Horoskop na týden 27.1.- 2.2.

Horoskop na týden 27.1.- 2.2.
Zaměřte se více na řešení pracovních situací a v záležitostech partnerských buďte vstřícnější a tolerantnější. Neberte tento velice pro vás příznivý čas jako samozřejmost a poděkujte za něj Prozřetelnosti. Máte možnost se v klidu rozhodovat o vašem dalším směřování. Je to ideální čas pro dovolenou na horách nebo v teplých krajinách.

Berani Nejspíše jste již dlouhodobě příznivým vlivem zhýčkáni a tak si vaši příznivou situaci už ani nemusíte uvědomovat. Naštěstí pro vás i tento týden je příznivý pro všechny aktivity osobní, společenské i profesionální.

Býci Snažte se spíše šetřit naž více utrácet. Potřebujete ale nutně dostatek pohybu protože vám jinak hrozí cévní obtíže. Také stále pozor na nachlazení a případné obtíže se zlatou žilou.

Blíženci Zaměřte se více na řešení pracovních situací a v záležitostech partnerských buďte vstřícnější a tolerantnější. Rozhodně se nepouštějte do ostrých sporů a snažte se vždy vžít i do situace toho druhého dříve, než se něj rozčílíte.

Raci Nenaříkejte si na nedostatek nových příležitostí. Nenechejte se odradit řadou drobnějších obtíží a buďte dostatečně vytrvalí. Je vhodný čas pro rekapitulaci uplynulých let a pro zamyšlení se nad dlouhodobou perpektivou.

Lvi Pokud byste neměli dostatek práce a starostí, nudili byste se. Procházíte dlouhodobě velice aktivním a úspěšným obdobím. Nevyhýbejte se ani novým prátelstvím či intimějším známostem.

Panny Pravděpodobně jste si toho na sebe vzali příliš mnoho a máte co dělat, abyste se se vším se ctí vyrovnali. Budete-li řešit partnerské či milenecké situace nepodléhejte okamžitým pocitům.

Váhy Vytvořená planetární konfigurace dlouhodobě přeje vám i Beranům a měli byste proto využít i tento týden. Proto neodsouvejte na pozdější dobu nepříjemná jednání či rozhodování a snažte se toto příznivé období využít.

Štíři Veškeré větší investice si dobře promyslete. Hledejte rozumný poměr mezi cenou a kvalitou. Nepřeceňujte své možnosti a nenabírejte si příliš mnoho nových úkolů. Překonajte také pohodlnost a dopřejte si více pohybu.

Střelci Máte před sebou velice aktivní a rušný týden. Nebojte se jasných a rozhodných řešení a nevyhýbejte se obtížným situacím. Jděte do všeho čelem a otevřeně. Dávejte si pouze pozor na nervové přetížení.

Kozorozi Měli byste nyní procházet poměrně klidným obdobím ve kterém se mohou hrozivě vyhlížející situace projevit jako poměrně neškodné. Budete mít zlepšenou schopnost objektivního posuzování a vnímání situací bez emcionálních závislostí.

Vodnáři Neberte tento velice pro vás příznivý čas jako samozřejmost a poděkujte za něj Prozřetelnosti. Máte možnost se v klidu rozhodovat o vašem dalším směřování. Je to ideální čas pro dovolenou na horách nebo v teplých krajinách.

Ryby Jste velice citliví a budete reagovat i na drobné podněty příliš silně. Můžete mít i tendenci si některé kroky lidí okolo vás vykládat zcela jinak než byly zamýšleny. Proto nereagujte ostře na nic, o čem nemáte jistotu.

autor: Doc. Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Váš život je nyní plný adrenalinu a dalo by se říci, že jste v jisté formě stresu. Na jednu stranu vás žene dále, ale na druhý pohled to není zrovna ideální. V rodinném prostředí jste…

Nejčtenější články

Doporučujeme