Horoskop na prosinec

1. 12. 2015
Co vás čeká a nemine v posledním měsíci roku 2015? Jak se vám bude dařit v oblasti lásky, kariéry i zdraví? Zeptejte se hvězd!

Beran (21.3. - 20.4.)

Poslední měsíc v roce se snažte dokončit všechno, co se dá, a neodkládejte pracovní projekty, které máte v šuplíku „na potom“. Udělejte si ve věcech jasno a pořádek a dořešte neodkladné záležitosti, hlavně na úřadech a nepodceňujte ani zdánlivé pracovní maličkosti, ať do nového roku vstoupíte s čistým štítem. Ti, kteří podnikají, by neměli zapomenout na své obchodní partnery a ocenit jejich důvěru nějakým dárkem. A co najdete pod stromečkem vy? Samozřejmě překvapení, ale objevíte i něco víc. Třeba si uvědomíte, jak si vás rodina váží.

Býk (21.4. - 21.5.)

Komplikovanou osobní záležitost může objasnit překvapivá zpráva od vašich známých. Předvánoční dny jsou pro vás vhodné na změnu životního stylu, navazování nových přátelství, pro váš rozlet a hlavně na zlepšení finanční situace. Soukromé ani pracovní neshody vám nehrozí, pokud se o ně sami nezasloužíte. Dokonce zjistíte, že vás těší podat pomocnou ruku i těm, na kterých vám jindy vůbec nezáleží. Nebude to z nostalgie, ani ze soucitu, spíš objevíte nějakou vlastnost, které jste si nikdy nevšimli.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Začátek měsíce zřejmě nepřivítáte v té nejlepší náladě. Ke svým kolegům, přátelům či sousedům nebudete dvakrát shovívaví. Také v partnerském vztahu jsou možné určité problémy. Na hádce může ztroskotat váš hezký sváteční plán. Stačí však kontrolovat emoce a můžete se jí vyhnout. Prožít volné dny o samotě by pro vás byl ten největší trest. Jak z toho ven? Využijte nabídku odjet na víkend někam ven, ačkoli to bude na poslední chvíli, vyčistěte si hlavu od starostí, a hlavně myslete na to, že konec roku není konec světa. Rodinné vztahy jsou přece důležitější než práce a peníze.

Rak (22.6. - 22.7.)

První dny budete nabití energií. Pokud vám ke štěstí chybí jen peníze, nejste na tom až tak špatně, jen si budete muset ještě chvíli počkat na zvelebení svého majetku. V dalším týdnu nebude postavení planet nejlepší, co se týče finančních a společenských záležitostí. Mezi svátky se vám zřejmě sesype na hlavu vše, co jste přecenili či podcenili v posledních dnech. Zejména poslední dva dny se jeví dost dramaticky, kdy může dojít k vyhrocení situace. Ale nezoufejte, máte-li partnera Raka, Štíra či Býka, těšte se na mimořádný večer ve dvou. Možná už na Boží hod se budete vznášet na obláčku lásky.

Lev (23.7. - 22.8.)

Lámete si hlavu nad věcmi, které nemůžete změnit? Zbytečně ztrácíte čas. Vaše představy a představy vašich dětí se totiž zcela rozchází, což je pro obě strany nepříjemné. Bude se vám hodit jedna dobrá rada, kterou dostanete od své přítelkyně. Pokud dokážete číst mezi řádky, uvědomíte si, že má pravdu. K vánočním svátkům se postavíte velmi zodpovědně, stihnete pořídit všechny dárky, zajít si na kosmetiku a dokonce objevíte i nádhernou róbu, kterou omráčíte své blízké při sváteční večeři. Poslední dny v měsíci bude vaše okolí přijímat se shovívavým úsměvem vaše bláznivé plány.

Panna (23.8. - 22.9.)

Všechny Panny potřebují relax, aby si jejich analytický mozek mohl uspořádat všechny fakta. Umožněte vašim blízkým, aby vám pomohli. Mluvte s nimi, i když jste málokdy ochotni dělit se se svými starostmi a obavami. Neobávejte se jim svěřit, mají vás rádi. Na svátky zatoužíte změnit image vašeho bytu či domu a inspirace vám určitě nechybí. Směle se do toho pusťte, sousedi zblednou závistí, a vaši realizaci okopírují. Ovšem na vaši vánoční výzdobu jen tak nikdo nemá. Štěstí vám bude přát i ve hře - co tak zasypat vánoční stromeček penězi z nečekané výhry?

