Horoskop na týden 2.5. – 8.5.

Horoskop na týden 2.5. – 8.5.
Vaše výkonnost ale i úspěšnost začínají vrcholit. Vaší přirozeností je značná energie a tvořivá síla. Bude se vám dařit, řada nepříznivých nebo i konfliktních situací se vyřeší.

Berani Štěstí vám stále přeje, takže by vám optimizmus a chuť do činnosti chybět neměly. Dokonce vás neopouští ani nápaditost, takže ti z vás, kteří mají tvořivou práci stále prožívají plodné období. Nenechte se ale odradit spoustou drobných obtíží.

Býci Prožíváte složité období plné horečnaté činnosti s celou řadou možných změn nejen ve vašem zaměstnání, ale i v soukromém životě. To nejdůležitější ale bude zachovat si chladnou hlavu, nepodléhat zmatkům a stresovým situacím.

Blíženci Z dlouhodobého hlediska jste stále v dobré mentální formě a stále plni užitečných nápadů. Optimizmus budete moci rozdávat. Pokud se tak cítit nebudete, měli byste se nad svými životními postoji zamyslet.

Raci Budete tím aktivnější a úspěšnější, čím více planet budete mít ve svém osobním horoskopu ve znamení Raka. Bude se vám dařit, řada nepříznivých nebo i konfliktních situací se vyřeší.

Lvi Vaší přirozeností je značná energie a tvořivá síla. Proto pro vás žádná překážka není tak velká, aby vás mohla zastavit nebo znechutit. V tomto týdnu budete mít možnost předvést své schopnosti jak si poradit s obtížnými situacemi.

Panny Vaše výkonnost ale i úspěšnost začínají vrcholit. Čím více planet máte ve znamení Panny ve svém osobním horoskopu, tím pro vás tento týden bude skvělejší. Nepodléhejte ze samé spokojenosti nic nedělání.

Váhy Budete před sebou mít řadu menších situací, které budete muset v klidu a včas zvládnout. Nesnažte se nic ošidit, protože tyto situace pro vás nyní představují něco jako malá životní zkouška odpovědnosti a solidnosti.

Štíři Můžete mít občas pocit, že se snad samo nebe proti vám spiklo, protože ať se zabýváte čímkoliv, vše je provázeno nějakými obtížemi. Nezapomeňte, že každá trampota jednou skončí a opět pro vás bude svítit Slunce.

Střelci Nepodceňujte žádné maličkosti ale zase nedopusťte, abyste se v nich začali utápět. Máte dost sil, optimizmu i dobrých nápadů, abyste se s tradičními obtížemi vyrovnali netradičním způsobem.

Kozorozi Také vaše šťastné období právě začíná vrcholit a mělo by se vám dařit doslova vše na co sáhnete. To platí tím víc, čím více planet budete mít ve svém osobním horoskopu ve svém Slunečním znamení Kozoroha.

Vodnáři Nyní je pro vás nejdůležitější péče o vaše zdraví. Měli byste více chodit, méně a zdravěji jíst, ale neměli byste zapomínat ani na duševní hygienu, protože nemoci vždy odrážejí naše jednání a stav naší mysli.

Ryby Přestože přirozeným pohybem Ryb je v klidu plavat, toto období vás bude silně motivovat k činnosti, a to navíc velice úspěšné. Budete dosahovat dobrých výsledků bez viditelné námahy a s překvapivou lehkostí.

autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Je báječné, že jste opět v kondici a v kolektivu oblíbení. Pokud dnes bude někdo z kolegů potřebovat pomoct, ihned se ho ujměte. Nastokrát se vám to vyplatí. Nikdy nevíte, kdy se do…

Nejčtenější články

Doporučujeme