Horoskop na prosinec: Býci budou bilancovat, Panny lepit vztahy

Horoskop na prosinec: Býci budou bilancovat, Panny lepit vztahy

Co nám přinese poslední měsíc v roce 2016? A jak budou vypadat letošní Vánoce? Hvězdy vše prozradí!

Beran (21.3. - 20.4.)

Zatímco váš profesní život bude v prosinci jen vzkvétat a budete sklízet jeden úspěch za druhým, ve vztazích už to tak růžově nevypadá. Nepropadejte ale panice a nedělejte předčasné závěry. To, že partner nemá náladu na tolik něžností jako dříve, nemusí být nutně způsobeno tím, že se ze vztahu vytratila láska. I to, co nyní vypadá beznadějně, se může jako zázrakem rozpustit v prosincové předvánoční atmosféře.

Vánoční tip: Pocit, že nestihnete napéct, sehnat dárky a uklidit, vás provází každé vánoční svátky, a přesto to zvládnete. Letos si ale udělejte čas na adventní procházku svátečně nazdobeným městem.

Pokračování 2 / 12

Býk (21.4. - 21.5.)

Koncem roku bilancujete své roční úspěchy i prohry a rozhodnete se vyjasnit záležitosti v partnerském vztahu. Budete k tomu potřebovat odhodlání a jasnou mysl. Vaše vítězství je však na dosah - pokud neustoupíte ze svých požadavků, partner je přijme bez výhrad. Ale pozor, dohadování a taktizování vás tak vyčerpá, že budete na pokraji svých sil. O vánočních svátcích si dopřejte odpočinek a práci hoďte za hlavu.

Vánoční tip: Cukroví se po upečení drobí a vypadá nevzhledně? Nelamte si hlavu a použijte je jako drobečky pro nepečené cukroví. Uvidíte, že se všichni budou jen olizovat.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Střídání názorů vás může zesměšnit v očích osoby, na které vám záleží. V zaměstnání byste si měli vypracovat přesný seznam záležitostí, které musíte vyřídit v první řadě. Jinak se můžete dostat do slepé uličky. Předvánoční dny byste měli prožít aktivně, nesedět doma, protože uzavřené prostory by ve vás vyvolávaly jen depresi. Smutek zaručeně vyléčí víkend v přírodě. A že nemáte s kým jet? On už se někdo najde, nebojte se!

Vánoční tip: Opustila vás fantazie a nemáte nápad, co vybrat za dárek? Možností je spousta, co například dárková poukázka na oblečení, sportovní potřeby, zážitek nebo dovolenou?

Pokračování 4 / 12

Rak (22.6. - 22.7.)

Množství zbytečných maličkostí, kterými se v rodině zabýváte, zakrývá velké problémy. Nějak se vám všechno vymklo z rukou. Nedovolte svým blízkým, aby vám "skákali" po hlavě. I přes vánoční pohodu musíte dbát o to, aby bylo každému jasné, jak se k vám má chovat. Vždyť vyžadujete jen to, co si zasloužíte. Těsně před Vánoci neodoláte pokušení a budete pátrat po jednom tajemství, jen pozor, abyste nakonec nebyli zklamáni. Stojí vám to za to?

Vánoční tip: Také schováváte vánoční dárky, aby je nikdo neobjevil, a pak je sama hledáte? Vyřešte to jednoduše – rovnou je zabalte, přiložte jmenovku a máte po starostech.

Pokračování 5 / 12

Lev (23.7. - 22.8.)

V zaměstnání můžete počítat s projevy přízně od nadřízeného. Nedejte se však zaslepit sladkými řečmi a planými sliby. Za nabídkou se skrývá množství práce, kterou budete muset zvládnout. Proto se nebojte požadovat za námahu navíc odpovídající finanční odměnu. A než se do toho pustíte, dobře si ověřte všechny informace. Stejně si počínejte i u svých ratolestí, které se snaží vás oblafnout. Hájí totiž své zájmy, o nichž nemáte dosud ani tušení.

Vánoční tip: Dodržovat staré tradice se vám z duše příčí, přesto patříte mezi konzervativce. Na házení pantoflem a třesení bezem si vás neužije, ale polibek pod jmelím si ujít nedáte. Tak jej nezapomeňte koupit!

Pokračování 6 / 12

Panna (23.8. - 22.9.)

Čekejte dopis nebo telefonát, který ovlivní nejbližší prosincové dny. Nemusíte se ničeho obávat, pokud si zachováte zdravý rozum a potřebný nadhled. V partnerském životě se může vyskytnout prudká výměna názorů, protože se více věnujete práci než rodině. Musíte sami cítit, že něco není v pořádku. Proto využijte volné dny na to, abyste dali do pořádku narušené vztahy, i za cenu, že budete muset uznat svůj podíl viny, i když zpočátku se vám to nebude zamlouvat.

