Horoskop na srpen: Raci chytnou druhý dech, Panny potkají toho pravého

Horoskop na srpen: Raci chytnou druhý dech, Panny potkají toho pravého

Váhy se možná rozloučí se svou minulostí, Vodnáři by měli odpustit těm, kteří jim v minulosti přinesli nepříjemnosti, neboť duševní očista pomůže i fyzickému tělu. Co čeká ostatní znamení v horkém měsíci srpnu?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Soustřeďte svou energii na jeden cíl. Zacházejte však se svou silou vědomě a zodpovědně a obzvlášť si nezahrávejte s ohněm, hlavně v oblasti, kde chcete nově fungovat. Na rozdíl od Slunce je totiž pro vás Měsíc v nepříznivém postavení. Ten, jak víme, má vliv na náladu člověka a projev jeho emocí. S vážnými rozhodnutími počkejte do druhé dekády srpna. Jestliže zůstane nějaké důležité setkání nebo super horké rande odloženo, nedělejte si s tím starosti. Koneckonců, budete mít prostě více času lépe se na něj připravit!

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dejte si pozor na slova, která vyjdou z vašich úst. Dobře si myšlenky srovnejte v hlavě a nepodléhejte nutkání něco zkreslovat. To, že lžou jiní, je jejich věc. Přiznejme si, že každého občas napadne zlehčit si život malinkou lží, ale později se to vrátí. Co s tím? Jednoduchá rada: Co zaseješ, to sklidíš. Za výsledek budete zodpovědní jen vy. Pomoc můžete čekat jen od kamarádů, ale nikoliv od rodiny. A když si opravdu nebudete vědět rady, poraďte se s člověkem, kterému důvěřujete.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Přemýšlíte o změnách v životě? Je vhodné plánovat, ale vytyčte si jen jeden hlavní cíl. Jste na nejlepší cestě dosáhnout obrovského úspěchu. Měsíc v Rybách je pro vás celkem příznivý, pouze na začátku měsíce držte své emoce na uzdě, neboť hrozí, že budete nervózní. Postupně napětí opadne a vy se optimisticky nastartujete na pěkných pár dní dopředu. Vaši blízcí, kteří vás dobře znají, vědí, že jste před ostatními o několik kroků napřed. Ten malý, závěrečný krůček ale musíte udělat ve správnou chvíli. Načasování je důležité.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Budete si dělat plány na srpen a propadnete pochybám, zda vše zvládnete. Ale ano, váš vládce Merkur vám půjde na ruku, takže tam, kde druzí melou z posledního, vy chytnete druhý dech. Pokud nebudete na dovolené, vrhněte se na domácí práce nebo udělejte nákup věcí do vaší domácnosti. Dokonce objevíte nový způsob, jak si ušetřit práci, i když se bude jevit jako nereálný a šílený. Optimismus, který z vás bude čišet na všechny strany, si nenechávejte jen pro sebe. Pomůžete tak i jiným k dobré náladě.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. - 22. 8.)

V tomto období budete pro druhé důležití více než jindy, protože v srpnu je Slunce ve vašem znamení a dodá vám nejvíce své energie. Zažijete-li nějaké zádrhele, berte to jako zkušenost. Zcela jistě se poučíte. Začátkem měsíce se budete muset popasovat s nerovnováhou mezi prací a životem. Jediný způsob, jak to zvládnout, bude vypořádat se s tím jasně a hned. A pozor na žárlivost, která dokáže napáchat velké a nenapravitelné škody.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vaše poměrně šťastné období přijde hned v prvních dnech měsíce. Buďte laskaví na své blízké a dejte jim vědět, že je máte rádi. Můžete se spolu vydat na výlet na venkov. Možná kouzlu vesničky tak podlehnete, že přespíte v pronajaté světničce a ráno si dáte snídani, která vám připomene dětství a prázdniny. Jestliže rodinu nemáte, nebudete sama. Téměř za vašimi zády se objeví perfektní partner, kterého už dlouho hledáte.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dny budou probíhat v poklidu, ale čím blíže k večeru, tím můžete být nespokojenější. Pokud vás zastihne melancholie či vztek, uvědomte si, že je možná čas přejít na druhý břeh. Dopřejte si čas – nezávisle na tom, k jakému spěchu a shonu vás budou ponoukat vnitřní (nebo vnější) hlasy. Ohlédněte se na chvíli dozadu. Rozloučení s minulostí vyvolá většinou smutek, ale pak si uvědomíte, že vydat se na cestu je to správné řešení.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dopoledne plánujte a odpoledne jednejte. Nakupujte a objevujte. Elánu se nevzdávejte ani večer. Pokud je náhodou váš partner zamyšlený a zdá se vám divný, nechte ho na pokoji. On totiž neví, jak se cítíte – ať už to bude dobře, špatně nebo „nijak“. Setkáváte-li se jen večer při jídle, řekněte mu to. Pak pochopí, že se trápí zbytečně. Chyba není v něm, ale ve vás. Potřebujete si dát zdraví do pořádku, ale vyhněte se neprofesionálnímu samoléčitelství a obraťte se na odborníka.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Překonejte lenost. Mějte u postele blok s tužkou a zapište si své dojmy ještě vleže a možná i za tmy. Postupně se vám z toho poskládá příběh. Je to pomoc shora jen a jen pro vás. Zkuste si také udělat bilanci vašich účtů a nastínit rozumný a přijatelný plán výdajů. Pokud totiž mezi vámi a soukromým nebo pracovním partnerem stále vládne napětí, pravděpodobně se to nyní přetaví do hádek o společných financích. Když si uděláte jasno, budete pak díky finanční prozíravosti mnohem klidnější a vyrovnanější.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud půjdete nakupovat, dejte si pozor na zloděje a podvodníky. Nebojte se, nepříjemnostem se umíte vyhnout, vždyť patříte k moudrým znamením. Naopak svými bohatými zkušenostmi a rozhledem pomůžete i někomu jinému. Volný čas využijte k vyřízení telefonátů, které již odkládáte velmi dlouho. Samozřejmě s tím, že se nenecháte vyprovokovat k opozičním hádkám. Než něco řeknete, zamyslete se, co vlastně chcete říct a komu jsou slova určena. Rozhovory směřujte ke konsensu, jinak si „zaděláte“ na pár nepříjemností.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vstáváte "levou nohou napřed"? Snažte se hned od rána příjemně naladit, což by neměl být tak velký problém. Dobrá rada: Staré křivdy nevytahujte, nemá to smysl. Odpusťte těm, kteří vám v minulosti přinesli nepříjemnosti, neboť duševní očista pomůže i vašemu fyzickému tělu. A naordinujte si lehkou letní dietu – večer už po sedmé nejezte. Dokončete každou práci, kterou máte započatou, budete spokojeněji usínat a lépe prožijete každý den.

Jaké jsou novinky za poslední dobu ve světě kosmetiky? Vyzkoušely jsme v redakci, mrkněte na video:

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Přemýšlíte o změnách v životě? Je vhodné plánovat, ale vytyčte si jen jeden hlavní cíl. Jste na nejlepší cestě dosáhnout obrovského úspěchu. Měsíc v Rybách je pro vás celkem příznivý, pouze na začátku měsíce držte své emoce na uzdě, neboť hrozí, že budete nervózní. Postupně napětí opadne a vy se optimisticky nastartujete na pěkných pár dní dopředu. Vaši blízcí, kteří vás dobře znají, vědí, že jste před ostatními o několik kroků napřed. Ten malý, závěrečný krůček ale musíte udělat ve správnou chvíli. Načasování je důležité.

Doporučujeme

Články odjinud