Horoskop na říjen: Blíženci, tohle je váš měsíc! Kdo by raději neměl nic začínat?

Horoskop na říjen: Blíženci, tohle je váš měsíc! Kdo by raději neměl nic začínat?

V říjnu nás čeká třináctého v neděli úplněk, který vnese jasno do našich vztahů. Dokážete konečně rozseknout nefunkční partnerství, odejdete z práce? Nebo si naopak uvědomíte, že nic není ideální a to, co máte, je vlastně skvělé? Jaký je váš horoskop na říjen 2019? Mrkněte se, co vám předpovídají hvězdy.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Práce a peníze

Od 4. října se vyvarujte zbrklého jednání. Mohli byste si přivodit vleklý úraz nebo se dostat do zbytečných problémů. Ve vzduchu visí výměna názorů s nadřízeným. Z ní ovšem nevzejdete jako vítězové.

Rodina a vztahy

Atmosféra v rodině záleží na vašem psychickém naladění. Kolem 13. října si všechno berete osobně a chytáte blízké za slovo. Zkuste se uvolnit a odpočinout si. Potom poznámky příbuzných přestanete vnímat.

Zdraví a kondice

Kromě chybějících fyzických sil vás může zaskočit problém s močovým ústrojím. Nejzatíženějším orgánem těla jsou aktuálně ledviny. Právě ty stojí za zvyšující se únavou i zavodněním organismu.

Pokračování 2 / 13

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Práce a peníze

Navzdory aktuální konstelaci pracujete do úmoru a jste přesvědčeni, že zvítězíte nad větrnými mlýny. Skutečným kamenem úrazu je práce v týmu. Obviňujete kolegy z věcí, za něž ve skutečnosti nemohou!

Rodina a vztahy

Nepatříte mezi milovníky novinek, ale v tomto měsíci to vypadá přesně naopak. Bohužel vám dělá potíž zabydlet se v jediném nápadu. Každý den měníte své plány a není divu, že to příbuzné znervózňuje.

Zdraví a kondice

Snažte se hýbat pravidelně, aby tělo zůstalo pružné. Ranní rozcvička vám neuškodí, ba naopak! Máte-li sedavé zaměstnání, pravidelně se protahujte. Vyhnete se vysokému riziku omezené pohyblivosti.

Pokračování 3 / 13

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Práce a peníze

Do nového měsíce skočíte rovnýma nohama a jste k nezastavení. Šance, že zvládnete těžký úkol, je vysoká. Také můžete ulovit klienta, který je pro vaši budoucnost klíčový. Šéf by vás měl platit zlatem.

Rodina a vztahy

Konjunkce Marsu s Lunou přeje po většinu měsíce rodinnému programu. Chcete se bavit, poznávat svět a vychutnávat každou volnou minutu naplno. Na sklonku října se atmosféra trochu zamotá a hrozí hádky.

Zdraví a kondice

Vesmír vám vystavil žolíka, díky kterému se od vás drží potíže v bezpečné vzdálenosti. Nasloucháte svému tělu a dopřáváte mu to, co potřebuje. To je nejlepší prevence, která v lékárně není k dostání.

Pokračování 4 / 13

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Práce a peníze

Profesně se vám daří, ale ruku v ruce s tím stoupá riziko zášti méně úspěšného kolegy. Nesnižujte se na jeho úroveň a na jeho poznámky nereagujte. I bez vaší odpovědi si pod sebou podřízne větev.

Rodina a vztahy

Od 8. října se vaše nálada vylepšuje. Přestáváte se pitvat v maličkostech a místo toho směřujete pozornost k hezkým věcem. Vyhovuje vám zvelebování domácnosti i zahrádky. Tehdy se cítíte užiteční.

Zdraví a kondice

Na začátku podzimu se vyplatí podpořit imunitní systém přísunem vitamínů přímo z přírody. Vyšší riziko zánětů eliminujte pomocí bylinkových čajů, medu i štamprličky slivovičky na dezinfekci organismu.

Pokračování 5 / 13

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Práce a peníze

Po většinu měsíce jste zaneprázdnění a nemáte čas na lelkování. Výhodou je schopnost koncentrovat se na zadané úkoly a přes všechny nástrahy odvádět bezchybné výsledky. To nakonec musí uznat i šéf.

Rodina a vztahy

Dostáváte spoustu nápadů, jak upravit své bydlení a s nadšením se pouštíte do realizace. Potíž je v odlišném vkusu příbuzných, kdy vás kompromis stojí hodně sil a přemáhání. Naštěstí není nereálný.

Zdraví a kondice

Navzdory náročnému programu vesmír pro říjen slibuje ochranný štít, díky němuž vás nějaké to nachlazení hned tak nesklátí. Podpořte snahu vyšších sfér a připravte se na zimu, která klepe na dveře.

Pokračování 6 / 13

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Práce a peníze

Na začátku října je pro vás náročné udržet finance v peněžence, ale nedá se říct, že byste se nesnažili. Vesmír doporučuje zkonzultovat jednotlivé kroky s odborníky. Snaha přinese rychlejší výsledek.

 Rodina a vztahy

V soukromí udržujete přátelskou náladu a blízcí jsou vám za to vděční. Navzdory tomu se čas od času objeví náznak blížícího se konfliktu, který okamžitě zaměříte bystrým okem a pracujete na nápravě.

