Horoskop na týden 13. - 19.1.

Horoskop na týden 13. - 19.1.
Budete mít úspěch ve všem. Budete mít dost síly a energie abyste mohli skály lámat. Vaše přirozená veselost se nyní začíná dostávat do tempa a budete mít i novou chuť do flirtů a nových setkání.

Berani Budete mít úspěch ve všem. Hrozí vám ale spíše lenost ze spokojenosti a pohodlnost. Máte ideální čas pro jednání. Nebojte se jít i do rizika nebo do střetu s vašimi odpůrci. Pokud neuspějete, určitě nic nepokazíte.

Býci Budete mít dost síly a energie abyste mohli skály lámat, ale spíše než námahy se obávejte nachlazení nebo chřipky. Potřebujte dostatek pohybu a především chůze. Nebojte se využívat i rotoped.

Blíženci Není vhodný čas pro pouštění žilou vaší peněžence a není ani příznivá doba pro nové milostné vztahy, flirty a nová seznámení. Snažte se vyhýbat se co nejvíce konfliktům a nemíchejte se do sporů.

Raci Budete mít i dost času si vše promýšlet a ještě se můžete dostat i k tomu, abyste si udělali pořádek na vašem pracovní stole. Nevyhýbejte se žádné námaze a nic neodkládejte na pozdější dobu, pokud to není zcela nezbytné.

Lvi Nesnažte se na nic vyzrát. V tomto týdnu vám nic nespadne samo do klína. Pokud se ale bude snažit, úspěch vás rozhodně nemine. Je příznivý čas pro milenecké schůzky. Pozor ale na namožení bederní a křížové části páteře.

Panny Nesnažte se prosazovat své názory či představy násilím. Budete mít hodně práce a nebudete vědět kam dříve. Proto si váš čas nezaplňujte záležitostmi, které pro vás nejsou nezbytné. Uleví se vám poněkud až asi za měsíc.

Váhy Jestli nyní narazíte na obtíže, nevyhýbejte se jim a věc neodkládejte na později. Snažte se zvýšit tlak a úsilí a měli byste uspět. Věci vašeho duchovního rozvoje a všeho co souvisí se smyslem vašeho života se pohnou vpřed.

Štíři Do ničeho se nežeňte a nebuďte příliš aktivní. Pokud vám zbude trochu času, věnujte se sobě a těm kteří jsou vám nejbližší. Jestli k vašemu povolání potřebujete mít v dokonalém pořádku hlasivky, buďte na ně opatrní.

Střelci Vaše přirozená veselost se nyní začíná dostávat do tempa a budete mít i novou chuť do flirtů a nových setkání. Máte možnost si užívat radosti plnými doušky a také tuto radost dále šířit okolo sebe.

Kozorozi Nečekejte na žádné nové impulzy. Važte si toho, že nemusíte nyní být pod tlakem okolností vedoucích k nevyhnutelnému chování chování. Budete-li i tak mít více volného času, neměli byste zapomínat na přiměřené sportování.

Vodnáři Zdá se, že vám prozřetelnost dlouhodobě dopřává úspěch, potěšení i odpočinek. Važte si toho a nedomnívejte se, že za vším co máte jsou jen a jen vaše schopnosti. Tento čas přeje realizaci dlouhodobých záměrů.

Ryby Nenechejte se zavalit kupou nejrůznějších starostí a hlavně každodenních povinností. Nepropadejte také špatné náladě, pokud se vaše záležitosti lásky a partnerských vztahů nevyvíjejí podle vašich představ.

autor: Doc. Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Omlouváme se za zpoždění. Redakce

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dechberoucí sobotní den je na dosah ruky. Máte ho ve svých rukou. Pro svobodné to bude jednoduché, protože se s přáteli vydají za dobrodružstvím bez hádek. Zato zadaní na sobě musí…

Nejčtenější články

Doporučujeme