Horoskop na týden 28.4. – 4.5.

Horoskop na týden 28.4. – 4.5.
Optimizmus budete moci rozdávat. Vaše výkonnost ale i úspěšnost začínají vrcholit. Vaší přirozeností je značná energie a tvořivá síla. Proto pro vás žádná překážka není tak velká, aby vás mohla zastavit nebo znechutit.

Štěstí vám stále přeje, takže by vám optimizmus a chuť do činnosti chybět neměly. Neopouští vás ani nápaditost, takže ti z vás, kteří mají tvořivou práci stále prožívají plodné období. Nenechte se odrazovat drobnými obtížemi. Pozor na lehkomyslné nákupy a utrácení.

Prožíváte složité období plné horečnaté činnosti s celou řadou možných změn nejen ve vašem zaměstnání, ale i v soukromém životě. To nejdůležitější ale bude zachovat si chladnou hlavu. Štěstí totiž bude stát při Vás a na Vás bude pouze si vybrat ty nejlepší nabídky a situace.

Z dlouhodobého hlediska jste stále v dobré mentální formě a stále plni užitečných nápadů. Optimizmus budete moci rozdávat. Pokud se tak cítit nebudete, měli byste se své životními postoje zkusit přehodnotit. Ohrožovat Vás nyní může pouze ukvapené a nepromyšlené rozhodování.

Budete tím aktivnější a úspěšnější, čím více planet budete mít ve svém osobním horoskopu ve znamení Raka. Bude se vám dařit, řada nepříznivých situací se vyřeší a jaro vám přináší i mnoho sil a elánu. Překonejte svoji konzervativnost a nebojte se pustit se po nevyšlapaných cestách.

Vaší přirozeností je značná energie a tvořivá síla. Proto pro vás žádná překážka není tak velká, aby vás mohla zastavit nebo znechutit. V tomto týdnu budete mít možnost své schopnosti, jak si poradit s obtížnými situacemi, předvést. Nesnažte se ale hlavou prorážet zeď.

Vaše výkonnost ale i úspěšnost začínají vrcholit. Čím více planet máte ve znamení Panny ve svém osobním horoskopu, tím pro vás tento týden bude skvělejší. Nepodléhejte ale ze samé spokojenosti pohodlnosti a nic nedělání. Nenabírejte si toho také příliš, jinak se vyčerpáte.

Budete před sebou mít řadu menších situací, které budete muset v klidu a včas zvládnout. Nesnažte se nic ošidit, protože tyto situace pro vás nyní představují něco jako malé životní zkoušky odpovědnosti a solidnosti. Začne-li ve Vás klíčit žárlivost, hned v počátku si to zakažte.

Můžete mít občas pocit, že se snad samo nebe proti vám spiklo, protože ať se zabýváte čímkoliv, vše je provázeno nějakými starostmi. I to se někdy stává, ale nezapomeňte, že každá trampota jednou skončí. A navíc to budou obtíže poměrně snadno překonatelné a nevýznamné.

Nepodceňujte žádné maličkosti ale zase nedopusťte, abyste se v nich začali utápět. Máte dost sil, optimizmu i dobrých nápadů, abyste se s tradičními obtížemi vyrovnali netradičním způsobem. Postupujte přímočaře, ale pozor na ukvapenost nebo nedostatečně promyšlené jednání.

Vaše šťastné období se dostává do toho správného tempa a mělo by se vám dařit doslova vše na co sáhnete. To platí tím víc, čím více planet budete mít ve svém osobním horoskopu ve svém slunečním znamení Kozoroha. Štěstí budete mít nejen v profesionálních, ale i v osobních vztazích.

V období které vám začíná vrcholit pro vás bude nejdůležitější péče o své zdraví. Měli byste více chodit, zdravěji jíst, a nezapomínat ani na duševní hygienu, protože nemoci vždy odrážejí naše jednání a stav mysli. Pozor ale na přílišnou tvrdohlavost a neústupnost.

Přestože přirozeným pohybem Ryb je v klidu plavat, toto období vás bude silně a navíc velice úspěšné motivovat k činnosti. Budete dosahovat dobrých výsledků bez viditelné námahy a s překvapivou lehkostí. Budete příjemně překvapeni, čeho všeho jste ve skutečnosti schopni.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Po většinu dne budete mít pocit, že se nic zajímavého neděje. Není divu, že vás to bude znervózňovat, když čekáte nějakou důležitou zprávu. Kraluje neklidný Mars a své žezlo drží pevně v…

Nejčtenější články

Články odjinud