Horoskop na týden 8.8. – 14.8.

Horoskop na týden 8.8. – 14.8.
Ideální čas pro započetí nových prací. Spory řešte kompromisem. Nepouštějte se do řešení situací které se vás bezprostředně netýkají. Ti, kterým jste pomohli by se mohli obrátit proti vám.

Berani Pokud máte naplánovanou dovolenou, měli byste pořádně vyzkoušet vaši fyzickou kondici a nebo ji ještě více zdokonalit. Budete na to mít dost sil i odhodlání. Tento týden je ale vhodný i pro nějaká zásadnější profesionální rozhodnutí.

Býci Nerozčilujte se kvůli drobnostem a nevěšte hlavu nepůjde-li vše podle vašich představ. Budete-li na chatě, nepřehánějte to s fyzickou námahou a nesnažte se řešit různé záležitostí násilím. Spory řešte kompromisem.

Blíženci Vytrvalost přináší ovoce. Snažte se dotáhnout do konce co nejvíce rozpracovaných situací a tak si zajistíte dost času pro započetí nových záměrů. S ničím zbytečně neotálejte a snažte se mít za všech okolností iniciativu.

Raci Věnujte se více intelektuální zábavě. Více čtěte a vzdělávejte se. Je velice příhodný čas pro nové známosti, nezávazné laškování a flirty. Potřebujete-li si doplnit vaše znalosti nebo se připravit na nějakou novou činnost, máte pro to vhodné podmínky. Kontrolujte si kvalitu nakupovaného zboží.

Lvi Máte přebytek energie a elánu. Není nic co by nyní odolalo vaší snaze. Je příznivý čas i pro nové a obecně i větší investice. Budete mít i řadu příležitostí pro nová společenská setkání, pro zábavu, relaxaci i pro sexuální uvolnění.

Panny Velice příznivé podmínky pro řešení všeho co potřebuje, aby váš mozek pracoval na 100%. Studujte, piště, přemýšlejte. Budete ale také jasněji vidět chyby, kterých se dopouštějí ostatní. Opatrně s kritikou ostatních.

Váhy Vaše společenské a diplomatické schopnosti budete moci uplatnit ve společnosti nových přátel. Pokud máte nějaké nedořešené partnerské situace, je nyní vhodná doba pro jejich projednání. Ideální čas pro započetí nových prací.

Štíři Budete-li okolo sebe vidět řadu nedostatků, neměli byste na ně příliš upozorňovat, protože ostatní to nemusí vnímat tak jako vy. Jinak byste se mohli stát rýpaly, kteří postrádají smysl pro to, co ostatní považují za roztomilé.

Střelci Máte mnoho elánu a očekávejte i příliv nových sil. Je to ideální doba pro náročné dovolené stejně jako pro práci na sobě samých. Budete mít i možnost trochu více utrácet a koupit si něco pro radost.

Kozorozi Buďte opatrnější ve výdajích a budete-li kupovat cokoliv dražšího, náležitě si prověřte nejen kvalitu, ale i užitnou hodnotu. Nedejte pouze na to co uslyšíte, ale vše si pokud možno ověřujte sami. Příliv nové energie.

Vodnáři Příznivý týden pro zábavu, nové známosti, společenské styky. Dávejte si pozor na prudší reakce. Nepouštějte se do řešení situací které se vás bezprostředně netýkají. Ti, kterým jste pomohli by se mohli obrátit proti vám.

Ryby Potřebujete klid a uvolnění. Nepřepínejte se a nenuťte se do činnosti, která vám momentálně nejde. Nespoléhejte se na lidi okolo vás, protože nebudou mít dostatek času. Učte se soustředit mysl vždy jen na jednu záležitost.

autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na sklonku měsíce jste spokojení a vyhledáváte společnost lidí, které máte rádi. Ani dnes to nebude jinak. Klidně navštivte někoho z rodiny, anebo si vyjděte s kamarády. Hlavně neseďte…

Nejčtenější články

Doporučujeme