Horoskop na měsíc ŤNOR 2002

1. 2. 2002
Horoskop na měsíc ŤNOR 2002
Tento měsíc pro vás může být úspěšný jak v lásce, tak i v pracovní oblasti. Vaše vibrace sebevědomí a přitažlivosti se znásobí, proto toho náležitě využijte. Tento měsíc pro vás bude poněkud rušnější.

Horoskop na měsíc ŤNOR 2002
Připravila Věra Várady

Beran 21.3. - 20. 4. Býk 21. 4. - 20.5.
Tento měsíc pro vás může být úspěšný jak v lásce, tak i v pracovní oblasti. Jestliže plánujete změnu místa nebojte se vykročit a udělat velký krok do neznáma, hvězdy jsou na vaší straně. Co se týče energie a chuti do života mohou vám jí mnozí závidět. Zvláště po dvacátém by se vám mělo dařit přímo exceletně. Jaro již je cítit ve vzduchu a vaše zaujetí pro nový směr, nový objekt vašeho snažení stoupá. Zimní letargie jakoby ustupovala a vy se budete snažit stejně jako kolega beran o nový start. Zkuste se některý víkend rozjet do přírody a ladit se na svůj vnitřní hlas, který vám ostatně nejlépe napoví jakým směrem a za jakým cílem se dát.
Blíženci 21. 5. - 21.6. Rak 22. 6. - 22.7.
Můžete se cítit dosti unaveně a možná i unuděně, protože je vše jaksi statické a to není nic pro vás, vzdušné znamení, které se cítí nejlépe v pohybu a při změnách. Tento měsíc díky trpělivosti docela dobře překlenete, žádné velké zázraky a změny se dít nebudou, počkejte si spíše na jaro. Pro nezadané – doba přeje flirtům. Přestaňte si foukat staré bolístky a zkuste se oprostit od minulosti. I pro vás toto zimní období bude zatěžkávající zkouškou trpělivosti a víry v to lepší. Štěstí si musíme i trochu zasloužit a jít mu sami naproti, jestliže budete sedět doma a fňukat, žádné velké změny nečekejte. Nebraňte se novým zážitkům a kontaktům.
Lev 23.7. - 22. 8. Panna 23. 8. - 22. 9.
Možná, že nebude na škodu ubrzdit vaší příslovečnou vášnivou, hrdou a přímou povahu, protože jak jste jistě již poznala, ne všichni jsou naladěni na podobnou vlnu. Raději se stáhněte zpět a během zimních večerů si čtěte knížky Carneggiho nebo něco na téma asertivity. Jestliže nebudete příliš hr, bude se vám dařit i v lásce. Vaše vibrace sebevědomí a přitažlivosti se znásobí, proto toho náležitě využijte jak v pracovní sféře, tak i v oblasti partnerských vztahů. Budete nebývale šarmantní a otevřená všemu novému, budete toužit po změnách a nových zážitcích. Jestliže si to můžete dovolit, tak se vydejte někam na pár volných dnů odpočinku a zábavy.
Váhy 23. 9. - 22. 10. Štír 23. 10. - 22. 11.
Hlavním úkolem vašeho znamení je vyrovnání a harmonie, proto tento měsíc věnujte sobě, aň jste na jaro dobře připravená. Vyhledávejte příjemné lidi, dopřejte si chvilky jen pro sebe, lenošte, meditujte, běžte si zaplavat nebo na masáž, či kosmetiku. Hlavně se nezanedbávejte, protože jinak jaro nepřivítáte v dobrém rozpoložení. Tento měsíc pro vás bude poněkud rušnější, jak v práci, tak i doma a v osobních vztazích budete i bez svého přičinění nucena řešit problémy. Okolí vás k tomu zkrátka donutí a nenechá vás v žádné letargii. Proto jednejte opatrně a s přehledem a nenechejte se vydráždit k žádným nepředloženostem, kterých byste mohla litovat.
Střelec 23. 11 - 21. 12 Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Docela dobré období pro navazování nových známostí, které mohou být perspektivní i do budoucnosti. Takže si dejte na sobě záležet a nebraňte se večírkům a společenským aktivitám, abyste nepropásla svojí šanci. Budete vyzařovat příjemné a přitažlivé vibrace, zvláště v posledním týdnu měsíce února byste měla mít velký úspěch. Opatrnosti není nikdy dost, takže se hned všem nesvěřujte se svými plány a novými nápady, protože by vás v jejich realizaci mohl někdo předběhnout. Vaše osobní přitažlivost se v tomto období zvýší, takže toho můžete náležitě využít jak v oblasti partnerství, tak i v pracovní sféře na sebe pozitivní reakce nedají dlouho čekat.
Vodnář 21.1. - 20. 2. Ryby 21.2. - 20. 3.
Kolem svých narozenin se zrovna nebudete radovat, lepší období vás čeká až po dvacátém únoru, kdy se vyjasní na časy.Proto se držte zpět, jestliže se vám nebude dařit přesně tak, jak si přejete. Co se lásky týče nebude to zrovna velká sláva, o to lépe se vám může dařit ve vaší kariéře a v oblasti práce a financí. Pro vás bude tento měsíc plný překvapení a radosti, kterou si náležitě vychutnejte, může na vás přijít i špatná nálada, ale v tomto období hravě rozeženete i svoje chmury. Užijte si svátek všech zamilovaných i v případě, že nemáte zrovna životní lásku. Vyjděte si někam s kamarády a obdarujte se navzájem dobrou náladou a dárky.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Kolegové se diví, že jste nevrlí a sklíčení. Vždyť plníte svou práci stále dobře, jen pomaleji. Radí vám, ať se tolik nestresujete. Mají pravdu. Zvýšený stres má na svědomí nevhodné…

Nejčtenější články

Doporučujeme