Komentáře k článku zpět na článek

Musi 3. 3. 2017 | 12:04

Na druhou stranu nechci každého, kdo píše horoskopy, automaticky obviňovat z toho, že ty informace získává z komunikace se zlem. I když tam tahle "spolupráce" opravdu může být, ač třeba nevědomě. Ať už to tak ale je nebo si to třeba i někdo vymýšlí - jak jsem psala v prvním příspěvku, není to nic, co by mohlo řídit náš život nebo nám v něčem pomáhat. A to říkám jako svoje všeobecné stanovisko k astrologii, ne že bych chtěla nějak útočit na autory tohohle článku.

Musi 10. 1. 2017 | 23:08

Nechci samozřejmě jen tak obviňovat tvůrce horoskopů, že si to vymýšlejí, aby klamali lidi. Ale vážně, odkud ty informace pocházejí? Jsem přesvědčená, že z dobrých zdrojů to není, i když si to ti lidé třeba ani neuvědomují, s jakými silami přicházejí do styku.

Musi 30. 11. 2016 | 22:52

Při vší úctě, myslím si, že kdyby život všech lidí narozených v daném znamení vypadal podle těhlech "šablonek" v horoskopu, byla by to docela nuda. Život je rozmanitý. Co nás čeká, to se dozvíme v pravý čas, a co máme v dané situaci dělat, k tomu se rozhodujme podle svého svědomí. Hvězdy nám v tom neporadí, to jsou neživá tělesa, která o našem životě nemůžou nic vědět. Otázka ale potom zní, odkud se tedy ty informace v horoskopech berou? Podle mě je to velký klam.

Přečtěte si také

Horoskopy

Milujete zábavu a prahnete po nových vědomostech. Většinou to není vaše cesta, ale nyní to tak cítíte.…

Nejčtenější články

Doporučujeme