Horoskop na týden 8.1. – 14.1.

Horoskop na týden 8.1. – 14.1.
Stále si dávejte pozor na nachlazení a nenoste těžké předměty. Začínáte se opět dostávat do formy, nejste tak vytíženi a máte i pocit větší radosti a uspokojení z vaší práce. Přesto byste se ale měli dokázat o víkendu naprosto odtrhnout od vašich starostí a naplno relaxovat.

Nepouštějte se do kontroverzí s nadřízenými, nesnažte se násilím prosazovat své představy. Nesnažte se také svádět vlastní neúspěchy na někoho jiného a buďte k sobě kritičtí, i když to může trochu bolet. Vaší silnou zbraní jsou dobré nápady a vyvinutá intuice.

Máte příležitost zvýšeným úsilím dovést do zdárného konce i zdánlivě ztracené záležitosti. V pátek se ale držte stranou a raději přihlížejte než abyste z vlastní iniciativy konali. Stále si dávejte pozor na nachlazení a nenoste těžké předměty. Také byste měli dostatečně dlouho spát.

Nehledejte své štěstí v rozptylování, utrácení nebo ve flirtování. Nepřineslo by vám to ani úlevu ani dostatečnou radost a navíc byste přišli o dost peněz. Máte ale příznivé období pro zamýšlení se nad sebou samými a pro hledání laskavějšího přístupu k sobě i ke svému okolí.

Nepřepínejte se příliš a snažte se udržovat rovnováhu mezi pracovním a nervovým zatížením a posilující relaxací. Také se nesnažte nic uspěchat. Budete mít úspěšní ve všem, co budete dělat klidně a systematicky beze zmatků a beze spěchu. V úterý odpoledne a večer byste měli určitě odpočívat.

Máte-li pocit, že toho je na vás nyní až až, nepodléhejte panice a horečnatému jednání. Raději se uklidněte a klidně řešte jednu situaci za druhou s klidem a rozvahou. Nezapomeňte na to, že únava a stres se rychle získávají, ale obtížně odstraňují.

Začínáte se opět dostávat do formy, nejste tak vytíženi a máte i pocit větší radosti a uspokojení z vaší práce. Přesto byste se ale měli dokázat o víkendu naprosto odtrhnout od vašich starostí a naplno relaxovat. Nejpříznivější je k tomu celá neděle, která je ale vhodná i pro společenské události.

Máte možnost udělat velmi mnoho práce a přitom se necítit unaveni. Více ale dosáhnete pomocí dobrých nápadů než vysilující úmornou činností. Je vhodný čas i pro dovolené a nebo pro nákupy knih. Pozor ale na nachlazení močových cest a také na přejídání nebo na konzumaci nevhodné stravy.

Dost spěte, jezte ovoce a zeleninu a konzumujte i preventivně vitamíny. Snažte se i o duševní hygienu především tím, že se nebudete rozčilovat k vůli chybám ostatních. Snažte se také nereagovat tak impulzivně a pokud vás někdo naštve počítejte před odpovědí raději do deseti.

Vcelku nepříliš významný či výrazný týden, spíše úspěšný a klidný. Budete mít dost času pro sebe i pro vašeho partnera (partnerku). Rozhodně si na neděli naplánujte velké odpočívání, a to ať už aktivní, nebo pasivní. Je to příznivý den i pro to, abyste si odbyli nějaké společenské povinnosti, na které se příliš netěšíte.

Máte výrazně více energie než jindy, vše se vám daří a můžete si dovolit i být trochu více autoritativní nebo rozhodnější. Budete úspěšní v každé činnosti, která vyžaduje nejen rychlé reagování, ale i plánování dopředu, výdrž a systematičnost. Také váš zdravotní stav by měl být nadprůměrný.

Nepouštějte se do ničeho nového ale naopak se snažte dotáhnout do konce vše, co už máte rozpracováno. Pokud se vám něco nebude dařit podle vašich představ, nesnažte se to mermo mocí zvládnout, ale spíše od toho na čas odejděte. Věnujte také více pozornosti pravidelnému pohybu, nejlépe chůzi.

Nezanedbáváte se s vaším partnerem (partnerkou) více než je únosné? Věnujte se více kulturnímu dění, sobě samým a pokuste se spolu trávit více času než doposud. Můžete také jeden druhého překvapit nějakým nečekaným dárkem nebo jiným překvapením.

autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Venuše je v krásném spojení s Neptunem, proto jste přátelští a otevření novým možnostem. Najednou se umíte partnerovi bez řečí přizpůsobit a on zase vám. Není to samo sebou, hvězdy vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme