Horoskop na únor: Býky čeká úspěch v práci, Ryby, pozor na šéfa!

1. 2. 2018
Horoskop na únor: Býky čeká úspěch v práci, Ryby, pozor na šéfa!
Zatímco na začátku měsíce půjde v praktickém i soukromém životě všechno jako po másle, po první únorové dekádě nastupuje zlom. Stojí za tím Venuše, která se 11. února dostává do Ryb. Role citů a emocí stoupá a vy máte občas co dělat, abyste se v tom, co se děje, vůbec dokázala orientovat. Venuše je naštěstí v trigonu s Jupiterem a postará se, abyste se nakonec na všem potřebném domluvila.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Začátek měsíce od vás vyžaduje aktivitu, studium a značný tah na branku. Naštěstí máte dost sil a energie, takže bez problémů využijete všech šancí, které máte. Vnímavá musíte být už kolem 3. února. Merkur se dostává do sextilu s vaším vládcem Marsem a ve vašem životě se objeví šance, o které jste až dosud jenom marně snila.

Na nic se neohlížejte a náležitě ji využijte. Mohou se sice najít lidé, kteří vám vytknou sobectví, ale na ty se neohlížejte. Lásku, kterou jste konečně potkala, si utéct nechat nesmíte.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na pracovišti jste v dobrém rozpoložení a nevyhledáváte konflikty. Hlavou se vám honí pár dobrých nápadů, ale měli byste si je nechat pro se. Nadřízený s vámi ve všem úplně nesouhlasí a…

Nejčtenější články

Doporučujeme