Horoskop na týden 11.5. – 17.5.

Horoskop na týden 11.5. – 17.5.
Fantazie je momentálně vaším nejlepším průvodcem. To, co vás napadne, se dá bez problémů převést do skutečnosti. Na to, abyste neuletěli moc daleko, dohlíží Saturn, který vás v případě potřeby bezpečně stáhne na pevnou zem.

Doma si rozdělte práci tak, abyste měli polovinu starostí a dvojnásobný prostor pro své koníčky a pro sebe. Nebojte se, půjde to! Návštěva rodičů, která se rýsuje, dopadne dobře. Nebudou na vás hledat chyby a krásně si to užijete.

Vstup Merkura do vašeho znamení z vás ve druhé polovině týdne udělá respektovaného člověka. Své názory nikomu nevnucujte, ale počítejte s tím, že je jimi bude každý řídit. Dobře dopadnou i veškerá náročná jednání.

Než něco řeknete, rozmyslete si dopad svých slov. Když někoho urazíte, navenek se s vámi sice smíří, ale v duši vám hodně dlouho neodpustí. Víkend prožívejte doma, kde je spousta práce, která se už dál odkládat opravdu nedá.

Fantazie je momentálně vaším nejlepším průvodcem. To, co vás napadne, se dá bez problémů převést do skutečnosti. Na to, abyste neuletěli moc daleko, dohlíží Saturn, který vás v případě potřeby bezpečně stáhne na pevnou zem.

Všechny důležité věci si naplánujte na první polovinu týdne. Ve čtvrtek byste měli mít všechno podstatné hotovo. Získáte tak prostor, ve kterém se můžete věnovat příjemným maličkostem a hlavně lidem, na které jindy nemáte čas.

Na lidi kolem sebe nebuďte zbytečně tvrdí. To, že vám nerozumí, opravdu nepramení z jejich zlé vůle. O víkendu si dejte pozor, abyste někomu neslíbili dlouhodobou pomoc. Zatížilo by vás to víc, než si teď umíte představit.

Veškeré věci, které závisí na dobré vůli jiných lidí, dopadnou dobře. Na hodnocení odevzdané práce nepospíchejte, je to ještě brzy. Když partner v něčem neuspěje, nechte to bez komentářů. Vaši velkorysost ocení a konečně uzná, že si ve vás vybral toho nejlepšího životního druha.

Když se na vás někdo dívá s úctou a s obdivem, hlavně mu nevysvětlujte, že si to nezasloužíte. Jde o člověka, který ve vás chce hledat a najít svůj idol a vy byste mu v tom neměli bránit. Užívejte si krásných chvilek!

Vaším největším nepřítelem jsou ironické glosy, které máte ke všemu, co se děje. Opatrně je dávkujte hlavně v neděli, kdy na ně lidé mohou reagovat hodně citlivě. Když ironii alespoň občas nahradíte úsměvem, bude to lepší.

Pokyny nadřízených vyslechněte, ale nakonec se řiďte tím, co vám radí váš zdravý selský rozum. Ve čtvrtek se na vaši stranu postaví Merkur a vy dokážete všechno, co jste udělali, zdůvodnit tak, že na žádné námitky nedojde.

Ve čtvrtek si dávejte pozor na každé slovo. Určitě se najde někdo, kdo se jich chytí a kdo jim dá jiný význam, než mysleli vy. V neděli to nepřehánějte s alkoholem, pod jehož vlivem se můžete dostat do sporu, jemuž byste se měli vyhnout.

Celý týden probíhá v příjemném zpomaleném tempu, ale sobota vám všechno vynahradí. Události se budou střídat jako v kaleidoskopu a vy budete mít co dělat, abyste pochopili, jak spolu jednotlivé střípky vlastně souvisí.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Do vašeho rozhodování o finančních záležitostech se bohužel vloudí nějaká chybička. Milí Lvi, pokud se tak stane, prostě ustupte, nadechněte se a udělejte nějaký rutinní pohyb, který vaši…

Nejčtenější články

Články odjinud