Horoskop na měsíc srpen 2002

5. 8. 2002
Horoskop na měsíc srpen 2002
Možná vám neuškodí ujasnit si, co vlastně od budoucího období očekáváte. Jste plná energie a nových nápadů, jen mít vytrvalost je dokončit. Vaše příslovečná erotická přitažlivost se ještě prohloubí, takže buďte spíše opatrnější při výběru partnerů, kterých kolem vás bude víc než dost. V tomto období můžete být opravdu jako ryba ve vodě.

Horoskop na měsíc SRPEN 2002
Připravila Věra Várady

Beran 21.3. - 20. 4. Býk 21. 4. - 20.5.
Protože je léto v plném proudu, i vy se nedáte ve svých aktivitách zastavit. Žijete naplno a očekáváte možná mnoho, chce se to trochu ukáznit, zvláště pracovní aktivity mohou trpět na úkor těch ostatních. V tomto období můžete mít uprostřed měsíce štěstí na seznámení s někým opravdu zajímavým a atraktivním, jistě toho využijte.
Možná, že vaše finanční situace není zrovna podle vašich představ, ani dovolená, kterou byste si naplánovala nemusí být z nejlepšího prázdninového katalogu. Užijte si proto léta bez výhrad, krásně je i u nás doma. Možná i vám se při troše snahy podaří další prázdniny strávit "o něco dál." Je to jen na vás a vaší snaze prosadit se.
Blíženci 21. 5. - 21.6. Rak 22. 6. - 22.7.
Jako správné vzdušné znamení budete chtít být neustále v pohybu a žádné stěny pro vás nebudou dost široké. Budete toužit být v přírodě a možná nebývale snít o mořských dunách nebo krásných lesních zákoutích. Jestliže máte v tomto měsíci dovolenou, je to fajn, jinak budete v práci duchem stále nepřítomná a zasněná.
Ze začátku měsíce budete chtít stále odpočívat a unášet svou mysl někam hodně daleko. V polovině měsíce už budete jistě probuzená, protože okolnosti kolem vás vám nedají klidu. V letním období nenechejte nic osudu, či náhodě a jestliže se toužíte seznámit nezůstávejte v práci zbytečně přes čas a to samé platí pro váš domov.
Lev 23.7. - 22. 8. Panna 23. 8. - 22. 9.
Gratulujeme všem přitažlivým lvicím k jejich narozeninám, které si jistě dokázali a dokáží náležitě užít a vychutnat. Možná, že můžete trochu ubrat ve svých projevech autority, zvláště na pracovišti to mohou kolegové ocenit. Co se týče lásky

  1. planeta Jupiter vstupuje do znamení Lva, mělo by se vám proto dařit ve

všem.

Léto je v plném běhu a vy se cítíte tak trochu mimo? Zkuste udělat něco netradičního, vyjděte ze svých starých zvyků a ztrnulých postojů, zajděte si třeba zahrát bowling, nebo na thajskou masáž, dejte sama sobě malý dárek pro potěšení. A zkuste se dívat na svět kolem sebe bez kritického pohledu, klidně si nasaďte růžové brýle.
Váhy 23. 9. - 22. 10. Štír 23. 10. - 22. 11.
Možná vám neuškodí ujasnit si, co vlastně od budoucího období očekáváte. Vaše vnitřní rozpolcenost může pramenit často z důvodu, že mnohdy nevíte, co opravdu chcete. Přes léto můžete klidně rozjímat, jakým směrem se vydat, jak se nejlépe uplatnit v práci a jestli je váš stávající partner opravdu konečně ten pravý.
Jste plná energie a nových nápadů, jen mít vytrvalost je dokončit. Vaše příslovečná erotická přitažlivost se ještě prohloubí, takže buďte spíše opatrnější při výběru partnerů, kterých kolem vás bude víc než dost. Tento měsíc by se vám mělo v podstatě dařit, zvláště když trochu přibrzdíte svojí energii, která může na druhé působit negativně.

Střelec 23. 11 - 21. 12 Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Třeba se někdo na vás zlobí, nevšimla jste si? Nesplněné sliby vám vůbec nepřidají na oblíbenosti a někteří lidé se vám mohou začít i vyhýbat. Než dáte jakýkoliv příslib pomoci nejdříve si to dobře rozmyslete. Budete chtít hýřit a dělat si radost krásnými věcičkami, možná suvenýry z cest a výletů, budete rozmařile marnotratná.
Léto i vám rozjasní tak trochu vážný saturnský výraz a nebývale snadno se můžete seznámit s někým zajímavým vaše uzavřenost roztaje a můžete mít zajímavé a nevšední zážitky. Na pracovní závazky a úkoly nezapomenete, protože jste pilná včelička, která chce také sklízet med. Čeká vás bezstarostný měsíc.
Vodnář 21.1. - 20. 2. Ryby 21.2. - 20. 3.
Nebudete mít stání, těžko vydržíte na jednom místě, pokud jste si naplánovala na dovolenou poznávací zájezd v tomto měsíci, udělala jste jen dobře a vyšla jste tak vstříc svojí neposednosti a zvídavosti. Co se týče práce moc vás bavit nebude, o to víc se vám budou zapalovat lýtka a budete toužit po vlahých letních večerech ve dvou.
V tomto období můžete být opravdu jako ryba ve vodě. Váš živel voda, je teď všude přístupná a vy se můžete osvěžovat a nabírat tak sílu - zvláště duševní do dalších dnů. Budete potřebovat zvýšený podíl mazlení a slovních vyjádření lásky a citu. Budete toužit být zamilovaná a obletovaná.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Kozorozi, oplýváte optimistickou náladou a vidíte všechno kolem sebe růžově. To u vás nebývá zvykem, a proto se tomu všichni diví. Jste doslova nepřehlédnutelní. Ať už v práci, anebo…

Nejčtenější články

Doporučujeme