Horoskop na týden 1.1. – 7.1. 2007

Horoskop na týden 1.1. – 7.1. 2007
Na dobré nápady a šťastné okolnosti se sice můžete spolehnout, ale koncem týdne vás štěstí může opustit. Nepokoušejte se o žádná nová milostná dobrodružství, neutrácejte peníze a raději se snažte trochu ušetřit. Obtížné situace můžete snáze překonat s humorem.

S ničím nespěchejte a snažte se vždy dotáhnout vše až do konce, protože jinak se vám výsledek práce může rozplynout pod rukama. Nebudete-li příliš riskovat a vyloženě nepředloženě nakupovat, budete mít štěstí. Je příznivý čas i pro zamýšlení se nad smyslem vlastního života.

Nepokoušejte se o žádná nová milostná dobrodružství, neutrácejte peníze a raději se snažte trochu ušetřit. Vyhněte se těžké fyzické práci, nenoste těžké tašky, dávejte si pozor na nachlazení a venku noste stále šálu okolo krku. Úspěch vám přinese vytrvalost a soustředění.

Na dobré nápady a šťastné okolnosti se sice můžete spolehnout, ale koncem týdne vás štěstí může opustit. Dávejte si také pozor na nachlazení horních cest dýchacích. Nezapomeňte že dobrý nápad bez realizace nemá cenu a proto byste se neměli spokojit jen s nápady a myšlenkami.

Odhodlání a razance při prosazování vašich záměrů vám i přes řadu obtíží může přinést pozitivní výsledek. Není příznivý čas na vážné a důležité rozhovory s vašimi nadřízenými. Dávejte si v zaměstnání pozor na roztržitost a nepozornost. Stálo by vás to potom mnoho úsilí to napravit.

Nevystavujte se přílišné tělesné námaze a pokud budete například na horách, jezděte opatrně a neriskujte. Dopřejte si dostatek spánku a odpočinku a nevystavujte své horní cesty dýchací mrazivému vzduchu. Dobrou prevencí je pravidelné cvičení a větší dávky vitamínů.

Máte velice příznivý čas buď na dovolenou a relaxaci, nebo na úspěch v zaměstnání, pokud se ovšem přinutíte k dostatečně intenzivní práci, protože budete mít tendenci různé situace zlehčovat nebo nedoceňovat. Není vhodný čas na dražší nákupy či větší investice.

Máte příznivé podmínky a také štěstí pro vás usilovně pracuje, ale musite mu vyjít dost veliký kus vstříc. To znamená, že se úspěch dostaví, ale bude vás stát větší úsilí. Není vhodný čas pro jednání s nadřízenými. Obtížné situace můžete snáze překonat s humorem.

Dbejte více na vaše zdraví. Stále vám hrozí nachlazení a bolesti zad, především v dolní části bederní páteře a v oblasti krční páteře. Půjdete-li ven, měli byste mít vždy něco okolo krku. I hrudní páteř, především u starších lidí, může zlobit více než jindy. Nevztekejte se k vůli maličkostem.

Z dlouhodobého pohledu viděno, procházíte obdobím, ve kterém se dokážete přenést přes obtížné situace nejen nečekanými nápady a činy, ale také dobrou náladou a značným optimismem. Nedávejte nyní průchod prudkým reakcím a raději si vše dvakrát promyslete.

I v tomto týdnu bude moci prokázat své kvality v tom, že dobře víte, že je to především trpělivost, klidná a vyrovnaná činnost, která dlouhodobě přináší dobré výsledky. Pokud je nyní takové období provázeno ještě dostatkem energie a elánu, nemůže vše dopadnout jinak než dobře.

Myslete především na vaše zdraví. Nepřehánějte to s pracovním nasazením a dopřejte si dost času na spánek a odpočinek. Některé zdravotní obtíže se mohou projevit hned, například nachlazení, zatím co jiné mohou mít plíživější a dlouhodobější působení. Například obtíže s páteří a záněty žil.

Přesto, že pro většinu znamení je tato doba píše komplikovaná, vy můžete být na vrcholu své aktivity a pokud nebudete dělat vyloženě bezhlavé věci a rozhazovat neuváženě peníze, máte před sebou příznivý a úspěšný týden nejen pracovně, ale i pokud jde o regeneraci sil a znovu nabytí sebevědomí.

autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Je pravda, že jste na sobě celý týden dřeli. Proto byste měli v neděli zvolnit a užívat si volné chvíle s rodinou. Podpořte své děti, které nejsou ve své kůži, a k opékání buřtů pozvěte i…

Nejčtenější články

Doporučujeme