Horoskop na týden 23.1. - 29.1.

Horoskop na týden 23.1. -  29.1.
Očekávejte zlepšení vašich sexuálních vztahů nebo milostného života obecně. Máte dobré myšlenky, sílu i chuť k jejich uplatnění. Je čas na klidné, vlídné a neagresivní jednání. Úterý tohoto týdne pro vás může být obzvlášť příjemné, ale spíš pro popovídání než pro vyznání lásky.

Berani Zrozenci ve znamení Berana se stále ještě vyhřívají v paprscích Slunce. Máte dostatek inspirace i energie k uskutečňování vašich záměrů. Středa a čtvrtek jsou obecně příznivé dny, ale vy budete mít více starostí než ostatní.

Býci Přesto, že nyní procházíte obdobím delšího útlumu, nebo i malého zhodnocení většího pracovního zatížení, mírně pookřáváte, a může to mít na starosti i zlepšení vašich sexuálních vztahů nebo milostného života obecně.

Blíženci Půjde vám nač si vzpomenete, a paměť vám zatím slouží dobře. Dávejte si ale pozor na konflikty, které byste mohli sami vyvolat, nebo se do nich i mimoděk nějak připlést. Buďte opatrní, pokud jezdíte automobilem.

Raci Vcelku neutrální týden bez větších komplikací. Vaše normální posedlost klidem se ale může najednou výrazně změnit na nějakou jinou „posedlost“ . Nenechte se ale odstrčit od vámi rozdělané práce a dílčích výsledků.

Lvi Procházíte obdobím, ve kterém jste dlouhodobě vystavováni většímu zatížení, než kdykoliv jindy. Začněte pozvolna s fyzickým zatěžování organismu. Bude to pro vás skvělá prevence před cévními onemocněními.

Panny Máte vytrvalost, smysl pro pořádek a disciplínu a nebojíte se také tvrdě pracovat a brát odpovědnost na sebe. Nesnažte se ale brát na sebe odpovědnost, pokud nemusíte. Váš sexuální apetit se může zvýšit.

Váhy Nespoléhejte se slepě na vaše životní štěstí. Stále je při vás a neopouští vás, ale pouze tehdy, nebudete-li příliš tahat kocoura za fousky. Úterý tohoto týdne pro vás může být obzvlášť příjemné, ale spíš pro popovídání než pro vyznání lásky.

Štíři Nepřetěžujte se, dbejte na dostatek spánku, pohybu, nepřejídejte se a pokud možno alespoň několik minut denně byste měli cvičit. Pokud naopak máte obtíže se sháněním zaměstnání, nepodléhejte melancholii.

Střelci Neměli byste mít vážnějších obtíží či komplikací. Pozor ale na zvýšené napětí a touhu jej uvolňovat v nepravý čas a na nepravém místě. Máte dobré myšlenky, sílu i chuť k jejich uplatnění. Je čas na klidné, vlídné a neagresivní jednání.

Kozorozi Nepočítejte s nenadálými zisky a mimořádným štěstím v obchodních záležitostech. Naopak vám úspěch přinese ta činnost, která je založena na dlouhodobé strategii s pomalejší návratností investic.

Vodnáři Měli byste věnovat více péče své tělesné schránce. Více spát, nepřejídat se, mít dostatek pohybu a snažit se být v problematických situacích nad věcí. Nenechte se vtahovat dovnitř víru nějakého probléme.

Ryby Můžete si být jisti že úspěšnost vaší činnost půjde tím víc dolů, čím víc budete nepozorní, netrpěliví, neklidní a nesoustředění. Rozhodně pokazíte méně, když něco nepořídíte, než když se budete snažit vše uspěchat a dohánět čas.

autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Když pomyslíte, že je říjen za dveřmi, malinko znejistíte. Aktuální práce vás nenaplňuje, a proto si hledáte pomalu něco nového. Pokud byste se rozhodli zůstat, počítejte s tím, že stejně…