Horoskop na říjen: Která znamení zvládnou nouzový stav bez problémů?

1. 10. 2020
Horoskop na říjen: Která znamení zvládnou nouzový stav bez problémů?
Nečeká nás úplně jednoduché období. Která znamení ho zvládnou lépe, kdo bude bojovat? Přinese nový měsíc i nový začátek do vašeho života? Komu se blýská na lepší časy, kdo by se měl mít na pozoru? Podívejte se, co vašemu znamení hvězdy předpovídají. Jaký je váš horoskop na říjen 2020?

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Práce a peníze

O profesních schopnostech Beranů není pochyb, ale neměli byste to se sebejistotou přehánět. V říjnu nad vámi visí Damoklův meč. Je na čase začít spolupracovat s kolegy a akceptovat požadavky vedení.

Rodina a vztahy

V hlavě nosíte ohromné množství nápadů, co všechno byste chtěli zrealizovat. Bohužel den není nafukovací, takže vás nesplněné sny frustrují. Nastavte takový program, který můžete s blízkými stihnout.

Zdraví a kondice

Nejvíce namáhaným orgánem těla jsou tentokrát ledviny. Snažte se jim ulehčit vhodným jídelníčkem a vyhněte se kořeněným jídlům, alkoholu i návykovým látkám. Trápit vás mohou i zánětlivá onemocnění.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Váhy, nový pracovní týden si velmi rychle oblíbíte. Na obzoru nejsou skoro žádné problémy. Pokud se nějaké objeví, najdete na ně ihned řešení. Nejlepší výsledky přijdou z profesní…