Horoskop na tento týden: Kterému znamení hrozí rozchod? Nejste to vy?

12. 10. 2020
Horoskop na tento týden: Kterému znamení hrozí rozchod? Nejste to vy?
V těchto dnech budeme potřebovat hodně síly. I když možná řadě z nás vyhovuje práce z domova, další lidé jsou bez práce či řeší komplikované životní situace. Ale i tak náš život běží dál. Komu se bude v půlce října dařit, kdo musí být trpělivý a raději nic nezačínat? Podívejte se na svou předpověď na týden od 12. do 18. října 2020 podle čínského horoskopu.

Krysa (ročníky 1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008)

Po pravdě řečeno jste nenaskočili do extra příjemného říjnového týdne. Téměř ve všech oblastech budete čelit náročným změnám. Velice vás zasáhnou potíže v pracovní sféře, protože se na vaše místo dere někdo jiný a bohužel i schopnější. Možná byste si práci udrželi, ale máte jedovatý jazyk, který byste měli držet za zuby. Ať už to dopadne jakkoliv, buďte v pozoru a nedělejte si zbytečné problémy.

Jak by asi vypadala naše strava, když by z obchodů zmizely veškeré zásoby potravin? Mrkněte na video, kde vám Roman Vaněk poradí, jak připravit polévku z chroustů: 

 
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Profesní povinnosti jsou pro vás noční můrou a nevíte, jak je uchopit. Nadřízený na vás vyletí, protože jste nespolehlivé a děláte mnoho chyb. To je na začátek týdne silná rána a hodně…