Horoskop na týden 30.8. – 5.9.

Horoskop na týden 30.8. – 5.9.
Na co sáhnete, to se vám daří a nebo v nejhorším případě nic nepokazíte. Zkuste pravidelně střídat několik hodin soustředěné činnosti s hodinami relaxace. Nevstupujte do konfliktů, které se vás přímo netýkají.

Berani Do ničeho se příliš iniciativně nehrňte a věnujte se pouze nezbytným záležitostem. Není vhodný čas vyčítat vašemu partnerovi (partnerce), že se málo stará o vylepšení domácnosti či o domácí práce.

Býci Na co sáhnete, to se vám daří a nebo v nejhorším případě nic nepokazíte. Můžete prožívat velice spokojené a příjemné chvíle, ale tento čas je obzvláště příznivý pro promýšlení vašich budoucích aktivit.

Blíženci Pokud jste si dosud dostatečně neodpočinuli, nyní už to nejspíš nedohoníte. Nesnažte se vyřešit všechny záležitosti a věnujte se jen těm nejdůležitějším. Buďte stále opatrní na infekce horních cest dýchacích.

Raci Pokud si s partnerem či partnerkou potřebujete od sebe trochu odpočinout, neváhejte si naplánovat oddělenou dovolenou. Budete-li v zahraničí, pozor na konzumaci neznámých či tučných jídel.

Lvi Příznivý čas pro klidnou a soustředěnou práci stejně jako pro poklidný odpočinek. Věnujte dostatek pozornosti zlepšení vaší fyzické kondice a shoďte při té příležitosti i několik kilogramů. Udělejte si více času pro sebe.

Panny Zkuste pravidelně střídat několik hodin soustředěné činnosti s hodinami relaxace. Potřebujete denně více tělesného pohybu, nejlépe delší procházky nebo plavání. Vyhýbejte se hádkám.

Váhy Vcelku příznivé období, pokud se nebudete pokoušet řešit nějaké letité či nevyjasněné partnerské situace. Je vhodný čas pro klidnou rekreaci. Pokud máte citlivé kyčle, dávejte si pozor na prochladnutí.

Štíři Stále velice příznivý čas. Obzvláště pro ty, kteří nevydrží bez činnosti a stále něco promýšlí. Nebojte se pustit se do uskutečňování i nějakých ztřeštěnějších nápadů. Jste ve velice dobré fyzické i mentální kondici.

Střelci Více než jindy cítíte konec prázdninového období a dostáváte lehce depresivní myšlenky. Pamatujte si, že žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří. U obtížnějších situací se snažte počkat a nechte si od nich vnitřní odstup.

Kozorozi Vaše předchozí činnost se stále zhodnocuje a vaše práce je oceňována. Nějaké menší obtíže můžete očekávat při spolupráci s představiteli opačného pohlaví. Nevstupujte do konfliktů, které se vás přímo netýkají.

Vodnáři Klidný čas, ve kterém výsledky vaší předchozí činnosti procházejí určitými zatěžkávacími zkouškami a ne vždy musí přežít. Nebudete-li mít úplně jasno v záležitostech vašeho budoucího rozvoje, nic si z toho nedělejte.

Ryby Očekávejte přízeň a pomoc přátel i cizích lidí, obzvláště dříve narozených. Poslouchejte především ty, kteří budou radit k obezřetnosti a smířlivému jednání. Neočekávané či překvapivé situace se nesnažte řešit hned.

autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se neumíte rozhodnout, hoďte si korunou. Vaše úvahy jsou momentálně rozumné, takže se nemusíte bát. Čas strávený nad přemýšlením by vám utekl a vznikla nepříjemná prodleva. Když…