Horoskop na týden 23.-29.12

Horoskop na týden 23.-29.12
Neváhejte a využijte tento čas pro maximální relaxaci. Štěstí se na vás stále usmívá a tam se nebojte mu vyjít značný kus cesty vstříc. Nelitujte peněz na dárky které udělají velikou radost a dopřejte si také dostatek volného času a klidu s nejbližšími.

Berani Budete nuceni na běžné záležitosti vynakládat více mnohem více energie než byste očekávali, ale příznivý výsledek je zato zaručen. Máte-li před sebou nějakou literární či psací činnost, budete se do toho muset trochu nutit. Úspěšní budou Berani z 9. dubna.

Býci Držte se ve všem zpátky a nedělejte žádné rozmáchlé plány, protože byste se pod záplavou práce zcela ztratili. Nenabízejte svoji pomoc kde o ni nebudete požádáni. Nepouštějte se do nových milostných záležitostí.

Blíženci Dobře zvládnete poslední vánoční nákupy a přípravy a nic vás nezaskočí. Není ale příznivý čas pro větší či bezstarostné utrácení. Pod poněkud větším tlakem budou ti, kteří jsou narození po patnáctém červnu.

Raci Nedejte od radostného prožívání vánoc ničím odradit. Máte příznivé období pro obnovení či zlepšení milostných či sexuálních situací. Buďte opatrní v konzumaci jídel, protože vám bude nejen chutnat, ale i trávit a budete se cítit v dobré pohodě.

Lvi Máte nyní ideální čas pro nová předsevzetí, především pokud jde o životosprávu a zlepšení organizace vašeho každodenního života. Neutrácejte ale za zbytečnosti a za nekvalitní zboží. Věnujte více času vašim nejbližším.

Panny Neváhejte a využijte tento čas pro maximální relaxaci. Pokud to bude možné, neplánujte si na sváteční čas žádnou náročnou činnost. Dlouho spěte, čtěte příjemné a zajímavé knihy a užívejte si volna abyste se co nejvíce zregenerovali.

Váhy Stále vám z dlouhodobého hlediska vychází vše velice příznivě. Dejte do pořádku vaše osobní záležitosti, ve smyslu úklidu na pracovním stole nebo ve vašich věcech. Nepouštějte se ale nyní do rozsáhlých a dlouhodobých projektů.

Štíři Snažte se nyní zaměstnat se co nejvíce různorodou fyzickou činností, která z vás nyní nejlépe odvede smutek. Vyhněte se namáhavé práci a dávejte si pozor na nachlazení. Neslibujte si příliš mnoho od nových důvěrných vztahů.

Střelci Štěstí se na vás stále usmívá a tam se nebojte mu vyjít značný kus cesty vstříc. Nelitujte peněz na dárky které udělají velikou radost a dopřejte si také dostatek volného času a klidu s nejbližšími.

Kozorozi Zapomeňte na veškeré pracovní i osobní starosti. Zorganizujte si tento týden tak, aby vás nic nerušilo. Dopřejte si více nevázanosti a bezstarostného prožívání, dokud je na to vhodný čas.

Vodnáři Pokud se budete chtít vyhnout řadě starostí, můžete strávit vánoce v nějakém příjemném prostředí pod péčí někoho jiného. Buďte opatrní při větší fyzické námaze a snažte se vyhnout se nachlazení a námaze na volném vzduchu.

Ryby Ideální týden pro naprostou relaxaci a věnování se radostem, zábavě a lásce. Nebojte se být více otevření a přímí při jednání. Tyto Vánoce jsou letos pro Ryby vhodná pro nová předsevzetí.

autor: Doc. Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Po včerejším tak trochu nepovedeném dnu jste ve velice dobré náladě a kondici. Asi jste si vzali k srdci radu hvězd, že se máte na svět konečně usmívat. Také po pracovní stránce bude…

Nejčtenější články

Doporučujeme