Horoskop na prosinec: Býci budou bilancovat, Panny lepit vztahy

3 komentáře

Musi
3. března 2017 • 12:04

Na druhou stranu nechci každého, kdo píše horoskopy, automaticky obviňovat z toho, že ty informace získává z komunikace se zlem. I když tam tahle "spolupráce" opravdu může být, ač třeba nevědomě. Ať už to tak ale je nebo si to třeba i někdo vymýšlí - jak jsem psala v prvním příspěvku, není to nic, co by mohlo řídit náš život nebo nám v něčem pomáhat. A to říkám jako svoje všeobecné stanovisko k astrologii, ne že bych chtěla nějak útočit na autory tohohle článku.

Musi
10. ledna 2017 • 23:08

Nechci samozřejmě jen tak obviňovat tvůrce horoskopů, že si to vymýšlejí, aby klamali lidi. Ale vážně, odkud ty informace pocházejí? Jsem přesvědčená, že z dobrých zdrojů to není, i když si to ti lidé třeba ani neuvědomují, s jakými silami přicházejí do styku.

Musi
30. listopadu 2016 • 22:52

Při vší úctě, myslím si, že kdyby život všech lidí narozených v daném znamení vypadal podle těhlech "šablonek" v horoskopu, byla by to docela nuda. Život je rozmanitý. Co nás čeká, to se dozvíme v pravý čas, a co máme v dané situaci dělat, k tomu se rozhodujme podle svého svědomí. Hvězdy nám v tom neporadí, to jsou neživá tělesa, která o našem životě nemůžou nic vědět. Otázka ale potom zní, odkud se tedy ty informace v horoskopech berou? Podle mě je to velký klam.

Doporučujeme

Články odjinud