Horoskop na únor: Blíženci, váš vztah projde pernou zkouškou!

Horoskop na únor: Blíženci, váš vztah projde pernou zkouškou!

Zima se přehoupla do své druhé poloviny a mnoha z nás dochází zásoby energie. Kdo si musí v únoru dát pozor na zdraví, kdo naopak bude plný sil? Komu zimní chmury ztíží vztahy na pracovišti nebo doma? Mrkněte na předpověď pro své znamení.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Práce a peníze

V první dekádě máte možnost zvítězit v pracovní diskusi. Dokážete bleskurychle reagovat na všechny argumenty a najdete odpověď na ty nejzapeklitější otázky. Po 10. se snažte zkrotit své sebevědomí.

Rodina a vztahy

Díky Slunci ve Vodnáři jste družní a vyhledáváte společnost přátel a příbuzných. Dokonce se rozpomenete na vzdálenou rodinu a vydáte se je navštívit. V domácím kruhu se hodí vaše veselá nátura.

Zdraví a kondice

Při sportu a rizikových činnostech si dávejte pozor na častější tendenci k úrazům. Nepokoušejte štěstí a držte se při zemi. Po zdravotní stránce vás mohou trápit bolesti hlavy z psychického přepětí.

Pokračování 2 / 12

Býk (21.4. - 21.5.)

Práce a peníze

První polovina měsíce je z kariérního pohledu dost kostrbatá. Kreativní práce vám nejde a hodně se při ní zapotíte. Do toho jste na štíru s autoritami. Naštěstí se situace na konci měsíce stabilizuje.

Rodina a vztahy

Ačkoliv se v domácnosti objevují drobné neshody, neklesáte na duchu. Věříte, že v zásadě jsou rodinné vazby pevné a můžete se na sebe navzájem spolehnout. Jen kolem 4. února hrozí ostřejší hádky.

Zdraví a kondice

Na závažnější onemocnění to ve vašem horoskopu nevypadá. Jediné, co vám může udělat čáru přes rozpočet, je snižující se kondice. Snažte se nastartovat organismus silou přírody. Bylinky jsou všemocný lék!

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Práce a peníze

Nejnáročnější výzvy si naplánujte na první únorovou dekádu, kdy se vám daří. Jste intelektuálně na výši a poradíte si s každou komplikací. Poté podléháte stresu a cítíte, že se při práci víc zapotíte.

Rodina a vztahy

Hádky mezi partnery jsou na denním pořádku. Začínají neškodným škádlením, ale postupně nabírají na intenzitě. Nechcete ustoupit ze své pravdy a dokážete tím drahou polovičku usadit na zadní partie.

Zdraví a kondice

Dlouhé zimní počasí se negativně odrazí na vaší psychice. Nervový systém by potřeboval hlavně ve druhé polovině měsíce důkladný odpočinek. Nedostatek tepla se potom projeví na horší pohyblivosti.

Pokračování 4 / 12

Rak (22.6. - 22.7.)

Práce a peníze

Okolo 9. února dejte pozor na chyby a zranění způsobené nepozorností. Podléháte stresu a necítíte se silní v kramflecích, abyste zvládli náročné výzvy. Hlavu vzhůru, požádejte o pomoc někoho z kolegů.

Rodina a vztahy

Nechovejte se podrážděně, naopak se snažte o větší nadhled. Příbuzní nemají zájem na tom, aby vás každým slovem popudili, ač to tak vypadá. Kvůli Venuši vám na začátku měsíce stačí skutečně málo.

Zdraví a kondice

Jste v jednom kole, takže si nenajdete chvíli klidu na pořádnou stravu. Vlivem špatného jídelníčku můžete bojovat se žaludečními problémy. Také to může být vliv toho, že vám něco leží v žaludku.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Práce a peníze

Máte možnost získat něco hodnotného, co vám navíc udělá obrovskou radost. Finanční příležitosti gradují okolo 10. února. Nebojte se chopit nové profesní šance a zkuste práci navíc nebo vsaďte los.

Rodina a vztahy

Domácí půda hlásí harmonii a klid. Nejlepší okamžiky prožijete ve společnosti dětí. Chcete jim být průvodcem po světě a naučit je všemu, co považujete za důležité či zajímavé. Nic vám nestojí v cestě.

Zdraví a kondice

Nezapomínejte na výkyvy počasí a investujte do kvalitní obuvi a teplého oblečení. Riziko nachlazení je v únoru vysoké. Nejlepším lékařem je prevence. Ta by měla začínat na talíři a ve zdravém pohybu.

Pokračování 6 / 12

Panna (23.8. - 22.9.)

Práce a peníze

Objeví se několik problémů, které vás na pár dní destabilizují v obvyklém profesním tempu. Hlavu vzhůru! Důvěřujte si a zatněte zuby. Těžkosti z vás udělají většího profíka a nezůstanou bez odezvy.

Rodina a vztahy

V ekonomických záležitostech dost riskujete. Nenecháte si poradit a utrácíte za věci nevalné kvality nebo s předraženou cenou. Rozpočet není nafukovací a hrozí, že se kvůli nákupu dostanete do potíží.

