Horoskop na týden 26.6. – 2.7.

Horoskop na týden 26.6. – 2.7.
Nerozpakujte se zařídit se podle svého, i kdyby lidé ve vašem okolí měli o vaší dovolené jiné – své představy. Budete mít dost práce a bude vám stále hrozit přepracování, pokud si nenaleznete dost času pro odpočinek.

Berani Pro vás je nyní příznivý čas, zatímco pro řadu ostatních je obtížnější. Až na úterý, je pro vás nyní vždy příznivější odpolední čas, kam byste měli raděj směřovat své hlavní aktivity a rozhodování. Příznivý týden pro zamilované a pro společenské události, nikoliv pro utrácení.

Býci Měli byste si ve svých věcech zase jednou udělat větší pořádek. Týká se to především administrativních záležitostí. Je také vhodný čas pro dělání organizačních změn a přesunů. Budete na to mít nejen dost energie, ale i elánu. Rychlá práce přinese úspěch.

Blíženci Neočekávejte v tomto týdnu žádné zásadní změny a nebo komplikace. Budete ale mít vcelku slušné nápady, které budete moci ve vaší další práci dobře použít. Také vaše náchylnost k sexu bude vyšší. Pozor ale na zbytečně prudké a nevyvážené reakce, které vás mohou poškodit.

Raci Máte velice příhodný čas pro strávení klidné a harmonické dovolené. Dokonce i když budete stále ještě pracovat, bude tento týden mnohem klidnější. Projeví se to i na vašem větším zájmu o sex. Je ale nezbytné, počínat se ve všem s rozvahou a s ničím nespěchat. Snažte se i ušetřit.

Lvi Letos si nemusíte trápit hlavu kdy máte jít na dovolenou, protože prakticky po celé léto na to máte příznivé podmínky. Pokuste se také do svého denního programu vtěsnat větší péči o vaší tělesnou kondici. Je nyní vhodná doba na větší společenské aktivity a pro partnerské radovánky.

Panny Rozhodněte se sami, jak naložíte s příznivým obdobím potřebujete více příjemnou a regenerační dovolenou, nebo potřebujete dotáhnout některé vaše pracovní záležitosti do lepšího stavu? Budete mít dost práce a bude vám stále hrozit přepracování, pokud si nenaleznete dost času pro odpočinek.

Váhy Tentokrát budete mít pro změnu trochu více menších starostí, které vám zaberou tolik času, že nebudete mít ani moc pomyšlení na nějaké milostné hrátky. Nepotrvá to ale déle, než několik týdnů. Vše budete ale řešit s lehkostí a nadhledem. Je vhodný čas i pro větší investice.

Štíři Jste uprostřed dlouhodobě příznivého období, nabíráte nové síly a měli byste se poohlédnout po nových cílech vašeho snažení. To se samozřejmě týká i vašeho intimního života. Je příznivý čas obzvlášť pro dlouhodobé plánování a pro vše, co potřebuje promyslet a neuspěchat.

Střelci Zkuste se přesvědčit, zda nemáte ve vašich nárocích někde nějaké nerealistické či trochu diktátorské jednání. Na realizaci vašich představ si ale musíte ještě trochu počkat, než nabudou jasné obrysy. Pokud se vám nebude dařit podle vašich představ, je to vaší snahou věci uspěchat.

Kozorozi Nic si nedělejte z nějakých pouze přechodných obtíží, které vám sice nemohou nijak ublížit, ale psychicky vám moc nepřidají. Dívejte se okolo sebe optimističtěji a obklopujte se lidmi, se kterými si rozumíte. Ve všem postupujte rázně a bez odkladů. To vám přinese nepochybně úspěch.

Vodnáři Jestliže jste byli delší dobu pod napětím a cítíte se vyčerpáni, měli byste si dopřát delší a intenzivnější dovolenou a býti více sami se sebou v přírodě, především na příjemných a klidných místech. Nezapomínejte ani na vaše partnery (partnerky). Překvapivým dárkem uděláte divy.

Ryby Protože před sebou máte ještě určitě několik náročných týdnů, snažte se udělat si program více na tělo. Nerozpakujte se zařídit se podle svého, i kdyby lidé ve vašem okolí měli o vaší dovolené jiné – své představy. Rozhodně se ale vyhýbejte osobním konfliktům a nic nespěchávejte.

autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Od 11. června je planeta Mars v super postavení k vašemu znamení, proto jste komunikativní a na všechno se lépe soustředíte. Jste obratní v práci a také ve sbírání nových kontaktů.…