Horoskop na tento týden: Komu se bude dařit v práci koronaviru navzdory?

20. 10. 2020
Horoskop na tento týden: Komu se bude dařit v práci koronaviru navzdory?
V těchto dnech budeme potřebovat hodně síly. I když možná řadě z nás vyhovuje práce z domova, další lidé jsou bez práce či řeší komplikované životní situace. Ale i tak náš život běží dál. Komu se bude v druhé půlce října dařit, kdo musí být trpělivý a raději nic nezačínat? Podívejte se na svou předpověď na týden od 19. do 25. října 2020 podle čínského horoskopu.

Krysa (ročníky 1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008)

Milé Krysy, v tomto pracovním týdnu budete podléhat soutěživosti, která se vám však nevyplatí. Měli byste se zamyslet nad svými duševními pochody a nehnat se do vyhrocených situací. Hlavně ve financích se objeví lákavé nabídky, které jsou však riskantní. Jen ti nejrozvážnější jedinci se dostanou na výsluní. Pokud se do investování pustíte, tak jedině s rozumem v hrsti. Nejlepší bude většinu odmítnout.

Jak by asi vypadala naše strava, když by z obchodů zmizely veškeré zásoby potravin? Mrkněte na video, kde vám Roman Vaněk poradí, jak připravit polévku z chroustů: 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Kozorozi, ke konci týdne začínáte být podráždění a v práci můžete dělat chyby. Od pondělí je toho na vás moc a cítíte se unavení. Zkuste se soustředit a dokončit tak úspěšný týden s…