Horoskop na týden 26.5. - 1.6.

Horoskop na týden 26.5. - 1.6.
Příznivý týden pro investice, pracovní jednání i pro společenské události. Snažte se nyní vyřešit to, do čeho se vám obzvláště nechce a co už delší dobu odkládáte. Rozdávejte úsměvy. Vaše dobrá vůle vám může velice pomoci.

Berani Příznivý týden pro investice, pracovní jednání i pro společenské události. Vaše zdraví se upevní a budete se na vše dívat optimističtěji. I to pak pro vás bude předzvěstí úspěchu.

Býci Budete mít potřebu si něčím udělat radost. V investicích buďte opatrní. Také v osobních vztazích si dávejte pozor na zbytečně agresivní reakce.

Blíženci Nekomplikovaný a příznivý týden vhodný obzvlášť pro fyzickou i duševní činnost. Budete mít dost elánu na jejich realizaci. Budete mít i příležitost ukázat laskavý a velkorysý přístup.

Raci Úspěch v administrativních a úředních záležitostech, obzvláště tam, kde bude záviset na laskavém a příjemném vystupování. Je vhodný čas i pro zábavu a umělecké zážitky.

Lvi Nepouštějte se do žádných významných změn ve vašem osobním životě ani na pracovišti. Buďte opatrní při větších investicích. Nepřehánějte to při společenské zábavě s jídlem.

Panny Nejen tento, ale ještě několik týdnů dalších můžete mít pocit, že jste se snad narodili jen pro práci. Nepodléhejte ale zmatkům. Klidný přístup ke všemu vám bude spolehlivou ochranou.

Váhy Snažte se nyní vyřešit to, do čeho se vám obzvláště nechce a co už delší dobu odkládáte. Je vhodný čas i pro trávení více času s partnerem či partnerkou a pro plánování budoucnosti.

Štíři Dostanete-li nějakou dobře vyhlížející nabídku, neukvapujte se s jejím přijetím a vše si dobře prověřte. Některé situace se nedají obejít, ale musíte si jimi projít.

Střelci Štěstěna vám sice přeje, ale jen pokud budete dostatečně vytrvalí a nebudete nervózní a neklidní. Za všech okolností si zachovávejte jasnou hlavu. Rozvrhněte si také správně síly a nepřeceňujte se.

Kozorozi Rozdávejte úsměvy. Milé vystupování vám bude nyní nápomocné více než jindy. Nevyhýbejte se ani různým společenským setkáním, kde můžete navázat nové kontakty.

Vodnáři Pokud by se vám nevedlo v tomto týdnu podle vašich představ, nedávejte to najevo. Buďte skromní a klidní. Hlavně nedělejte nic někomu natruc a vyhýbejte se konfliktním situacím.

Ryby Vaše dobrá vůle vám může velice pomoci. Také v partnerských vztazích se vám vyplatí, překvapíte-li partnera (partnerku) nějakou pozorností. Nepouštějte se do sporů s úřady a státní správou.

autor: Doc. Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vymaňte se z područí špatné nálady a uvidíte, jak vám najednou půjde všechno lépe. Negativní přístup k práci je nešťastný pro každého. Hleďte si svých povinností a nestarejte se o to, co…

Nejčtenější články

Doporučujeme