Horoskop na týden 7.11. – 13.11.

Horoskop na týden 7.11. – 13.11.
Dopřejte si dostatek spánku, jezte zdravě a dost vitamínů. Snažte se držet vaši energii na uzdě a neplýtvat s ní. Můžete také očekávat úspěch ve společnosti.

Berani Velice příznivý týden, pokud ale budete dělat vše s rozmyslem a pokud nebudete bezhlavě nakupovat a investovat. Snažte se držet vaši energii na uzdě a neplýtvat s ní. Nepouštějte se do žádných nových známostí a do nejistých vztahů.

Býci Máte ještě čas si nakoupit na zimu vše co budete potřebovat. Od ošacení až po vše do bytu nebo domu. Měli byste ale více pečovat o vlastní zdraví. Dopřejte si dostatek spánku, jezte zdravě a dost vitamínů. Hrozí vám nachlazení.

Blíženci Zatím vám štěstí přeje, i když si můžete občas myslet, že úspěch se dostavuje poněkud ztuha. Mnoho můžete získat příjemným a laskavým chováním. Můžete také očekávat úspěch ve společnosti.

Raci Máte před sebou období velice příznivé pro jakékoliv transakce s nemovitostmi či realitami. Pokud potřebujete prodat nebo nakoupit starožitnosti, máte vhodný čas. nebojte se i trochu riskovat. Příznivější je pro vás spíše konec týdne.

Lvi Ke všemu přistupujte s rozvahou a nesnažte se nic uspěchat. nenechte se také rozčilovat řečmi ostatních a udržujte se stále v dostatečném nadhledu. Nepodléhejte zmatkům, protože byste dělali chyby.

Panny Jakkoliv se snažíte zvládat vše s nadhledem a laskavostí, mohou na vás přijít chvíle kdy ztratíte sebevládu a způsobíte si tak nepříjemnosti. Rozhodně se nyní nepouštějte do řešení starých a neřešených problémů.

Váhy Dlouhodobé soustředění a napnutí všech vašich schopností vám pomůže překovat i ty nejméně snadné překážky. Spoléhejte se ale pouze na vlastní síly a snažte se také co nejvíce uplatnit nápaditost a netradiční přístupy.

Štíři Budete nejspíš zavaleni prací, a to nejen duševní, ale možná převážně fyzickou. Buďte proto opatrní na své zdraví. Pozor na prochladnutí, zvláště po zapocení, nenoste příliš těžké předměty a procvičujte páteřní svalstvo.

Střelci Energie a mnoho dobrých nápadů jsou sice příznivým předpokladem pro úspěch, ale je k tomu bezpodmínečně nutné přidat nyní i dostatek vytrvalosti a soustředění. Nespoléhejte se na štěstí, byť byste ho nakonec i měli.

Kozorozi Nebudete-li příliš rozhazovat a budete-li se držet přísloví „dvakrát měř a jednou řež“ můžete očekávat úspěch. Nepouštějte se do žádných nejistých obchodů a nespoléhejte se na váš dobrý nos.

Vodnáři Chybí vám pohyb. měli byste více chodit, jezdit na kole, nebo plavat. nenechte se odradit tím, že se vám něco hned na poprvé nepovede. Je zapotřebí vytrvat a systematicky cílevědomě jít za svým cílem.

Ryby Období, kterým procházíte nyní se dá nazvat výzvou. Máte před sebou mnoho práce, řadu překážek, ale také máte dostatek sil, štěstí a jsou okolo vás i ti, co vás milují a jsou připraveni vám v případě potřeby pomoci.

autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Když pomyslíte, že je říjen za dveřmi, malinko znejistíte. Aktuální práce vás nenaplňuje, a proto si hledáte pomalu něco nového. Pokud byste se rozhodli zůstat, počítejte s tím, že stejně…