Horoskop na týden 13.6. – 19.6.

Horoskop na týden 13.6. – 19.6.
Budete mít zlepšené nákupní a investiční možnosti. Přímo ideální období pro veškerou činnost. Budete mít smysl pro humor a sex. Příznivý čas pro umělce, publicisty a mentálně pracující.

Berani Můžete očekávat stálý příliv energie a činorodosti. Vaše nápaditost a hlavně originalita myšlení ještě zesílí. V milostných vztazích buďte obezřetní a nereagujte ukvapeně. Věnujte se v tomto týdnu více kulturním zážitkům.

Býci Měli byste být z nejhorších komplikací venku, pokud ovšem nejste narození mezi 10. a 20. květnem. Bude vám přáno jak v partnerských, tak i v milostných vztazích. Příznivý čas pro umělce, publicisty a mentálně pracující.

Blíženci Bystrost a pohotovost by vás měly provázet tímto týdnem. To se potom projeví nejen doma či v zaměstnání, ale i v intimních záležitostech v zesílené sexuální atraktivitě. Příležitosti i pro novináře, učitele a politicky činné Blížence.

Raci Budete mít zlepšené nákupní a investiční možnosti. Platí to především pro ty, kteří jsou narozeni mezi 10. a 20. červencem, kteří budou mít i větší štěstí v řešení obtížných situací, které se nakonec v dobré obrátí.

Lvi Měli byste začít pociťovat zlepšování atmosféry a celkové situace okolo vás, a vy se budete moci začít projevovat více autoritativně a rozhodně. Stále ale buďte opatrní a snažte se vyhnout se velice závažným rozhodnutím.

Panny Není každý den posvícení, a vy jste si mohli za poslední měsíce zvyknout na vcelku příjemné období. Proto nepodléhejte panice, pokud budete mít dojem, že se vám v něčem přestává dařit. Je to pouze přechodná situace.

Váhy Můžete s klidem očekávat výrazně příjemnější dny. Pokud plánujete vzít si dovolenou v nějakém termínu před letními prázdninami, je pro to nyní docela příznivá doba. Budete mít smysl pro humor a sex.

Štíři Přímo ideální období pro veškerou činnost. Budete úspěšní společensky i v osobních vztazích. V tomto období budete schopni zařídit i to, co se vám zatím nechtělo dařit. Budete mít na všechny okolo sebe mimořádně příznivý vliv.

Střelci Nebuďte nervózní, nechtějte nic uspěchat, nenechte se také zavalit množstvím dennodenních starostí, které jsou sice dost bezvýznamné, ale život vám otravovat mohou. Pozor také na rozčilování a hněv.

Kozorozi Pokud před sebou máte nějaké dokončovací práce, měli byste si pospíšit, abyste to ještě stihli při příznivých planetárních konfiguracích. Další týdny už mohou pro vás být náročnější a uspěchanější.

Vodnáři Tímto týdnem byste se měli konečně a nejspíš definitivně dostat z dlouhého a méně příjemného a méně úspěšného období. V průběhu tohoto léta byste se také měli opět na delší dobu pořádně zrekreovat.

Ryby Nenechte se narušit klidné a příjemné dny zbytečným rozčilováním a zlobením. Nenechte si kazit svoji náladu tím, na co nemáte vliv, ale snažte se dělat vše co můžete, abyste si dobrou náladu zachovali.

autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozhodování vám jde jedna radost. Klidně se zaměřte na náročnější procedury ohledně financí. Hvězdy vám přejí štěstí a byla by velká škoda toho nevyužít. Nemyslete jen na práci a kariéru,…

Nejčtenější články

Doporučujeme