Horoskop na týden 11.8. – 17.8.

Horoskop na týden 11.8. – 17.8.
Jste stále ve vynikající formě fyzicky a duševně a máte před sebou jn příjemné záležitosti. Obtíže překonávejte výrazným nasazením a nenechávejte za sebou rozpracované či nedodělané záležitosti. Dokážete-li se dostat nad problémy a řešit v klidu jednu situaci po druhé, budete mít vyhráno.

Berani Jste stále ve vynikající formě fyzicky a duševně a máte před sebou jn příjemné záležitosti. Úspěch ve společnosti i v milostných záležitostech. Ideální čas pro dovolenou a kroky v oblasti profesní.

Býci Buďte opatrní při větších investicích a nekupujte zboží pouze podle jména. Vše si sami dobře ověřte. Pozor také na zbytečné spory s těmi které máte rádi, ať už jsou to milenci nebo partneři

Bůíženci Měli byste v sobě překonat touhu říci někomu, co si o něm opravdu myslíte. Nepouštějte se také do sporů s madřízenými. Máte řadu možností pro nové kontakty. Je příznivý čas i pro studium.

Raci Snažte se nic neodkládat. Obtíže překonávejte výrazným nasazením a nenechávejte za sebou rozpracované či nedodělané záležitosti. Nepřehánějte to s pobytem na slunci ani ve vodě.

Lvi Jste uprostřed mimořádně silného příznivého období a měli byste to pořádně využít. Záleží pak pouze na vás, zda si dopřejete výbornou dovolenou nebo se pustíte do něřčeho nového, nebo oboje.

Panny Dokážete-li se dostat nad problémy a řešit v klidu jednu situaci po druhé, budete mít vyhráno. Hlavně se nesnažte nic uspěchat. Také se nesnažte za každou cenu prosazovat váš názor.

Váhy Pokud jste ještě nebyli na dovolené, máte nejvyšší čas, protože září už pro vás tak příznivé nebude. Máte vynikající možnosti pro úspěšný společenský život, nové známosti a klidnou regeneraci.

Štíři Z dlouhodobého hlediska je toto období příznivé pro naslouchání a lepší se orientování v různých záležitotech, než pro plánování nebo prosazování vlastních představ. I umění naslouchat je důležité.

Střelci Nebojte se pustit se do uskutečňování i velice smělých plánů a neobávejte se ani rizikových situací. Štěstí vám přeje a měli byste ho uchopit. Hledáte-li životního partnera, dívejte se dobře okolo sebe.

Kozorozi Máte skvělou příležitost si promyslet co jste již učinili a co byste ješřě chtěli dosáhnout a udělat si pro to svůj jízdní řád. Nebudete-li mít své úkoly viditelně před sebou, snadno na něco důležitého zapomenete.

Vodnáři Můžete se cíti osamoceni i uprostřed velice příjemných lidí. V takovém případě hledejte, co vám taková situace chce napovědět a možná změníte své životní postoje a cíle.

Ryby Snažte se co nejvíce odstranit různé nedodělky a vyčistit si od nich stůl. Také si dopřejte velice uklidňující dovolenou, protože nadcházející období pro vás bude velice náročné.

autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Kvůli nepříjemnostem v práci, které se odehrály v minulém týdnu, se na pondělí vůbec netěšíte. Sledujete jen, co se zase stane. Místo toho byste se měli soustředit na své výkony, protože…

Nejčtenější články

Doporučujeme