Horoskop na říjen: Jupiter přeje vodním znamením, Berani už nebudou single

28. 9. 2017
Horoskop na říjen: Jupiter přeje vodním znamením, Berani už nebudou single
O zásadní astrologickou změnu se stará Jupiter, který se 10. října stěhuje z Vah do Štíra. Jeho vliv bude příznivý zejména pro vodní znamení (Raky, Štíry a Ryby), v poněkud menší míře pro Panny a Kozorohy. Opatrní by měli být naopak Býci, Lvi a Vodnáři. Šance, které jim Jupiter podává, by měli nejdříve rozumně zvážit, a teprve pak se rozhodnout, jak na ně budou reagovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V první říjnové dekádě byste se měla věnovat především partnerovi. Je potřeba, abyste si jednou provždy vyjasnili nedorozumění, která mezi vámi jsou. Když se pak po 14. říjnu přesune do vašeho partnerského sektoru Venuše, k níž se po 22. říjnu přidá i Mars, mohou se na velké změny těšit hlavně ty, které jsou ne z vlastního rozhodnutí single. Nové vztahy začínají sice pozvolně, ale zato jsou trvalé a kvalitní. Kolem 28. října si dávejte pozor na lidi, kteří vám začnou vnucovat svou společnost. Jejich úmysly nejsou zdaleka tak čisté, jak se vám snaží namluvit.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Strávení víkendu s rodinou vám dělá problémy. Máte toulavé boty a chybí vám společnost přátel i nových lidí. Být celý den doma je pro vás očistec. Vyznáváte totiž aktivní způsob života.…