Vánoční tip: Máte svůj sen, co byste chtěla najít pod stromečkem? Nenechávejte si přání pro sebe a napište Ježíškovi, třeba pošlete dárci pohlednici online.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23.9. - 23.10.)

Začátek prosince zahájíte vánočními přípravami, zvládnete pracovní povinnosti ve správném čase a k tomu absolvujete pár návštěv. Vánoční svátky vám nabídnou možnost poznat se s několika lidmi, o kterých jste již slyšeli, jen si dejte pozor, abyste nemluvili jen o sobě. Mladší Váhy by to neměly přehánět s alkoholem, snadno si můžete sami pokazit příjemnou sváteční atmosféru. A že všechno nepůjde podle nalinkovaného plánu, s tím se musíte smířit. Čas to je jediné, co se nedá koupit.

Vánoční tip: Máte hluboko do kapsy a potřebujete spoustu drobných a milých dárků? Upečte svoje nejlepší vánoční cukroví, pěkně je zabalte a máte vystaráno.

Pokračování 8 / 12

Štír (24.10. - 22.11.)

Pravděpodobnost výhry v tomto období je vysoká. Nemusíte se spoléhat pouze na své schopnosti, věřte i v sílu štěstěny. V rodinném životě prožijete dny plné pohody a porozumění. Rodinného krbu si važte a vyhýbejte se náhodným známostem, mohly by vás přivést do neřešitelných problémů. To, že se vám protějšek zalíbí, vůbec nic neznamená, je to jen klamavé pozlátko. V souvislosti s neznámými osobami si také dobře chraňte svoji hotovost a raději nakupujte dárky s kartou v ruce.

Vánoční tip: Nedejte se zlákat výhodnou slevou nebo „zaručeně“ značkovým zbožím. Než koupíte, pořádně si věc prohlédněte. U dražší elektroniky se vyplatí připlatit za prodlouženou záruku.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23.11. - 21.12.)

Prosinec bude pracovně pohodový. Čeká vás období, kdy vám budou hvězdy příznivě nakloněny. Nicméně když si nedáte pozor, ostře, i když pouze nakrátko, se chytíte se svým partnerem. Po bouřce se vzduch vyčistí a bude vše opět v pořádku a doma zavládne sváteční pohoda, neboť ať se kolem vás bude dít cokoliv, Jupiter, který nyní také ovlivňuje váš horoskop, vás bude ochraňovat.

Vánoční tip: Adventní věnec už máte, okna vyzdobená, proto se vrhněte na doplňky svátečního stolu. Poskládejte si ubrousky, nachystejte jmenovky a nablýskejte sváteční sklo.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Ve vašem znamení je nejen Slunce, ale i Venuše a Neptun. Obdarovávají vás vynikající intuicí, která vaše dobré nápady rozšíří o nové dimenze. Působení Černé Luny zase podporuje sexualitu. Využijte proto všechny dny, abyste si to, po čem toužíte, splnili. Vánoční svátky budou přát lásce a zábavě spíše venku, v přírodě, případně na horách.

Vánoční tip: Vánoční dny byste měla prožít v pomalejším tempu, než na jaké jste zvyklá. Na lyžích nehoňte rekordy, vždyť sport má být radost a ne dřina.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Zaměřte se na partnerovy dobré stránky a ne na jeho chyby. Před Vánocemi se vám to bude náramně hodit a atmosféra ve vztahu se výrazně zlepší. V práci buďte opatrní, někdo vám bude chtít uškodit. Naše rada: naučte se vypnout mozek, když ho zrovna nepotřebujete. Zdravotně se sice budete cítit dobře, ale těsně před svátky pocítíte únavu. Poslechněte své tělo a odpočiňte si.

Vánoční tip: Vánoční čas vás svádí ke kreativitě, jenže se vám nic nechce. Vezměte do ruky třeba pohádky s vánočním námětem a dopřejte si příjemnou sváteční chvilku o samotě, s dětmi či vnoučaty.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21.2. - 20.3.)

Nejbližší dny byste měli využít hlavně na psychickou přípravu, abyste zvládli nápor práce, která vás v blízké budoucnosti čeká. Nelekněte se, budete se totiž nacházet na svém finančním vrcholu a finančně se bude dařit i vašemu partnerovi. A to stojí za trochu námahy. Koncem prosince už bude klid a budete mít čas na plány pro další rok.

Vánoční tip: O Rybách je známo, že milují vůně. Tu vánoční si můžete vyrobit sama z čerstvé pomerančové kůry, skořice a hřebíčku, které dáte s troškou vody povařit v hrnečku.

Doporučujeme

Články odjinud