Horoskop na říjen: Která znamení zvládnou nouzový stav bez problémů?

1. 10. 2020
Horoskop na říjen: Která znamení zvládnou nouzový stav bez problémů?
Nečeká nás úplně jednoduché období. Která znamení ho zvládnou lépe, kdo bude bojovat? Přinese nový měsíc i nový začátek do vašeho života? Komu se blýská na lepší časy, kdo by se měl mít na pozoru? Podívejte se, co vašemu znamení hvězdy předpovídají. Jaký je váš horoskop na říjen 2020?

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Práce a peníze

O profesních schopnostech Beranů není pochyb, ale neměli byste to se sebejistotou přehánět. V říjnu nad vámi visí Damoklův meč. Je na čase začít spolupracovat s kolegy a akceptovat požadavky vedení.

Rodina a vztahy

V hlavě nosíte ohromné množství nápadů, co všechno byste chtěli zrealizovat. Bohužel den není nafukovací, takže vás nesplněné sny frustrují. Nastavte takový program, který můžete s blízkými stihnout.

Zdraví a kondice

Nejvíce namáhaným orgánem těla jsou tentokrát ledviny. Snažte se jim ulehčit vhodným jídelníčkem a vyhněte se kořeněným jídlům, alkoholu i návykovým látkám. Trápit vás mohou i zánětlivá onemocnění.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, váš život je nyní jako na houpačce. S pracovním světem jste nadmíru spokojení, ale trvalý vztah je vážně ohrožen. Nejlepší bude, když nebudete na partnera tlačit a necháte…

Nejčtenější články

Doporučujeme