Horoskop na říjen: Blíženci, tohle je váš měsíc! Kdo by raději neměl nic začínat?

28. 9. 2019
Horoskop na říjen: Blíženci, tohle je váš měsíc! Kdo by raději neměl nic začínat?
V říjnu nás čeká třináctého v neděli úplněk, který vnese jasno do našich vztahů. Dokážete konečně rozseknout nefunkční partnerství, odejdete z práce? Nebo si naopak uvědomíte, že nic není ideální a to, co máte, je vlastně skvělé? Jaký je váš horoskop na říjen 2019? Mrkněte se, co vám předpovídají hvězdy.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Práce a peníze

Od 4. října se vyvarujte zbrklého jednání. Mohli byste si přivodit vleklý úraz nebo se dostat do zbytečných problémů. Ve vzduchu visí výměna názorů s nadřízeným. Z ní ovšem nevzejdete jako vítězové.

Rodina a vztahy

Atmosféra v rodině záleží na vašem psychickém naladění. Kolem 13. října si všechno berete osobně a chytáte blízké za slovo. Zkuste se uvolnit a odpočinout si. Potom poznámky příbuzných přestanete vnímat.

Zdraví a kondice

Kromě chybějících fyzických sil vás může zaskočit problém s močovým ústrojím. Nejzatíženějším orgánem těla jsou aktuálně ledviny. Právě ty stojí za zvyšující se únavou i zavodněním organismu.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ráno nebudete brzy vstávat, a díky tomu se probudíte do krásného dne, i kdyby venku trakaře padaly. Za žádnou cenu se do ničeho nenuťte a nevytvářejte v rodině negativní náladu.…

Nejčtenější články

Doporučujeme