Horoskop na týden 20.7. – 26.7.

Horoskop na týden 20.7. – 26.7.
Příznivý čas pro rekapitulaci uplynulého období, významná předsevzetí a životní rozhodnutí. Neměli byste ale přitom zapomínat na svoji krční a bederní páteř a pravidelně je procvičovat a zpevňovat svalstvo. Pokud si chcete ve vašem osobním nebo i profesionálním životě trochu přeorganizovat čas, udělejte to.

Dostáváte se stále více do příznivého období. Budete mít přebytky činorodosti, energie, vše se vám bude dařit a hrozí vám i spokojenost. Bude ale záviset jen na vás, zda toto období využijete pro velice hezkou dovolenou, nebo zda se pustíte do úspěšného řešení nějakých nepříjemný restů.

Buďte velice opatrní na vaši tělesnou schránku. Pozor na nenadálá prochladnutí, obzvláště pokud byste byli citliví na průvan. Je příznivý čas pro fyzickou práci na chalupě či na zahradě, ale pozor při nošení těžkých předmětů. Hrozí obtíže s krční a bederní páteří, záněty průdušek.

Očekáváte příchod méně hektického a úspěšnějšího období. V tomto týdnu ale buďte ještě opatrní jednak v partnerských vztazích, a jednak ve společnosti. Nepřistupujte na obzvlášť výhodné nabídky. Pokud máte citlivější průdušky, žlučník a střeva, pozor na nachladnutí a špatné potraviny či alergie.

Tímto týdnem vám končí poměrně klidný čas, ale to neznamená, že vám nastává čas nepříznivý.Budete mít nyní přesně to, co si uděláte a proto nespoléhejte na štěstí, ale také se nemusíte obávat nešťastných situací. měli byste ale dělat víc pro vaše tělo a alespoň občas si zacvičit.

Příznivý čas pro rekapitulaci uplynulého období, významná předsevzetí a životní rozhodnutí. Neměli byste ale přitom zapomínat na svoji krční a bederní páteř a pravidelně je procvičovat a zpevňovat svalstvo. Pokud si chcete ve vašem osobním nebo i profesionálním životě trochu přeorganizovat čas, udělejte to.

Nepříliš příznivé období, obzvláště pro dlouhodobé záměry a fyzickou námahu. Měli byste se mnohem více věnovat zábavě a nezanedbávat také váš milostný život. Věnujte více pozornosti mytí rukou, budete náchylnější k infekcím. Pozor také na dietní chyby a alergické reakce.

Velice příznivý čas pro všechny druhy dovolené a pro aktivní i pasivní odpočinek. Potřebujete-li dořešit nějaké obtížné situace, pokuste se o to nyní. Jestliže neuspějete, rozhodně nic nepokazíte. Ideální čas pro zábavu, nové milostné vztahy, a pro napravení chyb ve vztazích současných.

V následujících týdnech se vyhýbejte osobním sporům. Nepouštějte se také do řešení starých a nedořešených partnerských situací. Věnujte se více studiu nebo lehčí fyzické práci. Namáhavou fyzickou práci lze doporučit pouze tehdy, pokud si dokážete poručit a včas přestanete.

Jestliže jste si naplánovali na tento týden fyzicky náročnou dovolenou, obtížné studium nebo daleké cesty, udělali jste velice dobře, ale pozor na přepínání a prochladnutí. Hrozí i dietní chyby. Mysl i paměť vám bude fungovat lépe než jindy a to, s čím jste si nemohli dosud poradit nyní snadno vyřešíte.

Některá vaše předchozí rozhodnutí nyní mohou procházet různými zatěžkávacími zkouškami a tak si ověříte jejich správnost. Budete možná více toužit po nějakých životních jistotách, a tak jako vždy je buď nenaleznete, a nebo pouze po přechodnou dobu.

Můžete se pustit i do riskantnějších situací, ale nesnažte se dokázat nemožné. Nevyčerpávejte své fyzické a duševní síly v obtížných situacích. Snažte se naopak zbavit se drobnějších záležitostí a tak si připravit prostor a čas pro řešení náročnějších situací.

Pokud si nenajdete čas pro to, abyste se na chvíli zastavili a vše si v klidu promysleli, můžete z ukvapenosti, neznalosti či nesoustředěnosti pokazit i relativně nepokazitelné situace. Nepouštějte se do nových milostných dobrodružství a neutrácejte.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Láska se k vám právě teď v květnu staví trochu zády. Jak signalizuje svéhlavá Venuše, vaše srdeční záležitosti mohou být poznamenány nestabilitou. Afrodité ze znamení Berana není pro vás…

Nejčtenější články

Články odjinud