Horoskop na prosinec: Komu hrozí, že se vánoční přípravy promění v peklo?

28. 11. 2019
Horoskop na prosinec: Komu hrozí, že se vánoční přípravy promění v peklo?
Prosinec je magickým obdobím, nejkratší dny v roce se o zimním slunovratu přestanou krátit a vše opět spěje k novému začátku. Slunce se pohybuje znamením Střelce až do 22. prosince 2019, ráno pak v 5:19 se přesune do znamení Kozoroha. Co všechno mohou jednotlivá znamení čekat v prosinci roku 2019 podle hvězd?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Práce a peníze

Jednáte spontánně a věříte všem svým pohnutkám a nápadům. Tentokrát se vám energický přístup vyplatí. Originální profesní myšlenky najdou pochopení u vyšších sfér a jak se zdá, mají zářnou budoucnost.

Rodina a vztahy

Budoucnost rodiny probíráte ze všech možných úhlů pohledu. Nesedíte se založenýma rukama, pořád pracujete na tom, aby nikomu nic nescházelo. Hlavně kolem 27. se nenechte od svých plánů nikým odradit.

Zdraví a kondice

Máte spoustu elánu, abyste ustáli předvánoční přípravy i bujaré oslavy konce roku. Vesmírné plénum slibuje dobrou fyzickou kondici. Co takhle začít s novoročním předsevzetím dříve než začátkem ledna?

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Mezinárodní Den Země využijte k procházce či sportu. Užívejte si krásy přírody a po toulkách lesem posbírejte třeba odpadky. Budete mít dobrý pocit a uvědomíte si, že jsou důležitější…

Nejčtenější články

Doporučujeme