Váhy (23.9. - 23.10.)

Předvánoční čas se bude nést v duchu přemlouvání, dohadování, slibů a proseb. Děti se budou dožadovat neobvyklé mikulášské nadílky a předražených dárků pod stromeček. Potíž bude v tom, že manžel s nimi bude na „jedné lodi“. Ale co kdybyste všechno vzali do svých rukou a vymysleli pro své blízké překvapení? Zkuste si to naplánovat a vzhůru do jeho realizace. Pomohou vám vaše organizační schopnosti. Nakonec budete spokojeni všichni a děti si budou tyto svátky navždy pamatovat.

Štír (24.10. - 22.11.)

Stres, shon a pracovní vytížení vám nedovolí si vychutnat klidný předvánoční čas a to vše ovlivní vaši nostalgickou náladu. Štírky si potrpí doma na absolutní pořádek a jejich preciznost se odráží i na přístupu k svátkům Měli byste si však tento vánoční čas vychutnat, a alespoň na pár dní vypnout. O víkendu vezměte děti a partnera a zajděte na vánoční trhy jen tak, bez cíle cokoli shánět a nakupovat. Dejte si svařák, klobásku a poslechněte si koledy, nasajte vůni skořice a čerstvého jehličí. A pokud po procházce netoužíte a pomůže vám klid a samota, ten luxus si bez výčitek dopřejte.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Prosinec bude vaším nejslabším obdobím v tomto roce, proto buďte ostražití v partnerských vztazích, v obchodních a finančních záležitostech vůbec. Potřebujete si dobít baterky, najít nový zdroj energie. Hvězdy vám doporučují pobyt v přírodě, v tichu, kde byste se mohli uklidnit a zhodnotit to, co máte za sebou. Jste až příliš cílevědomí a ambiciózní, proto je těžké s vámi vyjít po dobrém. Jedinou jiskřičkou pro zlepšení nálady a napjaté atmosféry bude nečekané setkání s někým, kdo vás obohatí svými názory a osamělí mohou dostat díky nové známosti i opožděný vánoční dárek.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Cítíte se svěží a plní energie, proto na nic nečekejte a jděte rovnou za svým cílem. Nic vám nebude zatěžko, přiložíte ruce k dílu, ale můžete počítat i s podporou vašich blízkých, ale také s lidmi, které až tak dobře neznáte. Pohodu budete šířit v práci i v rodině, každý se na vás bude moci spolehnout a obrátit se na vás s problémy. Nikomu neodmítnete pomoc. Vánoce budou trochu dobrodružné, můžete se stát svědky něčeho nadpřirozeného či nevysvětlitelného. Po původu záhady nepátrejte, prostě vezměte událost jako fakt. Vždyť trochu tajemna k vánočním svátkům přece patří.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Mladším Vodnářkám hrozí doma dvě velké hádky, starším pro změnu ztráta důležitého dokladu. Opravdu byste měli zpomalit tempo - jen tak se vyhnete konfliktům, které by mohly narušit nejen vaši domácí pohodu, ale i pohodu svátečních dnů. Příjemné změny vám osud chystá těsně před Vánoci, znovu získáte ztracené postavení a vyřešíte partnerské problémy. Osamělým Vodnářkám se se může podařit najít novou lásku, pokud se odhodlají k prvnímu kroku. Hezčí dárek už pod stromečkem tedy mít ani nemůžete.

Ryby (21.2. - 20.3.) Právě nyní, až koncem roku, budete mít příležitost ukázat své schopnosti v co nejlepším světle. Váš nadřízený vám zřejmě svěří úkol, na který jste již dlouho čekali. V druhé polovině měsíce se vyhněte zbrklosti a nechtějte mít všechno hned. Na mytí oken či pečení cukroví se vrhněte, až na to budete mít správnou náladu. Chcete-li získat pozornost a sympatie své drahé polovičky, vytrvejte a netlačte na pilu. Pokud budete trpěliví, možná se dočkáte i svatební kytice. Konec roku vás zastihne dost vyčerpané, ale nenechte si tím zkazit vánoční pohodu.

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Finální listopadové dny nebudou zdaleka tak pohodové, jak jste si myslely. Největší pozornost věnujte pracovní oblasti, v té se vám totiž vůbec nedaří. Dávejte si dobrý pozor, co vypustíte…