Horoskop na týden 2.1. – 8.1.

Horoskop na týden 2.1. – 8.1.
Možná se trápíte k vůli něčemu, co ani nenastane a nebo co opravdu nestojí za to. Budete-li rekapitulovat cel uplynulý rok zjistíte, že vše důležité co jste zamýšleli se vám podařilo. Měli byste být klidnější, vytrvalejší a vyrovnanější a řešit vše s nadhledem.

Berani Hodláte-li toto období strávit na dovolené, a to ať už doma nebo na horách, neměli byste příliš utrácet. Ani vám nelze doporučit příliš bujaré holdování dobrému moku. snažte se udělat maximum pro vaši tělesnou kondici.

Býci Vcelku ideální čas pro jakékoliv záležitosti. Budete-li mezi svátky pracovat, rozhodně se neobávejte žádných komplikací. Naopak budete mít možnost si buď docela odpočinout, nebo dát do pořádku nějaké resty.

Blíženci Neklid a starosti vám neustále víří hlavou. Možná se trápíte k vůli něčemu, co ani nenastane a nebo co opravdu nestojí za to. Měli byste být klidnější, vytrvalejší a vyrovnanější a řešit vše s nadhledem.

Raci Nepřemýšleli jste o dovolené? Například v jiném než známém prostředí a mezi neznámými lidmi? Změna prostředí dává často zapomenout na starosti a dokáže vám ukázat život i z jiné stránky než na jakou můžete být fixováni.

Lvi Postupujte ve všem podle vámi připraveného scénáře a nedělejte nečekané a náhlé změny v rozhodnutích. úspěch budete mít tím větší, čím vytrvaleji a s větší rozvahou budete sledovat vaše dlouhodobé cíle.

Panny Nenechávejte se zneklidňovat a rozčilovat drobnostmi. Budete-li rekapitulovat cel uplynulý rok zjistíte, že vše důležité co jste zamýšleli se vám podařilo. Také tyto svátky a období mezi nimi pro vás budou klidné a příjemné.

Váhy Zaměřte a spoléhejte se především na dlouhodobé dosahování cílů, než na každodenní nezbytnosti, které je nutné dělat aniž nad nimi příliš přemýšlíme. Neutápějte proto své schopnosti v drobnostech, zaměřte se na podstatné.

Štíři Dopřejte si více životních radostí a splňte si nějaká zatím nerealizovaná přání. neberte vše v životě tak hrozně vážně a dovolte si přepych vyjadřovat a uskutečňovat si vlastní představy a touhy.

Střelci Pokud se vám podaří odstranit vnitřní neklid a nesoustředěnost, je před vámi příjemný týden, velice vhodný pro dovolenou. Pokud si ji uděláte, věnujte čas pouze sobě, čtěte si to, k čemu jste se za celý rok nedostali.

Kozorozi Nebojte se zapomenout na pracovní, ale i osobní starosti. Naučte se prožívat každý den to, co tento den přináší. Dávejte si pozor, abyste si nenachladili oblast ledvin a křížové části páteře. měli byste také více pít minerální vody.

Vodnáři Budete-li si v tomto období rekapitulovat uplynulý rok, nenaříkejte nad tím co se vám nepovedlo, ale radujte se z toho, co se vám povedlo. Uplynulý rok, i ten co je před vámi vám dávají možnosti duchovního vývoje díky zvýšené citlivosti.

Ryby Neberte si svá bedra větší odpovědnost než která vám přísluší. Proč se máte trápit pro neschopnost či zlobu jiných. Nezapomeňte na to, že stav vaší nervové soustavy velice těsně souvisí s vaším zdravím.

autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Toužíte-li po změně pracovní pozici, nezapomeňte poslat novému zaměstnavateli životopis. Nyní jste akční a kreativní, bez pochyby uděláte skvělý dojem. Jestliže jdete na pracovní pohovor,…