Horoskop na měsíc PROSINEC 2001

3. 12. 2001
Horoskop na měsíc PROSINEC 2001
V tomto měsíci na vás dolehnout značně melancholické nálady, bude se vše dařit a budete mít dostatek síly dotáhnou i dlouhodobější cíle, budete kolem sebe rozdávat dobrou náladu a radost tak, že se budete sama divit.

Horoskop na měsíc PROSINEC 2001
Připravila Věra Várady

Beran 21.3. - 20. 4. Býk 21. 4. - 20.5.
V tomto měsíci na vás dolehnout značně melancholické nálady, zažeňte je vánočním punčem, nebo jedním dnem volna, kdy si vyrazíte úplně sama na předvánoční nákupy a dopřejete i sobě něco pěkného. V tomto měsíci nic zásadního řešit nebudete ani v práci, ani v soukromém životě. S penězi nakládejte opatrně. I na vás toho bude v tomto měsíci až dost a nebudete mít dostatek energie. Uvědomte si včas, že předvánoční úklid, pečení a nákupy jsou jedna věc a váš duševní klid druhá. Vše se nedá stihnout, takže se uklidněte a něco vynechejte a raději, jestli můžete odjeďte někam do přírody načerpat energii a dobrou náladu.
Blíženci 21. 5. - 21.6. Rak 22. 6. - 22.7.
Vám se v tomto měsíci bude vše dařit a budete mít dostatek síly dotáhnou i dlouhodobější cíle, neplánujte si však nereálné novoroční předsevzetí a stůjte raději při zemi. Co se týče lásky budete mít plno nápadů, jak partnera překvapit nejen pod vánočním stromečkem. Tento měsíc pro vás bude moc příjemný a plný zážitků. Přestaňte být opatrná a klidně zkuste i méně počítat, vždyň jednou za rok můžete udělat radost i druhým. Povylezte trochu ze své ulity a řekněte konečně co si myslíte a co si přejete nejen k Ježíšku. A to i v práci, jestliže vám nakládají úkoly a práci někoho jiného. Co se týče lásky budete rozmazlována a rozmazlujte také.
Lev 23.7. - 22. 8. Panna 23. 8. - 22. 9.
Budete chtít dohnat staré resty, ale rok se už nezadržitelně blíží k svému konci, takže to s práci nepřehánějte a nechte si klidně něco do nového roku. Co se týče vztahů máte možnost potkat ve společnosti někoho milého a zábavného a možná také nezadaného. Hlídejte si váhu, protože svátky vám mohou nadělit nejen pěkné dárky. Budete se chtít bavit a řádit, práce už vám tolik od ruky nepůjde, proto se trochu kroňte a nechte si větší oslavy až na Silvestra. Co se týče známostí, nebudete mít o ně nouzi, budete je dokonce od sebe odhánět. Vánoce vám moc starostí dělat nebudou, kupodivu letos ponesete všechen ten předvánoční ruch s velkým nadhledem.
Váhy 23. 9. - 22. 10. Štír 23. 10. - 22. 11.
Budete nervózní a protivná, zvláště pak prvních čtrnáct dnů prosincového měsíce vaše nálada bude často na bodě mrazu. Proto se ovládejte, protože se od vás odvrátí i nejlepší kamarádka, nejste přeci sama, kdo má starosti. Konec roku už bude veselejší a do nového roku si naplánujte změny, které dokážete splnit. Budete kolem sebe rozdávat dobrou náladu a radost tak, že se budete sama divit. V práci i doma budete tahoun a nikdo od vás neuslyší žádné stížnosti. Vánoce pro vás budou přímo balzámem na duši a do nového roku vejdete plná energie a optimismu. Užijte si krásné období a zkuste aň vám dobrá nálada vydrží co nejdéle.
Střelec 23. 11 - 21. 12 Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
I pro vás bude tento měsíc velmi příjemný a budete mít povznesenou náladu. Co se týče práce, klidně můžete přidat, ale vaše myšlenky budou zřejmě úplně jinde… Jestliže nejste zamilovaná, budete si to silně přát, ten povznášející pocit lásky, dejte proto pozor, aň si nevyberete nevhodný objekt, raději si dobře vybírejte. Nebuďte mrzutá, že vám bude zase o rok více, vždyň ženy zrají jako víno, stárneme přeci všichni. Raději si pozvete na oslavu příjemnou společnost, která rozežene vaše chmury. A že v práci všechno nestihnete, to také nevadí, zkuste se podívat na život z té veselejší a příjemnější stránky a vánoce jsou přeci jen jednou do roka.
Vodnář 21.1. - 20. 2. Ryby 21.2. - 20. 3.
Přestaňte plánovat a zkuste alespoň něco dotáhnout do zdárného konce. Ani vy nepřepínejte síly a spíše myslete na svoje zdraví zvýšenou dávkou vitamínů a ovoce. Vaše plány do budoucna budou veliké a vaše fantazie se rozběhne do neuvěřitelných výšin, proto raději přibrzděte a držte se raději realistických cílů a plánů. Budete něžná rybička plná kouzelných a milých nápadů. Budete vymýšlet pro blízké roztodivné a přímo vtipné dárky a dárečky. Budete chtít udělat radost a ta se vám také vrátí. Myslíte hodně na druhé a to se vám bez vypočítavostí vyplatí. Práce budete mít dost, ale s dobrou náladou ji zvládnete a zbude vám čas i na milého.

Podívejte se také na horoskop na celý rok 2001

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

V pondělí to ještě šlo, ale v úterý se pracovně nedaří. Nějak se vám nedaří úkoly pochopit a ani vykonat. Po pravdě už jste z toho docela unavení a čekáte, že vás odpověď trkne do hlavy.…

Nejčtenější články

Doporučujeme