Horoskop na prosinec: 3 znamení budou sršet energií a prožijí skvělé Vánoce. Jste to i vy?

1. 12. 2020
Horoskop na prosinec: 3 znamení budou sršet energií a prožijí skvělé Vánoce. Jste to i vy?
Začíná se blýskat na lepší časy, náš život se polehoučku vrací do normálu. A snad si užijeme i Vánoce a konec roku. Jak se nám bude dařit v prosinci? Podívejte se, co vašemu znamení předpovídají hvězdy. Jaký je váš horoskop na prosinec 2020?

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Práce a peníze

Komunikativní Merkur je v prvních dvou dekádách vaším pracovním spojencem. Kariéra se může vyšvihnout k výšinám, ovšem následně přijde rychlý sešup. Nadřízený se nechce znát k tomu, co vám slíbil.

Rodina a vztahy

Bojujete s překážkami a na mysli vám tanou připomínky Murphyho zákonů. Okolo 15. 12. se naladění promění. Těšíte se na vánoční svátky a dokážete ovládnout své emoce. Místo hádek jen mávnete rukou.

Zdraví a kondice

Dýchací cesty jsou v tomto měsíci nejnáchylnějším orgánem. Snažte se je posilovat bylinkovými čaji, držte krk i hlavu v teple a dodržujte hlasovou hygienu. Po ruce by neměly chybět tymián ani šalvěj.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nelíbí se vám aktuální stav vašeho bankovního konta a přemýšlíte nad rozmnožením financí. Klidně fantazírujte, ale realita bude jiná. Raději na sobě pracujte, vzdělávejte se a užívejte si…

Nejčtenější články

Doporučujeme