 Zdraví a kondice

Měli byste více dbát na životosprávu. Složení jídelníčku bude ovlivňovat jednak vaši fyzickou kondici a druhak to, jak se cítíte. Obloukem se vyhněte fastfoodu a rozmazlete se čerstvými potravinami.

Pokračování 7 / 13

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Práce a peníze

Mějte se na pozoru, pokud jde o uzavírání smluv a půjček. Odsouhlasili byste velmi nevýhodné podmínky, kvůli nimž byste si do budoucna zbytečně zavařili. Jakmile jsou ve hře peníze, nikam nespěchejte.

Rodina a vztahy

Potřebujete, aby se v soukromí něco dělo. Sezení u televize ani návštěvy blízkých vás neuspokojují. Raději byste cestovali, sportovali nebo se věnovali nějakým tvůrčím aktivitám. Tak na co čekáte?

Zdraví a kondice

Ukazuje se varování kvůli hrozícímu zranění a chirurgickému zákroku, jenž s ním souvisí. Vyhněte se adrenalinovým sportům a na zdraví myslete i během cestování. Raději přijeďte později, ale v pořádku.

Pokračování 8 / 13

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Práce a peníze

Bleskové uvažování vám pomůže vyřešit zapeklitou otázku a strhnout na sebe vítanou pozornost nadřízených nebo potenciálních klientů. Pouze okolo 7. října zpomalte a vyhněte se akcím typu kulový blesk.

Rodina a vztahy

Máte možnost prohloubit vztahy s rodinnými příslušníky. Vycítíte, že je něco trápí, a ve správnou chvíli je naťuknete, aby se vám se svým problémem svěřili. Návrh ideálního řešení je pro vás hračka.

Zdraví a kondice

Nejrizikovějším místem těla jsou hlasivky. Pokud pracujete v profesi, která je více namáhá, ve volném čase si dopřejte od mluvení klid. Naučte se pracovat s dechem a zkuste také bylinky na uvolnění.

Pokračování 9 / 13

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Práce a peníze

V práci se situace obrací k lepšímu. Najednou jste přemotivovaní a chcete ze sebe dostat to nejlepší. Zaměstnanci si myslí na tučnější výplatu i lepší pozici. Nadřízený je vám každopádně nakloněn.

Rodina a vztahy

Není vyloučeno, že vaše rodinné hnízdečko praská v říjnu ve švech. Zvete k sobě početné příbuzenstvo i přátele a pro všechny vymýšlíte zábavný program. Nehrozí, že by se ho někdo nechtěl zúčastnit.

Zdraví a kondice

Optimistický přístup od vás drží všechny zdravotní potíže v bezpečné vzdálenosti. Díky tomu si nepřipouštíte drobné bolístky způsobené opotřebením organismu. Také v léčbě spoléháte na svou psychiku.

Pokračování 10 / 13

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Práce a peníze

Argumenty, které padají na vaši hlavu, dokážete smést ze stolu tak, aniž byste si museli špinit ruce. Nadřízení na vás nemohou nic najít, i když by si to moc přáli. Ať si jedovatou slinu spraví jinde.

Rodina a vztahy

Želízkem v ohni pro vyvolání sporu je vaše narůstající pracovní vytížení, které se příbuzným nezamlouvá. Favorizované dny pro ostrou výměnu názorů nastávají kolem 27. října. Zkuste je něčím uplatit.

Zdraví a kondice

Tělo se v říjnu hůře zbavuje odpadních látek. Vyplatí se omezit sůl, ostré koření i alkohol. Místo toho do pitného režimu zařaďte minerální vodu i bylinkové čaje. Dejte velký pozor na prostydnutí.

Pokračování 11 / 13

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Práce a peníze

Baví vás manuální práce, za kterou jsou vidět hmatatelné výsledky. Zároveň si při ní vyčistíte hlavu od černých myšlenek. Ty vás přepadají v souvislosti s nadřízeným a jeho narůstající nespokojeností.

Rodina a vztahy

Na jednu stranu si vychutnáváte volnočasové aktivity a chcete se bavit, zároveň se nedokážete oprostit od pracovních starostí. Proměnlivé nálady zatěžují komunikaci a podepisují se na atmosféře rodiny.

Zdraví a kondice

Nejnáročnějším obdobím října je poslední dekáda, kdy je extrémně zatížena psychika Vodnářů. Narušená duševní rovnováha se může odrazit na celkové vitalitě. Následné zdravotní potíže mají jasnou příčinu.

Pokračování 12 / 13

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Práce a peníze

Pokud pracujete v kreativním odvětví nebo je vaším denním chlebem pomoc a rozšiřování obzorů druhých, zažijete ohromný boom. Merkur s Venuší usnadní koncentrovat se na skutečně podstatné záležitosti.

Rodina a vztahy

Domácí atmosféra překypuje radostí a pohodou, i přesto se objevují malé mráčky na slunečné obloze. Bojíte se o zdraví jistého člena domácnosti, který si toho na svá bedra nakládá víc, než zvládne.

Zdraví a kondice

Jste v jednom kole a neuvědomujete si, že organismus potřebuje čas od času vypnout. Spánkový deficit i přeplněný program si brzy vyžádají daň v podobě narůstající únavy. Nestyďte se jen tak lelkovat.

Pokračování 13 / 13

Doporučujeme

Články odjinud