Horoskop na týden 14.4.-20.4.

Horoskop na týden 14.4.-20.4.
Máte dostatek energie a také vaše intimní vztahy se budou dobře vyvíjet. Z dlouhodobého hlediska máte příznivý čas pro investice a výhodné zhodnocení vašich úspor. Hledejte rovnováhu mezi zábavou a pracovním nasazením.

Berani Vše dělejte s klidem a s rozvahou a nenechte se nikým vytočit. Příliš prudké reakce vám neprospějí. Z dlouhodobého pohledu máte výborné možnosti pro vnitřní růst a pro nové formulování osobních cílů. Dobré zdraví.

Býci Příznivý čas pro učení se. Máte dostatek energie a také vaše intimní vztahy se budou dobře vyvíjet. Dobré předpoklady pro intenzivnější společenský život. Nedělejte velké investice.

Blíženci Vaše myšlení a konání je už dynamické až až. Měli byste proto zvolnit tempo. Důležité otázky si několikrát rozvažte než se pustíte do jejich řešení. V milostných a partnerských záležitostech neočekávejte nic převratného.

Raci Náročný týden. A tak byste si měli naplánovat i více času na relaxaci. Dlouhodobé zatížení bez dostatečného uvolnění vede k vyčerpanosti s různým zdravotním indispozicím. Hledejte rovnováhu mezi prací a zábavou a budete zdraví.

Lvi Příznivý čas pro administrativní záležitosti, i když se vám do nich nemusí dvakrát chtít. Je vhodný čas pro změny dlouhodobých cílů a pro zamýšlení se nad dosavadním směrem vašeho životního směřování. Potřebujete ale více pohybu.

Panny Máte stále mnoho různých starostí, které jak se zdá ne a ne skončit. Naštěstí jste ale výkonní a máte vše v hlavě dobře srovnané a tak jste schopni stále potupovat systematicky vpřed beze zmatků a nervozity.

Váhy Vaše příslovečná trpělivost a rovážnost by mohly utrpět, pokud se budete rozčilovat kvůli neschopnostem jiných. Nestojí to za to. Neztrácejte dobrou náladu a rozvahu.

Štíři Jestliže máte pocit určité upachtěnosti, upracovanosti a nedostatečného efektu vaší námahy, měli byste si odpočinout a pustit se více do víru společenského života. Potřebujete více mezi lidi.

Střelci Z dlouhodobého hlediska máte příznivý čas pro investice a výhodné zhodnocení vašich úspor. Rozhodně ale ne pro nákup serepetiček. Nehledejte rozptýlení mezi množstvím lidí.

Kozorozi Hledejte rovnováhu mezi zábavou a pracovním nasazením. Dávejte si pozor na přílišnou vyčerpanost. Pokud vám chybí inspirace, neváhejte o svých problémech pohovořit s přáteli. Více hlav, více nápadů.

Vodnáři Pozor na jarní únavu a oslabení organismu. Nepouštšjte se do náročnější fyzické činnosti bez předchozího zahřívacícho kola. Hrozí nachlazení nebo i namožení krční a bederní části páteře.

Ryby Pozvolna vám přichází období změn doprovázené větší dymanikou. Nebojte se nových myšlenek a nových příležitostí. Nemůže ale přijít nové, pokud se nevzdáte starých myšlenek a představ.

autor: Doc. Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vlastně ani nevíte, co od vás nadřízený požaduje, protože se mu stále něco nezdá. S kolegy také nevycházíte tak jako dřív, což je pro vás rána pod pás. Vaše výkony jsou jako na houpačce,…

Nejčtenější články

Doporučujeme