Horoskop na týden 9.-15.12.

Horoskop na týden 9.-15.12.
Stále mimořádně příznivý čas pro jakoukoliv činnost. Ideální pro veškeré silové či sportovní aktivity, pro organizační změny a také pro rozhovory s nadřízenými směřující ke zlepšení či upevnění našeho postavení.

Berani Stále mimořádně příznivý čas pro jakoukoliv činnost. Ideální pro veškeré silové či sportovní aktivity, pro organizační změny a také pro rozhovory s nadřízenými směřující ke zlepšení či upevnění našeho postavení. Plus pro investiční aktivity a nákupy.

Býci Na místě je opatrnost nejen v činech, ale i v řeči. Nepouštějte se na nyní tenký lednových intimních vztahů a vyhýbejte se konfliktním situacím. Riziko pro horní cesty dýchací, krční páteř. Měli byste si nechat udělat i prohlídku chrupu.

Blíženci Snažte se vyřídit záležitosti drobnější, kterých máte také až nad hlavu. Snažte se postupovat spíše diplomaticky než silově. Více uspějete laskavostí a tolerantním přístupem než chytrostí a rafinovanými postupy.

Raci Jste na počátku období se vzrůstající sexuální aktivitou a zvýšenou společenskou angažovaností. Věnujte více času sobě, svému zevnějšku - péči o tělo i oblečení. Více relaxujte a navštěvujte divadla, kina či koncerty. Neuvažujete o dietě?

Lvi Jste nyní ve velice příznivém období pro zásadní nebo důležité změny ve vašem životě. Dávejte si ale pozor na neskromné či přímo arogantní vystupování, které vám nyní může připadat naprosto samozřejmé. Potřebujete masáže krční páteře.

Panny Nepropadejte nervozitě, že vše nepořídíte. Pořídíte. Snažte se ve všem postupovat klidně a metodicky. I ve shonu si udělejte čas na klidnou relaxaci a také sex a zábavu.

Váhy Budete mít úspěch ve všem, do čeho se nyní pustíte. Pokud se nehodláte pracovně příliš zatěžovat, měli byste relaxovat aktivně a ne se jen placatit. Věnujte také více času kultivování vaší duše. K tomu potřebujete hezkou knížku, hudbu, klid a čas.

Štíři Budete mít nyní nejspíš ve vašich milostných záležitostech trochu zmatek nebo nejasno, ale nezatěžujte se tím. Dbejte na tělo, především krevní oběh. Chybí vám správná životospráva. Lehká strava, dostatek spánku a přiměřená tělesná zátěž.

Střelci Můžete udělat nejen dost práce, ale také změn ve vašem životě. Je čas promýšlet si dlouhodobé životní cíle a strategie. Nespokojujte se jen s každodenním během událostí tak, jak je čas přináší. Je příznivý čas i pro investice.

Kozorozi Čeká vás vcelku klidný a příjemný týden bohatý především na smyslové prožitky, zábavu či společenské události. Hlavně s ničím nespěchejte a příliš neriskujte. Týden je stejně příznivý pro muže i pro ženy.

Vodnáři Nepouštějte příliš žilou vaší peněžence, hlídejte ji před zloději. V tomto týdnu vám bude více slušet skromnost. Potřebujete-li nutně učinit větší investice, udělejte to až po pečlivém prozkoumání možností, které vám trh nabízí.

Ryby Naučte se rozdělovat si důrazně čas na práci a shon a na zábavu a relaxaci. Pokud se vám to povede, budete úspěšní a spokojení. Pokud se vám to bude neustále promíchávat, nebudete vědět kde vám hlava stojí.

autor: Doc. Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na úterý budete ještě dlouho vzpomínat, protože se vám ode dneška začne zase dařit. Z šéfa spadne ponurá a hádavá nálada. Konečně máte čas i na sebe a nemusíte být pořád v práci. Ihned…

Nejčtenější články

Doporučujeme