Zdraví a kondice

Zpomalený metabolismus může přinést mnoho dalších potíží v čele s problematickou pletí a zhoršeným spánkem. Snažte se rozhýbat střeva pravidelným pohybem a přemýšlejte o tom, co nakládáte na talíř.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23.9. - 23.10.)

Práce a peníze

V zaměstnání se nenudíte. I když ne vše jde hladce, umíte svůj postoj uhájit. O každém kroku pečlivě přemýšlíte, takže nehrozí chyby z nepozornosti. Do 14. vás může zaskočit disharmonie v kolektivu.

Rodina a vztahy

Na domácím poli se musíte aktivně zasadit o vylepšení vztahu s některým členem rodiny. Cítíte, že dřívější neshody mezi vámi zanechaly bariéru, kvůli které se obě strany drží v komunikaci zpátky.

Zdraví a kondice

Milé Váhy, v únoru dejte pozor na nevítané přibývání na váze. Rády si dopřejete dobré jídlo a pití, což ještě zesiluje stres v lásce a zaměstnání. Určitě nezajídejte žal, raději si jděte zaběhat.

Pokračování 8 / 12

Štír (24.10. - 22.11.)

Práce a peníze

Analytická mysl vás zachrání od problémů v zaměstnání. I když se dostanete do prekérní situace, najdete řešení, aniž byste se přitom nějak zvlášť zapotili. Ve druhé půli pozor na neshody s vedením.

Rodina a vztahy

Děti vás budou motivovat v mnoha směrech. Pokud tápete v jisté otázce, zkuste to probrat právě s těmito malými mudrci. Jejich nezkažené vidění světa je mnohem víc než draze zaplacení psychoterapeuti.

Zdraví a kondice

Jedinou kaňkou na zdravotní zprávě Štírů jsou problémy se štítnou žlázou. Velkou měrou je můžete ovlivnit zdravou životosprávou, do níž nezapomeňte zahrnout i vydatný spánek. Zavrtejte se do peřin.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23.11. - 21.12.)

Práce a peníze

Na konci měsíce počítejte se závistí, která se projeví na jízlivých poznámkách ze strany kolegů. Nesnižujte se na jejich úroveň a raději si všímejte svého. Nemáte zapotřebí rozpoutávat malicherné půtky.

Rodina a vztahy

Jedna strana oponuje druhé a Střelci mají tendenci hledat pravdu za každou cenu. Přitom si neuvědomujete, zda je to důležité. Zkuste svou energii raději nasměrovat k domácím pracím v čele s rekonstrukcí.

Zdraví a kondice

S očistou organismu nečekejte na jaro, ale začněte s menším předstihem. V únoru vám za to budou vděčná minimálně zatížená játra. Omezte konzumaci alkoholu i tučných jídel. Naopak sáhněte po bylinkách.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Práce a peníze

Tak dlouho si lámete hlavu s tím, jak zlepšit atmosféru na pracovišti, až se to opravdu podaří. Druhá polovina února je vhodná pro služební cesty. Vyhovuje vám, že změníte klima a získáte nové konexe.

Rodina a vztahy

Pokuste se stůj co stůj vyhnout ponorkové nemoci. Tentokrát více než jindy platí, že budete-li spokojeni vy sami, budou spokojeni i vaši nejbližší. Vaše ego potřebuje v rodinném kruhu menší restart.

Zdraví a kondice

V první polovině měsíce si dejte pozor na častější tendence k nejrůznějším zánětům. Nepodceňujte drobné náznaky toho, že je něco nepořádku. Bude-li potíž řešit v začátku, nijak zvlášť vás neomezí.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Práce a peníze

Brilantně vám to myslí a dokážete předvídat, co se v dalších dnech a týdnech odehraje. Díky tomu jste před konkurencí o krok napřed. Přestože si vás nadřízení váží, nedrážděte je zbytečnými excesy.

Rodina a vztahy

Užíváte si pohodovou atmosféru, kdy se v rodinném kruhu neděje nic zásadního. Správně tušíte, že se jedná o klid před bouří, který je 15. února vystřídán častější nekompromisní náladou plnou hádek.

Zdraví a kondice

Zdá se, že vás nic nemůže ohrozit, ale opak je pravdou. Po 14. únoru jste náchylní k virózám a také energetické zásoby se rychleji vyčerpají. Nezapomeňte na pravidelný odpočinek a vydatný spánek.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21.2. - 20.3.)

Práce a peníze

S financemi jste na tom dobře. Vypadá to, že vám na účtě zůstávají větší prostředky, než jste zvyklí. Poslední dekáda ale může dát úsporám za uši. Riziko zbytečných útrat je nejvyšší kolem 26. února.

Rodina a vztahy

Staráte se, aby vám domácí atmosféra nezevšedněla. Kromě volnočasových aktivit si najdete prostor i na setkávání s přáteli. Jste pohostinní a navíc máte tendenci ukázat se jako bravurní hostitelé.

Zdraví a kondice

Kamenem úrazu se ukazuje přílišné zatížení lymfatického systému. Nechte se hýčkat a dopřejte si profesionální masáž, která uleví hlavně nateklým končetinám. Důležitý je také dostatečný pitný režim.

Doporučujeme

Články odjinud