. Závěr roku se jeví slibně i ve Vaší kariéře, můžete dokonce očekávat  povýšení nebo zvýšení platu. Chce to klid, a z hluboká dýchat, zbytečně se nerozčilujte, vždyň když nejde o život...
Druhý týden měsíce by pro Vás mohl být plný napětí, takže se dobře připravte na nápor práce, i starostí.
Vaše starosti z práce a předvánoční honičky se mohou odrazit i ve Vašich rodinných a partnerských vztazích.
Střelec 23. 11 - 21. 12 Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Bude Vám docela dobře, budete mít dobré nápady a dostatek vitality vše dobře zorganizovat a zařídit. Dokonce i na své nejbližší dokážete být jaksi milejší než jindy, nebudou Vás poznávat.
Buďte  však obezřetnější kolem období úplňku a do ničeho se nevrhejte, jednejte podle zásady dvakrát měř...
I Vás čeká oživení a období,  na které se můžete docela těšit. Možná, že se dokonce budou řešit i různé starosti pracovního charakteru, nebo získáte nad  určitými věcmi  potřebný nadhled, můžete mít také štěstí při hledání nového místa. Více si všímejte svého nejbližšího okolí, vždyň přeci nic není samozřejmé.
Vodnář 21.1. - 20. 2. Ryby 21.2. - 20. 3.
Bude Vám lépe než v listopadu budete mít chuň do něčeho nového, zbytečně však neriskujte a dejte pozor na menší úrazy v domácnosti. Můžete blahodárně působit na své okolí,
proto se nevyhýbejte společenským událostem a večírkům, kde můžete zazářit a překvapit nebo přímo oslnit  ostatní.
Nic nesmíte rozvažovat a odkládat, vždyň víte, že se nic neudělá samo. Nepropadejte chmurným náladám, konec roku bude i pro Vás příjemným obdobím. Naučte se prohlubovat svojí vlastnost odpuštění a pochopení bude se Vám to hodit.  Nenechte se vyvést z míry žádnými tvrzeními a stůjte pevně při svém.
Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední dobou pro vás není nic nemožné, a proto se snažíte kolem sebe rozdávat optimismus a dobrou náladu. Prahnete po velkém kariérním úspěchu, ale také po očividném finančním…

Nejčtenější články

Doporučujeme