Horoskop na měsíc ZÁŘÍ 2001

3. 9. 2001
Horoskop na měsíc ZÁŘÍ 2001
Přečtěte si, co nového vás čeká. Tento měsíc i vám přeje, takže využijte všech příležitostí jak v práci, tak soukromí.

Horoskop na měsíc ZÁŘÍ 2001
Připravila Věra Várady

Beran 21.3. - 20. 4. Býk 21. 4. - 20.5.
Myslete na sebe, chraňte se sebekritiky i kritiky ostatních, nepřízeň planet vám může připravit lecjaké překvapení. Spíše se zkuste zaměřit na svůj vnitřní svět a po prázdninovém období se naladit na práci. Starosti spojené s vaší podrážděností a flustrací řešte pobytem ve společnosti, sportem a pozitivním myšlením. V tomto měsíci by se vám mělo dařit, na čem jste delší dobu pracovala, to se podaří , zvláště milostné vztahy pod vládou planety Venuše vám budou přinášet radost a potěšení. V práci můžete očekávat nedorozumění, proto se drže na uzdě, vše se brzy vyjasní. Využijte své příslovečné trpělivosti a můžete se těšit na výsledky.
Blíženci 21. 5. - 21.6. Rak 22. 6. - 22.7.
Spíše se stáhněte do sebe a staňte se jednou posluchačem, dozvíte se tak mnoho zajímavého, chce to co nejvíce odpočinku a lenošení, rozmazlujte se a pracovní nápor se snažte co nejvíce oddálit. Co se týče lásky na obzoru není nic nového, spíše se zkuste zaměřit na prohloubení stávajícího, byň ne zcela dokonalého vztahu. Čeká vás veselý měsíc, plný nových situací, budete chtít změnit způsob vašeho života a odklonit vyjeté koleje. Budete sváděná a budete chtít svádět, přece jen však myslete na následky… V práci se držte trochu stranou, moc se nepředvádějte, protože následky by mohly být velmi nepříjemné. Je čas změn, ale opatrně !
Lev 23.7. - 22. 8. Panna 23. 8. - 22. 9.
Vaše ohnivé znamení v tomto měsíci může jen excelovat, jak na poli milostném, tak i ve věcech práce a kariéry. Vaše sebevědomí bude vysoké, zvláště okolo poloviny měsíce budete jen hýřit nápady, takže vaše okolí s vámi sotva udrží krok. Využijte přílivu této energie i pro vykonání všedních a rutinních prací a nejen zábavy. Tento měsíc i vám přeje, takže využijte všech příležitostí jak v práci, tak soukromí. Udělejte bombastický večírek u příležitosti svých narozenin a nezapomeňte ani na nepříjemné kolegy, možná,že si dokážete porozumět a určité neshody vyjasnit. Co se týče lásky lze vám jen závidět, proto se příjemně nalaďte a…
Váhy 23. 9. - 22. 10. Štír 23. 10. - 22. 11.
Vaše finanční situace by se v tomto měsíci měla zlepšit, ale nic nepřijde samo, takže se zamyslete jakým způsobem byste mohla dobře investovat, nebo peníze vydělat. Jestliže si můžete ještě dopřát dovolenou, odjeďte, protože v tomto měsíci vás odpočinek a vzrušení z cest a nových zážitků nabije novou energii a radostí. Spíše poslouchejte a vnímejte své okolí, dozvíte se mnoho zajímavého, co vás může nejen pobavit, ale i poučit, zvláště asertivita bude v tomto období nutná, takže se nepouštějte do krkolomných plánů, dejte si chvilku času na rozjezd po prázdninách a užívejte si společnosti, nebo pěkných chvil lásky prožitých s partnerem.
Střelec 23. 11 - 21. 12 Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Nejste tu jen sama pro sebe, tento měsíc vás zavalí odkládanými povinnostmi a prací, vše hravě zvládnete s trochou systematičnosti a řádu. Jestliže toho na vás bude moc, prodlužte si víkend k načerpání nových sil a nápadů. Na nikoho zbytečně nežárlete a uvědomte si sama svojí hodnotu, když vás někdo nechce, jeho chyba. Jestliže o to budete stát, vaši milí roztají při vašem úsměvu a laskavém jednání jako ledy, záleží jen na vás, jak dokážete využit svého mimořádně přátelského naladění v tomto měsíci. I v pracovní sféře máte naději na urovnání konfliktů a nedorozumění. Planety přeji urovnání mnoha nepříjemností, takže záleží jen na vás. 
Vodnář 21.1. - 20. 2. Ryby 21.2. - 20. 3.
Protože jste mnohé zanedbali čeká vás práce a nevyřízené účty i účtenky, budete mít co napravovat ive vztazích, jestliže jste řekli co jste neměli, je na čase omluva. V lásce vás čeká poměrně eroticky nabitý čas, který se snažte bezezbytku využít, láska vám dobije baterky i dobrou náladu, kterou budete ztrácet dennodenními povinnostmi. I u vás je dobrá novina, vaše finanční situace by se mohla stabilizovat a dokonce i zásadně vylepšit. Možná, že vás čeká změna postavení, nebo dokonce změna místa. Co se týče lásky budete mít i vy v tomto měsíce přebytek rajcovní nálady a velké erotické plány. Jestliže jste sama, nevadí, neseďte doma a vyjděte si do společnosti.

Podívejte se také na horoskop na celý rok 2001

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Lvi, očekávejte nadměrný přísun vitality, kterou však musíte nasměrovat správnou cestou, jinak přijde vaše úsilí nazmar. Nepodléhejte špatným radám, které přicházejí z okolí. Opět vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme