Horoskop na prosinec: Vodnáři najdou skvělou práci, Lvi partnera

28. 11. 2017
Horoskop na prosinec: Vodnáři najdou skvělou práci, Lvi partnera
V prosinci se prostě nezastavíte. A není to jen kvůli Vánocům. Týká se to hlavně prvních dvou dekád, kdy mají energetickou převahu planety v ohnivých znameních. Šancí na změnu je spousta a je jen na vás, zda a jak je využijete. Než nějakou akci spustíte, měla byste si to pořádně rozmyslet. Jakmile učiníte první krok, cesta zpátky už možná nebude.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Mars sice až do 9. prosince pobývá ve vašem partnerském sektoru, ale vy jste si na jeho vliv zvykla a rozhodit se nenecháte. Na partnerovy provokace nereagujete a jeho úvahám o tom, že si vámi zkazil život, se budete jen smát. Potíže mohou nastat ve druhé a třetí dekádě, kdy se Mars přesune do Štíra.

Miláček začne žárlit a nechápe, že k tomu nemá důvod. Vy si pak můžete vybrat, zda mu to budete pořád dokola vysvětlovat a tím jeho paranoiu prohlubovat, nebo zda mávnete rukou a necháte ho, aby na nepodloženost svých podezření přišel sám.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Váš čas je stejně drahý, nebo i dražší než čas jiných lidí. Nestyďte se tedy ozvat, když vás někde nechají nesmyslně dlouho čekat na služby, které si zaplatíte. Samotné vás udiví, jak…

Nejčtenější články