Horoskop na březen: 2 znamení dostihnou dluhy a půjčky. Nehrozí to i vám?

1. 3. 2020
Horoskop na březen: 2 znamení dostihnou dluhy a půjčky. Nehrozí to i vám?
I když astronomické jaro začíná letos až 20. března, máme většinou s příchodem tohoto měsíce spojený konec zimy a nástup jarních dní. Co na vás letos čeká, jaký má horoskop vaše znamení na březen 2020?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Práce a peníze

Obvykle máte do práce ohromný drive, ale třetí měsíc roku vaše nadšení do akce poněkud mírní. Ani ve finanční sféře se situace nejeví o mnoho lepší. Důležitá rozhodnutí odložte na poslední dekádu.

Rodina a vztahy

Vaše nálady jsou proměnlivé jako aprílové počasí, což se odrazí na fungování celé domácnosti. Na jedné straně jste šťastní ve společnosti svých dětí, zároveň ve vás pořád hlodá pocit nespokojenosti.

Zdraví a kondice

Riziko úrazů a zánětů je v předjaří velmi vysoké. Nepřepínejte své limity a snažte se myslet pozitivně. Víc než jindy platí – dobrá nálada je polovina zdraví. Pomohou vám bylinky i správná výživa.

[---] 

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Práce a peníze

Nejperspektivnějšími dny pro kariéru jsou 17. až 19. březen. Do tohoto období vložte největší snahu. Dožeňte zameškané, věnujte se obchodním jednáním i cestování. Přinese to zaručeně kýžený výsledek.

Rodina a vztahy

Březen je pro rodinné klima jako hojivý balzám na duši. Jestliže jste řešili nějaké neshody, dojdete k finálnímu rozuzlení. Máte dar pochopit myšlení druhých a není vám zatěžko vyjít v lecčem vstříc.

Zdraví a kondice

Zdraví je jedinou kaňkou, která vám může udělat starosti. Dobrou zprávou je, že výsledek je čistě ve vaší režii. Ukočírujte rozbouřené chuťové buňky a nepřejídejte se – potom se budete cítit fit.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nezahrávejte s city stálého partnera a pro jistotu se do něj zbytečně nestrefujte vtípky. Nemá náladu na nějaké žerty a už vůbec ne z vašich úst. Vymyslete jinou cestu, jak spolu vyjít.…