Horoskop na srpen: Kdo by si měl dát pozor na finanční ztráty, kdo na hádky v rodině?

1. 8. 2020
Horoskop na srpen: Kdo by si měl dát pozor na finanční ztráty, kdo na hádky v rodině?
Jak se vám bude dařit v srpnu. Prospějí vám teplé letní dny? Komu se blýská na lepší časy, kdo by se měl mít na pozoru? Kdo si užije léto se vším všudy? Podívejte se, co vašemu znamení hvězdy předpovídají. Jaký je váš horoskop na srpen 2020?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Práce a peníze

Zapálení vám pomáhá zvládnout náročné úkoly a chvíle plné stresu. Přesto se naučte oddělovat pracovní a soukromý život. V důsledku vám to pomůže k lepším výsledkům. Při týmové práci pozor na závist.

Rodina a vztahy

Těšíte se na společné chvíle s rodinou, ale ne všechny nápady se setkají s nadšením. Když blízcí protestují, nestavte se na zadní. V hádce řeknete něco, co záhy mrzí, ale protistrana si to zapamatuje.

Zdraví a kondice

Jste v perfektní kondici a jediným škraloupem je nervozita. Ta vám může nadělat neplechu se spánkem i zažíváním. Snažte se myslet pozitivně a uklidnění hledejte také v bylinkách. Meduňka vás ukolébá.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pečujte o svou psychiku, udělejte si doma pořádek, buďte tolerantní a otevření a sundejte růžové brýle. Dnes vyřešíte některé vleklé problémy a spadne vám tak kámen ze srdce. Nastavte si…